TEB Hoş Geldin Kredisi Veriyor, 10.000 TL düşük faizli onay verilecek...

TEB Hoş Geldin Kredisi Veriyor, 10.000 TL düşük faizli onay verilecek... Son dakika yapılan açıklama ile birlikte, TEB bankası üzerinden hemen onay alabileceksiniz.

Ekonomi 09.09.2021 - 11:23 09.09.2021 - 11:23 Vural Pars

TEB hoşgeldin kredisi veriyor, 10.000 TL düşük faizli onay verilecek. SMS atarak da Kredi başvurusunda bulunabileceğiniz TEB hoşgeldin kredisine daha önce bu banka üzerinden kredi almayan kişiler hızlı bir şekilde onay alarak düşük faizlerle kredi kullanacaktır.

TEB Bankası üzerinden yapılan yeni bir kampanya da 10.000 TL'ye kadar ihtiyacı olan kişilere daha önce bankalar üzerinden kredi kullanmamış olması durumunda 10.000 TL 36 ay vadeli hızlı bir şekilde onay verilecektir. İlk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme yapılacak olan bu kredilerde banka şartlarına uygun olan kişiler hızlı bir şekilde kredilerini kullanabilecek.

10.000 TL ve 36 ay vadeli olarak verilecek olan bu krediler de banka hızlı bir şekilde sizlere Kredi sonucunu anında sunacaktır. TEB Bankası yapmış olduğu kampanya duygusu sonrasında ilk defa bu banka üzerinden kredi almış ve şartları uygun olan kişiler onay verecektir.

TEB Bankası hoşgeldin kredisine başvuru nasıl yapılacak?

TEB Bankası üzerinden hoşgeldin kredisine başvuru yapmak istiyorsanız 10.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı alabileceksiniz. 36 ay vadeli olarak verilen ilk TEB Bankası hoşgeldin kredisi sadece bu bankadan İlk defa kredi kullanacak olan kişilere düşük faizi oranları ile verilecektir.

TEB Bankası üzerinden verilen hoşgeldin kredisinde banka şartlarına uygun olan kişiler hemen 36 ay vadeye kadar kredi onayı alır. Kredi kullanabilmeniz için banka kredi notunun 1400 ve üzerinde olması Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup 18 yaşından da büyük olmanız gerekmektedir. Bankalarla aranız iyiyse TEB Bankası üzerinden SMS atarak veya internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yaparak şubelere gitmeden de ne kadar kredi onayı alacağınızı görebilirsiniz.

teb-kredi-basvuru-sonucu-sorgulama-ve-ogrenme

Başvuru Aşamaları...

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek t.c. kimlik numaranızı yazabilir ve bu mesajı 44 66 numarasına gönderebilirsiniz. 4466 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında sizlere Kredi sonucu verilecek ve onaylanan kredinizi de hemen anında kullanabileceksiniz.

TEB Bankası üzerinden verilen ve 10.000 TL'ye kadar onaylanan bu kredilerde banka sizlere 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yapma imkanı sunmaktadır. TEB Bankası ayrıca kendi resmi internet sitesi üzerinden de hoşgeldin kredisi için bir sayfa açtı. Bu sayfaya girerek başvuru formunu doldurabilir ve kredi sonucunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@