TEB ING Fibabanka ve Garanti Bankası 10.000 TL kredi kampanyası başlattı, Şartlar geçerli olursa hesaba yatacak

TEB ING Fibabanka ve Garanti Bankası 10.000 TL kredi kampanyası başlattı, Şartlar geçerli olursa hesaba yatacak. Bankaların yaptıkları kampanya duyurusu yapıldı. İşte detaylar...

Ekonomi 18.07.2021 - 19:06 18.07.2021 - 19:06 Vural Pars

Son Dakika; 10.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler için TEB Bankası, ING Bankası, Fibabanka ve Garanti Bankası yeni bir kredi kampanyası başlatmıştır. 36 ay vadeye kadar verilen bu krediler de kredi notunuz 1100 ve üzerinde olması durumunda onay alabilirsiniz. 

TEB Bankası 10.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

TEB Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacaksınız oturduğunuz yerden cep telefonunuza mesaj atarak bu işlemi yapabilirsiniz. Kimlik numaranızı 44/66 SMS numarasını göndererek, TEB bankasının ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yaptıktan 10 dakika içerisinde banka sizlere hemen kredi sonucu hakkında bilgiler verecektir. Mesaj olarak gönderilecek bu bilgilerde onay alırsanız onaylı kredi mesaj olarak yazacak ve bu limite kadar olan krediyi 36 ay vadeli olarak Teb Bankası şubelerinden kullanabileceksiniz. Teb Bankası şubelerinden kullanacağınız bu kredilerde ilk taksit ödemenizde de 3 ay erteleme yapabilirsiniz.

ING Bank 10.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

ING Bank üzerinden 10 bin TL kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup 10.000 TL için işlem yapabilirler. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar işlem yapabilir. ING Bank üzerine 10.000 TL kredi kullanacak olan kişiler ihtiyaç kredisi kullandıkları zaman kendi kredi notuna göre de faiz oranından yararlanırlar. Bankanın özel olarak verdiği faiz oranından yararlanmak istiyorsanız kredi notunuzun 1600 ve üzerinde olması gerekiyor.

Fibabanka 10.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

10.000 TL'ye kadar anında onay alabileceğiniz bankalardan bir tanesi de Fibabanka olmaktadır. Fibabanka şubeleri üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca bankanın sms kredi servisi olan 34 22 numarasına kimlik numaranızı göndererek kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Fibabanka SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra onay almanız durumunda sizlere en yakın banka şubesinden bu onaylı tutarı kullandırır, 36 ay vadeye kadar alacağınız kredilerde 3 ay erteleme imkanı da yapmanız mümkündür.

teb-ing-fibabanka-ve-garanti-bankasi-10000-tl-kredi-kampanyasi-baslatti-sartlar-gecerli-olursa-h1

Garanti Bankası 10.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankası üzerinden 10 bin TL kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler, 3 ay ertelemeli olarak kredilerini şubeler üzerinden başvuru yaparak alabilirler. 10.000 TL kredi kullanmak isteyen kişilerin en az 3 aylık sigortası olması gerekiyor. Ayrıca emekli olmaları durumunda da emekli kredisi olarak banka daha yüksek limitle krediler vermektedir. 36 ay vadeye kadar Garanti Bankası şubelerinden yapacağınız kredi başvurusunda onay almanız ile beraber aynı gün içerisinde gişelerden kredinizi kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@