TEB Yarın Başlayacak Efsane Kredi Kampanyasını Duyurdu, 250.000 TL'ye Kadar Kefilsiz, Şartsız, Hemen Onaylı Nakit İmkanı

TEB Yarın Başlayacak Efsane Kredi Kampanyasını Duyurdu, 250.000 TL'ye Kadar Kefilsiz, Şartsız, Hemen Onaylı Nakit İmkanı. Son dakika teb bankası duyurusu ile kredi başvuru rekoru bekleniyor...

Ekonomi 29.06.2021 - 21:29 29.06.2021 - 21:30 Vural Pars

TEB Bankası yeni yaptığı bu duyuru ile birlikte, müşterisi olan veya olmayan kişilere 250.000 TL'ye kadar kredi vereceğini duyurdu. Banka 250.000 TL kredi için müşterilerinden çok fazla şart istemeyecek. Banka genel müdürlüğü tarafından yapılan duyuru ile birlikte, yarından itibaren başvuru ekranı açılacak ve herkes, ihtiyacı olanlar kredi için başvuru yapabilecekler. TEB Bankası 250.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, bu kredileri alabilmeleri için banka şartlarını da yayınladı. Sosyal medya hesaplarında ve resmi internet sitesinde de yayınlanan bu şartlarda dikkat çeken kredi notu oldu. Banka kredi notu düşük olan kişilere de "kredi onayı" vereceğini açıkladı. 

TEB Bankası Yarın "Kredi Onayı" Başlıyor

TEB Kredi başvurusu için banka hazırlarını tamamladı. Özellikle pandemi döneminde verilen ihtiyaç kredileri gibi bu kredilerde de oldukça yüksek bir başvuru bekleniyor. TEB bankası üzerinden alınacak bu kredilerde de belirli şartlara göre onay verilecek. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, 100.000 TL'ye kadar alacakları kredilerde gelir belgesiz işlem yaparken, 100.000 TL üzerinde kredi onayı almak isteyenler gelir belgesi ile başvuru yapması gerekecek. Kredi kullanacak olan kişiler, kredi sicilinin de temiz olması gerekiyor. Güncel banka borçları varsa bu borçların ödenmiş olması, kırmızı kalem listesinde bulunmaması gerekmektedir. Banka borçları olan kişilere ayrıca borç kapatma kredisi ile ihtiyaç kredisi de verecek. Bu şekilde borçlarınızı da tek bir bankada ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. 

TEB Kredi Başvurusu

TEB Kredi kampanyasına katılmak isteyenler, yarından itibaren kredi başvurusu yapmaya başlayabilir. Başvuru yapmak isteyenler, TEB bankası şubelerinden veya TEB bankası resmi internet sitesi olan teb.com.tr adresinden işlem yapabilirler. Başvuru yaptıktan sonra "Ön Onay" alınacak ve kredi kullanımı için banka şubesinden işlem yapacaksınız. TEB bankası şubelerinden dolduracağınız kredi başvuru formu ile birlikte, banka sizlere hemen kredi sonucunu verecek ve bu sonuca göre onay aldıracaktır. İhtiyaç kredisi almak isteyenler, TEB SMS kredi servisini kullanarak da 100.000 TL'ye kadar kredi alabileceklerdir. 

teb-kredisi

TEB SMS ile "Kredi Onayı" Veriyor

SMS ile TEB bankası üzerinden en fazla 100.000 TL kredi başvurusu yapılıyor. TEB üzerinden bu limitlere kadar kredi alacak kişiler, TC KİMLİK numarasını 4466 numarasına mesaj atabilirler. Bu şekilde attığınız mesaj sonrasında banka değerlendirme 5 dakika içinde yapacak ve sizlere kredi sonucu hakkında bilgiler verecektir. SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler, kredilerinin onaylı olması durumunda en yakın TEB bankası şubesine giderek 36 ay vadeli, onaylı kredi limitini kullanabileceklerdir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@