Son Dakika Kampanyası Başladı. Güneme bomba gibi düştü. Para ihtiyacı olan kişilere 10 bin TL üzeri kredi verelecek. Günümüzde artık bankalar, daha hızlı bankacılık hizmetleri vermeye başlamışlardır. Bunun sebebi ise bankaların teknoloji ile tanışmasıdır. Şimdi artık hiçbir şekilde bankaya gitmeden, kredi başvurusu yapabilir, hesap açabilir, para ödemesi yapabilirsiniz. Bu işlemler için banka şubelerinde sıra bekleme olayı artık rafa kalkmıştır. Oturduğunuz yerden, hafta sonu dahil tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, hesaplarınızdaki paranızı istediğiniz zaman ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

Kredi ihtiyacı olan kişilerde oturdukları yerden tek tıkla, hızlı başvuru yaparak 10.000 TL kredi alabilirler. Bu kredilerde bankaya gitmeden kredi kullanacaksınız. Bu sebeple kredi notunuzun yüksek olması ve bankalardaki sicilinizin temiz olması gerekmektedir. Eğer banka siciliniz bozuksa başvuru yaptığınız kredi olumsuz olarak sonuçlanacaktır. Şimdi sizlere hangi bankalardan online ve tek tıkla kredi alabilirsiniz bunun bilgilerini verelim.

Akbank Tek Tıkla 50.000 TL Kredi Başvurusu

Akbank, kendi bankasında hesabı olan müşterilere online olarak ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisidir. Bu bankada bir hesabınız varsa, banka hesabınıza bağlı bir internet şifresi alabilir, bu şifre ile giriş yaparak online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Şifrenizi oluşturduktan sonra bankanın mobil uygulaması olan Akbank Direkt üzerinden işlem yapmanız gerekiyor. Telefonunuzun uygulama menüsünden bu uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra direkt kredi menüsüne gelebilir ve buradan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Onay alırsanız banka bu onaylanan krediyi sizin hemen hesabınıza atacaktır. 50.000 TL kredi aldığınızda banka size 36 ay vade ile işlem yapmanıza olanak sağlayacaktır.

tek-tikla1

ING Tek Tıkla 50.000 TL Kredi Hesabında

Bu bankanın müşterisiyseniz 50.000 TL kredi anında hesabınıza yatacaktır. Bunun için Akbank’ta olduğu gibi hesabınıza bağlı olan bir internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olan müşteriler hemen kredi için hizmet alacaklardır. Bu banka 60 ay vadeye kadar kredi verirken ayrıca kişilerin kredi notuna göre faiz oranı uygulayacaktır. Kredi skorunuz 1600 ve üzerindeyse banka size uygun faizlerle kredi imkanı sağlayacaktır. Başvuru için bankanın resmi internet sitesine girebilir veya bankanın ING Mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

kredi-01-02-1

Yapı Kredi Bankası 50.000 TL Kredi Başvurusu

Tek tıkla online olarak, bankaya gitmeden kredi almak istiyorsanız başvuru yapacağınız banka Yapı Kredi Bankası olabilir. Bu banka diğer bankalar gibi hızlı ve anında onay veren bankalardan birisidir. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygunsanız hemen kredi onayınız hesabınıza yatacaktır. Bunun için bankanın mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Bankanın mobil uygulamasını kullanan kişiler, 36 ay vadeye kadar kredilerini anında alabilmektedirler. İnternet bankacılığı üzerinden kredi alacaksanız, kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Bu banka ayrıca daha önceden bu bankadan kredi kullanan ve düzenli ödeme yapan kişilere de 200.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir.