Eski CIA Direktörü Woolsey: O olaydan sonra uzaylılara inandım!

Bill Clinton'ın ABD Başkanı olduğu dönemde 2 yıl boyunca CIA Direktörlüğü yapan R. James Woolsey, eskiden uzaylı iddialarına karşı gülüp geçtiğini ancak başına gelen bir olayın ardından uzaylılara inanmaya başladığını aktardı.

cia_direktörü_woolsey_uzaylılar

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son zamanlarda ABD Ulusal İstihbarat Teşkilatı’ndan gelen UFO açıklamalarının artması dikkat çekiyor. Konuyla ilgili bir açıklamayı da ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı’nın eski yöneticisi R. James Woolsey yaptı. Eskiden uzaylı iddialarıyla ilgili dalga geçen biri olduğunu kaydeden Woolsey, bu bakış açısının değiştiğini söyledi. Woolsey, geçmişte başına gelen bir olaydan sonra uzaylıların varlığına inanmaya başladığını söyledi. Eski CIA yöneticisi Woolsey’in bu açıklaması ko0mplo teorisyenlerini sevindirdi.

“Açıklama yapmak zorunda hissediyorum”

Bill Clinton’ın ABD Başkanı olduğu dönemde 1993-1995 yılları arasında CIA Direktörü olan R. James Woolsey, uzaylıların varlığına dair konuştu. Son zamanlarda uzaylıların varlığıyla ilgili açıklamaların arttığını kaydeden Woolsey, artık kendisinin de açıklama yapmak zorunda hissettiğini aktardı. Bir zamanlar uzaylılarla ilgili iddiaları gülerek karşıladığını ve anlatılanlara alaycı şekilde yaklaştığını söyleyen R. James Woolsey, başından geçen bir hadisenin bu bakış açısının tamamen değiştirdiğini vurguladı.

“12 bin metrede aniden hava asılı kaldı”

Yaşadığı olay nedeniyle uzaylılara inanmaya başladığını aktaran Woolsey, gördüğü olayı anlattı. Bir arkadaşının pilotu olduğu savaş uçağının bir UFO ile karşılaştığını söyleyen Woolsey, 12 bin metrede aniden hava asılı kalan savaş uçağını görünce gözlerine inanamadığını belirtti. Dünya dışı medeniyetin Dünya’ya geldiği zaman insan ırkına dostça davranacağını tahmin ettiğini söyleyen Woolsey, bu konuyla ilgili daha açık fikirli olunması gerektiğine işaret etti.