Mustafa Varank’tan “dobloyu sattık” esprisi!

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın Twitter'daki takipçisiyle girdiği diyalog gülümsetti.

ON

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’yi geleceğe taşıyacak projelerde ismi sıkça duyulan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, çalışkanlığı kadar doğal, esprili ve rahat hâlleriyle de dikkat çekiyor.

Bakan Mustafa Varank, sosyal medya platformu Twitter’daki @varank hesabından bir takipçisinin Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’yla halı saha maçı esnasında çekilen samimi bir fotoğrafını kullanarak yaptığı esprili paylaşıma yine espirili karşılık verdi.

“Bu abinin garajında bence doblo var”

Mustafa Varank’ın doğal ve samimi hâlini vurgulamak için “Bu abinin garajında bence doblo var” diyen “beyinsiz” rumuzlu Twitter kullanıcısı, Mustafa Varank’ın vapura, motosiklete, metroya binmesine şaşıranların olduğunu, kendine kalırsa Varank’ın garajında 2011 model bir doblonun olduğunu hatta arada bir amca çocuklarıyla baraj kenarlarına gizlice pikniğe gittiğini, en sevdiği yemeğin ise mangalda kanat olduğunu yazdı.

Bakan Mustafa Varank ise esprili bu paylaşımı alıntılayıp babasının Giyimkent’teki restoranını devrettikten sonra dobloyu sattıklarını, şu an ellerinde doblonun olmadığını belirtti.