Telefondan yapacağınız tuşlamalarla kredi çekebileceksiniz. Akbank'tan gelen ihtiyaç kredisi haberi sonrasında 40 bin TL hesaplara aktarılmaya başlandı. Kefil şartı olmaksızın krediyi hesapta görmek isteyenlere bu müjde verildi. Hızlı kredi nasıl çekilir? Acil kredi başvurusu ve detaylar...

40 bin TL'lik kredi için karşılamanız gerekli şartlar açıklandı. Hızlı kredi çekmek istiyorsanız bunlara mutlaka dikkat edin. Tek tuş ile ihtiyaç kredisi çekmek mümkün. Özellikle de düşük faizli olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz. Akbank'ın kampanyasında vade ve faiz oranı bilgisi de iletildi. Güncel gelişmelerle beraber kampanyadaki son durumu açıklıyoruz.

Akbank Mobil'den Kredi Çekebilirsiniz

Tek tuş ile Akbank mobil uygulaması üzerinden kredi çekebiliyorsunuz. Cepten kredi çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Herhangi bir kefil şartı olmadığı için de kredi işlemleri anında tamamlanacaktır. 24 aya kadar ödeme planı oluşturabilirsiniz. Bu da 2 yılda krediyi ödeyebileceğiniz anlamına geliyor.

Akbank'tan %1,96 Faizli Kredi!

Akbank, %1,96 faizli kredi için kolları sıvadı. Bu hamlesiyle birlikte kredi çekeceklere müjde verildi. Kredi başvurusunda bulunacaksanız faiz oranı, kredi vadesi ve kredi miktarını göz önünde bulundurmalısınız. Taban faiz oldukça uygun karşılandı. Müşteriler, Akbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasına ilgi gösteriyor.

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

akbankk-1

SMS ile Başvuru Yapılabilir

KREDİ yazıp boşluk bırakarak sırasıyla TC kimlik ve kredi miktarı yazarak 4425'e SMS atabilirsiniz. Akbank'ın müşterilerine sağladığı kolaylıklardan biri olarak biliniyor. Tüm bu detaylar dahilinde kredi sonucunuzu da hızlı şekilde öğreneceksiniz. Akbank'ın diğer kredi kampanyalarına göz atmak isterseniz de hem mobil uygulama hem de resmi internet sitesi üzerinden dilediğiniz detaya sahip olabilirsiniz.