1 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta tüm yarışmacılar neden diskalifiye edildi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasından şok eden bir fragman yayınlandı. Sunuculuğunu Seda Sayan'ın üstlendiği Gelinim Mutfakta 1 Nisan Perşembe günü 674. bölümüyle ekranlara gelecek. Gelinim Mutfakta 674. bölüm fragmanında ise Seda Sayan'ın tüm yarışmacılara diskalifiye olduklarını söylemesi ve stüdyoyu terk etmelerini söylediği görüldü. Peki Gelinim Mutfakta tüm yarışmacılar neden diskalifiye edildi? İşte detaylar...

gelinim-mutfakta-diskalifiye-krizi

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1 Nisan Gelinim Mutfakta tüm yarışmacılar neden diskalifiye edildi? izleyiciler araştırmaya başladı. Her hafta dört kayınvalide gelinin yarıştığı programda; gelinler yemek yapıyor, tabakların kime ait olduğunu bilmeyen kaynanalar ise puan veriyor. Seda Sayan’ın sunumuyla ekranlara gelen Gelinim Mutfakta 674. bölüm fragmanı ise herkesi şoke etti. Eğlenceli tavırları ve güler yüzüyle yıllardır ekranlarda olan Seda Sayan’ın bu kez yüzü asık ve sinirliydi. Sayan tarafından yapılan diskalifiye açıklaması ise stüdyoda göz yaşlarına neden oldu. Peki Gelinim Mutfakta yarışmacılar neden stüdyodan kovuldu?

Çünkü 1 Nisan Perşembe günü yayınlanacak Gelinim Mutfakta yeni bölümde; Seda Sayan tüm yarışmacıları diskalifiye ettiklerini açıkladı. Tüm izleyenler bu habere şok olurken, tüm yarışmacıların neden diskalifiye edildiği merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta tüm yarışmacılar neden diskalifiye edildi?

Konuyla ilgili henüz ne yapımdan ne de Seda Sayan’dan bir açıklama gelmedi. Ancak perşembe gününün 1 Nisan olması ile ilgili yorumlar da geldi. Gelinim Mutfakta 674. bölüm tanıtımını izleyen izleyiciler de diskalifiye kararı ile ilgili yorumlar yaptı. Zaten tüm yarışmacıların diskalifiye edilmesinin de hiçbir nedeni yok.

Sosyal medyada 1 Nisan Gelinim Mutfakta yarışmasında diskalifiye olayının olmayacağını; bunu yarışmacılar yapılan bir 1 Nisan şakası olduğuna dair yorumlar yapıldı.

Tahminlerimize göre de Gelinim Mutfakta 1 Nisan günü diskalifiye kararının şaka olduğu söylenecek. Dolayısıyla hiçbir diskalifiye yaşanmayacak.