Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

18 Kasım 2020 Çarşamba 18:36:31

18 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi yarışmadan çekiliyor mu? Diskalifiye mi olacak

Fox TV’nin çok sevilen yemek yarışması Zuhal Topal’la Sofrada 18 Kasım Çarşamba akşamı 478. bölümüyle ekranlara geliyor. Ezgi ve kayınvalidesi Filiz Hanım’ın yarıştığı programda tansiyon bir hayli yükseldi. Kayınvalidelerin hiçbir şeyi beğenmemesine sinirlenen Ezgi, gözyaşları içinde yarışmadan çekilmek istediğini söyledi. Hal böyle olunca Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi yarışmadan çekiliyor mu? Diskalifiye mi olacak merak konusu oldu.

18 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi yarışmadan çekiliyor mu? Diskalifiye mi olacak her yerde aranmaya başladı. Zuhal Topal’ın sunuculuğunu üstlendiği Zuhal Topal’la Sofrada yarışması 18 Kasım Çarşamba bugün 478. bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Ezgi ve kayınvalidesi Filiz Hanım’ın yemeklerini sunduğu akşamda tansiyon bir hayli yükseldi. Kayınvalidelerin eleştirilerine dayanamayan Ezgi, tepki gösterince ortalık karıştı.

Kayınvalideler de eleştirilerin dozunu arttırınca Ezgi, gözyaşlarına boğuldu. Ardından yarışmadan çekilmek istediğini söyleyen Ezgi, servisini bile yapmak istemedi. Duruma müdahale eden Zuhal Topal ise Ezgi’yi geri gelmesi için ikna etti. Ancak sonrasında Ezgi’nin yüksek tepkileri ve kayınvalidesinin de hiç konuşmaması akıllara Ezgi yarışmadan çekiliyor mu? Diskalifiye mi olacak sorularını getirdi.

18 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Ezgi diskalifiye mi olacak

Fox ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında gelin Ezgi’nin kayınvalidelere verdiği sert cevaplar ve yemeklerin olmaması gerginliğin daha da artmasına sebep oldu. Hatta bir ara pes eden Ezgi yarışmadan ayrılmak bile istedi. Ancak sonrasında yemeklerinin tamamını servis eden Ezgi, puanlama sırasında da yüksek tepkiler verdi. Peki Zuhal Topal’la Sofrada 18 Kasım Ezgi diskalifiye mi olacak

Konuyla ilgili henüz bir şey söylemek mümkün değil ancak ikilinin haftanın sonunu getirmek istememesi muhtemel görünüyor. Filiz Hanım ve Ezgi kararlarını değiştirebilir.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı