Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

29 Eylül 2020 Salı 00:51:09

29 Eylül Zuhal Topal'la Sofrada Çiğdem Tat kaç puan aldı? 442. bölümde neler oldu? Kayınvalideler nasıl yorumlar yaptı

Fox ekranlarının hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada 29 Eylül Salı günü 442. bölümüyle ekranlara geldi. Gelinine güvenmeyen ve tembel olduğunu söyleyen Elif Tat'ın sofrasında neler olacak çok merak ediliyor. Peki 29 Eylül Çiğdem Tat kaç puan aldı?

29 Eylül Zuhal Topal’la Sofrada Çiğdem Tat  kaç puan aldı? 442. bölümde neler oldu? Kayınvalideler nasıl yorumlar yaptı? her yerde aranıyor. Her hafta beş gelin ve kayınvalidenin kıyasıya rekabet ettiği Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında haftanın ikinci gününde Çiğdem Tat ve kayınvalidesi Elif Tat rakiplerini ağırlayacak. Gelinine hiç güvenmeyen Elif Hanım’ın rakipleriyle başa çıkacağı 442. bölümde tansiyon bir hayli yükselecek. Peki Zuhal Topal’la Sofrada son bölümde Çiğdem ne yemekler yaptı? Kaç puan aldı? İşte detaylar…

Çiğdem Tat, 35 yaşında. 7 yıllık evli ve bir çocuğu olan Çiğdem, yeni tarfiler araştırmayı seviyor. Eli biraz yavaş olan gelinimiz, yarışmaya katılmayı kendisi istemiş. Ayrıca Çiğdem mutfağa yeni yeni girdiğini söyledi.

Kayınvalidesi Elif Tat ise aslen Kahramanmaraşlı. Gelinin yemeklerini kendisi yapıyor ve torunlarını büyütüyor. Sert mizaçlı olan Elif Hanım acılı yemekleri çok seviyor. Gelini Çiğdem’e pek de güvenmeyen Elif Hanım “Nasıl yapacak bilmiyorum. Eli yavaş ve tembel” sözleriyle dikkat çekecek. 

Zuhal Topal’la Sofrada 29 Eylül Çiğdem Tat’ın menüsünde neler var?

Bu sorunun cevabını henüz bilmiyoruz ama tanıtımdan anladığımız kadarıyla menüde bulgur pilavı var. Hatta rengi beyaz olan bulgur pilavı Zuhal Topal tarafından da eleştirilecek. 

Öte yandan Çiğdem’in yemekleri bir hayli eleştirilecek. Ancak Çiğdem, yemeklerini savunmaktan ve kayınvalidelere cevap vermekten geri kalmayacak. Servis konusunda yavaş olduğu söylenen gelini, Elif Hanım yani kayınvalidesi uyarmaya gelecek.

Ayrıca dün tüm kayınvalidelerin 5 puan verdiği Zuhal Topal’la Sofrada da bugünkü puanlar nasıl olacak merak ediliyor.  Ancak 442. bölüm yarışmacısı Çiğdem Tat’ın puanları hala belli olmadı. 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Gündem

Halil Sezai Serbest Bırakıldı!

← yazdı30 Ekim 2020
Yukarı