Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

10 Ekim 2020 Cumartesi 00:41:32

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye'yi iptal etti MasterChef sonu oldu Beyazıt Öztürk ters köşe yaptı

TV8'de yayınlandığı günden beri reyting rekorları kıran MasterChef programı O Ses Türkiye ve Survivor programlarının başlamamasına sebep oldu. TV8 ekranlarında O Ses Türkiye yerine Beyazıt Öztürk, Hadise ve İbrahim Büyükak'lı Pişti programı geliyor.

TV8’de yayınlandığı günden beri reyting rekorları kıran MasterChef programı O Ses Türkiye ve Survivor programlarının başlamamasına sebep oldu. TV8 ekranlarında O Ses Türkiye yerine Beyazıt Öztürk, Hadise ve İbrahim Büyükak’lı Pişti programı geliyor.

Ebru Gündeş’le jüri üyeliğinde anlaşan, Murat Boz, Hadise ve Beyazıt Öztürk geçen sezondan devam eden 10 yıldır fazladır süren O Ses Türkiye bu sezon başlamayacak. Hem jüri yüksek maaş ödemeleri hem dış yapım olan ve Acun Ilıcalı’nın olmadığı ve muhteşem izlenen MasterChef programı harika gidişini bozmamak için O Ses Türkiye bu sezon başlamayacak.

Survivor belli değil

Öte yandan TV8’de Survivor yeni sezon da merak konusu oldu. Survivor hem seçmelerde zorluklar hem götürmesi büyük problem olma ihtimaline karşılık bu sezon MusterChef programıyla kapatması olası.

Survivor seçmeleri için şu an zorluk yaşayan kanal kararı Kasım sonuna doğru vereceği konuşuluyor.

Yeni bir sürpriz

Daha önce Dijital platform için düşünülen Exxen’e yeni format televizyona geliyor. Hadise, Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak TV8 ekranlarında yeni bir program yapacak. 

Beyaz Show’la ekranlara geri dönmesi beklenen Beyazıt Öztürk, ‘Pişti’ programında sosyal medya ve magazin gündemini konuklarıyla yorumlayacak.

Daha önce 2006 yılında Show TV’de yayınlanan Pişti programı, eski haber spikeri Reha Muhtar tarafından sunuluyordu.

O dönem yeni yeni ortaya çıkan sosyal medyada gündem olan konular ve magazin basınını meşgul eden gelişmeler, programın daimi konukları Ajda Pekkan, Mehmet Ali Erbil ve Deniz Akkaya tarafından yorumlanıyordu. Konuyla ilgili ünlü isimler de stüdyoda ağırlanıyordu.

Cem Yılmaz da program yapacak

Exxen Dijital platformuna yatırım yapan Acun Ilıcalı, TV8’i es geçmiyor. Exxen’de olan bir çok program TV ekranlarında da yayınlanacak.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı