Akrep Hünkar Kim? Akrep Dizisi Suzan Aksoy Kimdir? Nereli?

Akrep dizisine yeni oyuncu tüm dengeleri değiştiriyor. Akrep Hünkar kimdir? Akrep Suzan Aksoy hangi dizilerde oynadı? Suzan Aksoy kaç yaşında?

Adsız - 2021-03-25T123210.033

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Star Tv’nin konusu ile dikkatleri üzerine çeken heyecan dorukta dizisi Akrep’in kadrosuna usta isim dahil oldu. Akrep dizisinde gelecek bölüm tüm dengeler değişiyor.

Başrollerinde Demet Akbağ ve Evrim Solmaz’ın yer aldığı Akrep dizisine yeni bir oyuncu dahil edildi. Diziye Hünkar karakteri ile Suzan Aksoy dahil edildi.

Anne ve kız arasında geçen geçmişin intikam dizisi olan Akrep’te değişimler sürüyor. Diziden önce Fikret karakteri ile Bekir Aksoy ayrılmış ve onun yerine diziye Ahmet karakteri ile Çağdaş Onur Öztürk dahil edilmişti. Diziye yeni bir isim daha dahil oluyor ve dizi yepyeni bir tarzda ilerlemeye devam ediyor.

Peki Hünkar Karakteri Kimdir?

Suzan Aksoy’un canlandıracağı Hünkar karakteri, Perihan’ın gecekondu zamanlarından her şeyini paylaştığı dostu. Hem Berna’nın hem Duru ve Şahin’in manevi anneleri. Köşke Perihan’ın yanına gelerek ona arka çıkacak olan Hünkar bu aileyi herkesten korumaya çalışacak. Ancak Perihan ile olan yakınlığı, sadakati, disiplini ise Hacer’in hiç hoşuna gitmeyecek.

Yani ilerleyen bölümlerde Hacer ve Ferda’nın her an yakınlaşması an meselesi. Ferda ve Hacer, Hünkar’ı ekarte etmek için iş birliği yapabilir.

SUZAN AKSOY KİMDİR?

19 Aralık 1956 doğumlu Suzan Aksoy İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 12 yıl Kenter Tiyatrosu ve ardında da uzunca yıllar Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda çalışmıştır.

Pek çok dizi ve filmde yer alan Suzan Aksoy, tiyatro ve müzikal dallarında pek çok ödülün sahibidir. Şaşı Felek Çıkmazı, Yangın Ayşe, Ayrılsak da Beraberiz, Çemberimde Gül Oya, Aile Bağları, Baba Ocağı, Şevkat Yerimdar gibi pek çok dizide yer almış ve akıllara kazınmıştır.