Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

2 Ekim 2020 Cuma 13:36:04

Arif Akpınar neden öldü ? Arif Akpınar kimdir? Arif Akpınar kaç yaşındadır?

Arif Akpınar neden öldü ? Arif Akpınar kimdir? Arif Akpınar kaç yaşındadır? soruları şu sıralar internet üzerinde Arif Akpınar'ın ani ölümü sonrasında Çok meraklı araştırılıyor. Bizde sizler için Arif Akpınar kimdir? ve Arif Akpınar neden öldü? sorularınıza yanıt aradık . Peki Arif Akpınar neden öldü… işte detaylar…

Arif Akpınar neden öldü ? Arif Akpınar kimdir? Arif Akpınar kaç yaşındadır? soruları şu sıralar internet üzerinde Arif Akpınar’ın ani ölümü sonrasında Çok meraklı araştırılıyor. Bizde sizler için Arif Akpınar kimdir? ve Arif Akpınar neden öldü? sorularınıza yanıt aradık . Peki Arif Akpınar neden öldü… işte detaylar…

Henüz 36 yaşında olduğunu öğrendiğimiz Arif Akpınar isimli ünlü müzisyenin neden öldüğünü Araştırdık. Seyhan müzik sahibi Bülent Seyhan tarafından son dakika olarak yapılan açıklamada beyninde tümör tespit edilen Ve henüz 36 yaşında olan şarkıcı Arif Akpınar hayatını kaybetti.

Arif Akpınar neden öldü?

1984 yılı doğumlu olan Ve henüz 36 yaşında olan 2015 senesinden beri müzik piyasasının tanınmış isimlerinden olan Arif Akpınar , beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetti. Arif Akpınar’ın cenazesi memleketi Mersin’de bugün öğle namazı akabinde toprağa verilecek.

Arif Akpınar kimdir?

Mersin Silifkeli olan Arif Akpınar , 1984 yılı doğumlu ve müzisyendir . İlk, orta ve lise eğitimini Mersin’de alan Arif Akpınar, üniversite hayatını Anadolu Üniversitesi’nde bitirmiştir. Arif Akpınar’ın Babası da müzisyendir, bu sebeple ise küçük yaştan beri müzik ile iç içedir. Hayatı boyunca hep müzikle iç içe olan Arif Akpınar 2015 senesinde ilk single parçasını çıkarmıştır. Öte yandan 2017 yılında Arif Akpınar Kilit şarkısı ile daha da çok tanınmıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı