Arıza 1. bölüm izle 13 Eylül 2020 tek parça kesintisiz puhutv Arıza izle (Arıza 2. bölüm 2. fragmanı çıktı mı)

Ali Rıza'nın kardeşi Nihan'ın ölümü kendisini Arıza'ya bağlamış olup, kendisini suçlaması mı yoksa Burak'tan intikamını alacak olmasımı Arıza dizisi konusu bilemedik. Arıza dizisi tutacak mı yoksa Tolga sarıtaş geçtiğimiz sezon Cansu Dere ile başrollerini oynadığı dizide olduğu gibi hengameye mi uğrayacak. sorulaı şu sırlar kafalarda yer ednmişken diğer bir taraftan da binlerce kişinin Arıza 1. bölüm full izle araması yapması dizinin ne kadar çok merak edildiğini gözler önüne serdi. Bu hafta Arıza 1. bölümü ile ekranlara geldi. Show TV Arıza . bölüm izle. Show TV nu akşam ilk bölümü ile başlayan Arıza 1. bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor.Arıza 1. bölüm tamamı izle! Arıza 1. bölüm tek parça izle! Arıza 1. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 13 Eylül 2020 son bölüm izle! Arıza 1. bölüm fragmanı neler oldu? Arıza 1. bölüm 20 Eylül yeni bölüm fragmanı sizlerle.

Arıza 1. bölüm izle 13 Eylül 2020 tek parça kesintisiz puhutv Arıza izle (Arıza 2. bölüm 2. fragmanı çıktı mı)

Show TV dizileri yeni sezonları başlamışken ve Yeni diziler ilk bölümleri de reyting savaşlarına başlamışken gözler Arıza dizisine çevrilmişti. Arıza 1. bölüm bugün başladı. Arıza 1. bölüm full izle linki şimdiden arama rekorlarına doğru koşmaya başladı. Arıza dizisi tutacak mı yoksa Tolga sarıtaş geçtiğimiz sezon Cansu Dere ile başrollerini oynadığı dizide olduğu gibi hengameye mi uğrayacak. sorulaı şu sırlar kafalarda yer ednmişken diğer bir taraftan da binlerce kişinin Arıza 1. bölüm full izle araması yapması dizinin ne kadar çok merak edildiğini gözler önüne serdi. Bu hafta Arıza 1. bölümü ile ekranlara geldi. Show TV Arıza 1. bölüm izle. Show TV nu akşam ilk bölümü ile başlayan Arıza 1. bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor.Arıza 1. bölüm tamamı izle! Arıza 1. bölüm tek parça izle! Arıza 1. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 13 Eylül 2020 son bölüm izle! Arıza 1. bölüm fragmanı neler oldu? Arıza 1. bölüm 20 Eylül yeni bölüm fragmanı sizlerle.

Arıza 1. bölüm izle

Show TV ekranlarında bu akşam başlayan Arıza 1. bölüm izle linki şu sıralar aktif edildi. Sizlerde sevilerek takip edileceğe benzeyen Arıza 1. bölüm  izle aramasını yaptıysanız haberimiz ile karşılaşacaksınız ve verdiğimiz bilgiler ile Arıza 1. bölüm izle yeceksiniz. Arıza 1. bölüm canlı izlemek için SHOW TV resmi sayfasından Show Canlı yayına bağlanabilirsiniz. Geçtiğimiz sezondan beri başlayacağı belirtilen ve mevcut pandemi sebebiyle başlaması bu sezona bırakılan ve çok büyük reklamlarla herkesi merakta bırakan dizi Arıza 1. bölümü bu akşamsizlerle oldu. Arıza dizisi konusu ve Arıza dizisi oyuncularını sizer için geçtiğimiz haberimizde araştırıp paylaşmıştık. Aksiyon tarzında olan Arıza 1. bölüm izle linki ve detayları sizlerle.

Eğer sizlerde Arıza 1. bölüm full izle linkine ulaşmak istiyorsanız Show TV resmi sayfasından diziler kısmında Arıza kısmını seçerek yeni dizi yeni fragmana ulaşabilirsiniz.

Merakla beklenen Arıza 1.bölümü Ali rıza adında bir taksicinin tüm şehr meydan okuması şeklinde başlayan ve taksiden yapılan bir anaons ilembaşlayacağı söylenen Arıza dizisi çok merak edilmişti. Tanıtım fragmaları da milyonlarca kere izlenen Arıza dizisinde kopkoyu bir savaşın gölgesinde bir de halide aşkının varlığı Ali rıza'yı çoğu şeylrde kısıtlayacak.  Arıza 1. Bölümünde neler yaşandı? 

Arıza 1. bölüm 13 Eylül 2020 SHOW TV

Geçtiğimiz yaz sezonun girmeden önce başlayacağı konusunda açıklama yapılan ve salgın sebebiyle hayatın durma noktasına geldiği ve dizilerin erken final yaptığı dönemde başlatılmayan ve akabinde de ne zaman başlayacağı konusunda açıklama beklenen Arıza dizisi ile alakalı yayınlanan fragman herkesi heyecanlandırmıştı ve yayınlanan fragamn sonunda  Arıza 1. bölümü ne zaman başlayacağı açıklanmış ve çanlar 13 eylülü göstermişti.

Dikkat çeken bir detay da Tolga Sarıtaş'ın SÖz dizisinde iken Savaşçı dizisi ile adeta bir kapışmaya girdikleri konular ortaya atılmaktaydı. Arıza dizisinin Pazar günleri yayınlanması Tolga Sarıtaş'ın Savaşçı dizisine tekrardan savaş açtığı konusu oldu. Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan'ın başrol oynadığı Arıza dizisi fragmanında ise tüyleri diken diken eden görüntüler mevcuttu. Bilinen halden farklı imajları ve tiplemeleriyle dkkat çeken ikili bı sezon Arıza dizisinde çok can yakacağa benziyor. Ozan Aksungur gibi ünlü bir isim varken dizinin tutmaması gibi bir konunun da zor olduğu benimsenmekte. 

Konusu hakkında henüz net bir açıklama yapılamsa da Arıza dizisnde Tolga Sarıtaş bir taksiciyi canlandırıyor ve adeta şehre meydan okuyor ve bir de Halide var tabi ki.... Yaşanan zor aşk ve savaş ortasında kalan ikilinin hikayesi Arıza 1. bölüm full izle mek için ister eş zamanlı Show canlı yayına bağlanabilir isterseniz de sonradan izlemek çin Show resmi sayfasından Arıza dizi linki ile diziyi izleyebilir ya da Puhutv aracılığı ile bu gidişata ortak olabilirsiniz. 

Çok merakla beklenen fragmanların yaşamışlığının ispatı Arıza 1. bölüm full izlemek için sizlere gösterdiğimiz yolları takip edebilir bu heyecana ortaklık yapabilir ve diziyi reytinglere taşıyabilirsiniz. Sosyal medya da şu sıralar  Arıza 1. bölüm izle araması le birlikte sorular da çok soruluyor. 

Bakalım Arıza 1. bölüm izle sonrasında dizi ne taraflara doğru gdecek. 

ARIZA 1. BÖLÜM ÖZETİ

Arıza 1. bölüüm özetine göz atacak olursak. Kulaksız mahallesinde Ali Rıza'nın evinde kardeşinin düğün merasimi hazırlığı vardır. Bir akşam Ali Rıza ile Halide'nin yolları Halidenin peşinde olan belalasından kurtulmak için taksiye binmesi akabinde kesişir. Halideyi kaçırmak ve konuşmak isteyen belalısına karşı koyan Ali Rıza baına nasıl bir bela açmıştır haberi yoktur. Aslında vardır da konuşarak halledeceğini zannetmektedir. Kız kardeşinin düğün gecesi Arıza dizisinin adet konusunun başlangıcı olurkeni Arıza başrol karakteri Ali Rıza arızaya bağlayacaktır. Halidenin belalısı ile ali rıza arasında çıkan hengame sonrasında korkunç biir olay yaşanmıştır. Kız kardeşi beyaz gelinliği giydiği sırada en mutlu gününde Halidenin belalısı tarafından tam düğün ortasıda vurulmuştur. Artık Halide nasıl bir yol izleyecektir. Kız kardeşi ölen Ali Rıza Hlidenin belalısı Burak'a nasıl bir ceza kesecektir. İmkansız Ali Rıza Halide aşkı başlangıcı böyle olurken, verilen kayıp ile aşk nasıl başlayacaktır....  Arızaya bağlayan Ali rızanın tek bir hedefi vardır o da Buraktan kardeşinin katilinden intikam almaktır. Amca ile iletişime geçer ve bundan sonra Ali Rıza bambaşka biidir. Arıza 1. bölüm özetinde diziin sonunda ise Ali Rıza Burak'ın karşısına geçer silahı alnına dayayarak 'ölmene gerek yoktu cezaevinde cezanı çeksen yeterliydi' edi ve Arıza 1. bölümü de böylece sona erdi. 

İşte tüm bu soruların cevapları Arıza dizisi 1. bölüm full izle linkinde...

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 23:39
YORUM EKLE