Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

15 Kasım 2020 Pazar 22:52:33

Son Güncelleme: 15/11/2020 22:52:22

Arıza 10. bölüm izle 15 Kasım Puhu TV full Youtube Show TV son bölüm Arıza ateşlerde yanmamak için önlem alacak

Arıza 10. Bölüm full izle. 2,5 ay önce başlayan ve ilk başladığı gün ile herkesi titretircesine izlettiren dizi Arıza 10 bölüm izleyeceğiz . Arıza 10. bölüm Bu akşam da Google’ı aşındıracağa benziyor. Aşk, zor aşk, kendini kurtarma   sahnelerinin bol bol yer aldığı arıza 10. Bölüm full izle.

Arıza 10. Bölüm full izle. 2,5 ay önce başlayan ve ilk başladığı gün ile herkesi titretircesine izlettiren dizi Arıza 10 bölüm izleyeceğiz . Arıza 10. bölüm Bu akşam da Google’ı aşındıracağa benziyor. Aşk, zor aşk, kendini kurtarma   sahnelerinin bol bol yer aldığı arıza 10. Bölüm full izle. Arıza yeni bölüm fragmanı yayınlanması akabinde çok aranırken, pazar reytinglerde Savaşçı dizisinden bitmesi sonrasında üst sıralarda yer alması kendisine daha da bir gözler önüne çıkarmıştır. Arıza’nın hayat ile Savaşı , aşk ile mücadelesi ve ailesi ile sınamasın konu edindiği zaman zaman herkesin Ellerini sıkarak izlediği, erkeklik savaşlarının yer aldığı,  Hadi artık diyerek ağzımızı yorarak izlediğimiz dizi Arıza 10 bölüm izle 15 Kasım

Show TV aramaları Şu aralar Arıza izle, arıza 10 bölüm YouTube izle, arıza 15 Kasım izle gibi aramalar revaçta. Arıza bitmesi ile birlikte dizinin izleyemediğiniz bölümünü izlemek için şu sıralar sitemize ulaştığınızı fark ettik bizde sizler için arıza 10. Bölüm full izle detaylarını paylaşmaya karar verdik. Arıza 15 Kasım pazar, Hadi artık Aşk olsunArıza aşkını Halide’ye itiraf etsin ya da Cabir artık Arıza’dan gitsin gibi sahne yorumlarınız ile diziyi izlerken, bu akşam arıza son bölümde neler oldu , Arıza son bölüm izle , Arıza 15 Kasım 2020 Pazar günü de diğer yayınlanan Arıza dizisi 9 bölümü gibi çok araştırılırken, Show TV ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Arıza puhu TV ekranlarında da dizinin hemen akabinde yerini almaktadır. Siz değerli izleyicilerimiz için Arıza 10. Bölüm puhu TV izle ve arıza 10. Bölüm YouTube tek parça izle cevaplarını sizlere sunacağız.

Arıza 10. bölüm izle 15 Kasım

Ha vuruldu haberi olacak,  öldü ölecek derken Arızanın bu bölümünde Ali Rıza’nın teslim olması sonrasında vurulmasına ortaklık edeceksiniz. Ancak bir dizide başrol ölür mü? Hele ki başrolün dibini yaşayan karakterinin diziden ayrılması dizinin sonu olacağı için heyecanı yükselten bu sahneler sonrasında, Ali Rıza diziye kaldığı yerden devam edecektir.  Burak bildiğiniz gibi Ali Rıza’nın kız kardeşini beyaz gelinlikler giydiği o mutlu gününde yanlışlıkla da olsa Beylik silahından çıkan kurşunlar ile öldürmüş idi. Sonrasında Ali Rıza ve Burak arada Halide’nin de olması ile adeta kan düşmanı Can düşmanı olurken, her bölüm acaba hangisi hangisini vuracak soruları da sorulmakta. Ali Rıza’nın Burak’ı öldürme isteği geçtiğimiz bölüme de damgasını vurmuşken , Haşmet  yine engel olacak ve İlk baş olarak kızı Halide’yi korumak için Ali Rıza ya ihtiyaç duyduğunu belirtecek…

Öyle bir çatışma çıkmıştı ki

Aksiyon sahnelerinin eksik kalmadığı Arıza 10. bölüm izle öncesinde geçtiğimiz bölüm ile dizinin bağlantısını sizlere anlatmadan geçemeyeceğiz. Düzenek dolu bir yerde bir çatışma çıkmakta ve Cabir kumandaya Bassa da düzenek çalışmamaktadır. Huzeyfe, Rıza’nın Beylik silahı kurşunların hedefi olup ölecektir ve Ali Rıza Cabir’in İntikam ateşini daha da küllendirecektir.

Ali Rıza’nın hayatına tehditler

Cabir , Ali Rız’nın gözlerinin açık bir şekilde öleceğini, çok acı çekeceğini, ilk başta ailesine teker teker öldürüp sonra sıranın kendisine getireceğini belirtmiştir. Ali rıza Haşmet’in yanına taşımıştır. Konsorsiyum üyeleri de Cabir’in tehditi altındayken Ali Rıza pişmanlığı sonrasında teslim olmuştur…

Arıza 10. bölüm izle linkinde karşımıza çıkand etaylarda hem Ali hem de sevdiklerine zarar vermeyi kafasına koyan Cabir yola koyulmuştur bile. Cabir, kardeşini öldüreceğini söyleyince Ali Rıza deliye Döner. Cabir’in elinden kurtulmanın bir yolunu bulmaya çalışır ama bulamaz. Haşmet kurtarmak için harekete geçecektir Ve sonunda Ali Rıza’yı Cabir’in elinden kurtarmayı başaracaktır. Alrıza kardeşinin başının dertte olduğunu öğrenmesi sonrasında harekete geçecektir.

Ve kardeşini kurtarmayı başaracaktır.

Halide Alirıza aşkı başlıyor…

Arıza 10. bölüm izle öncesinde yayınlanan 10. bölüm fragmanı da gördüğümüz gibi Ali Rıza Cabir’in elindenkurtulduktan sonra Halide’ye aşkını itiraf edeceğini söylemişti . Ve sonunda artık Arıza 10. bölüm de Halide’ye aşkını itiraf edecektir.

 

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Dizi Haberleri

EDHO Hırsız Seko kimdir? Gerçek adı ne?

← yazdı25 Kasım 2020
Yukarı