Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

28 Aralık 2020 Pazartesi 00:21:56

Son Güncelleme: 28/12/2020 00:21:54

Arıza 16. bölüm yeni Arıza son bölüm izle full Puhutv Show TV HD 27 Aralık Arıza full izle link

Arıza 16. bölüm izle Arıza izle Arıza son bölüm izle, Arıza 27 Aralık 2020 Pazar izle, Arıza 16. bölüm full izle. Arıza 16. bölüm tek parça izle aramaları bu akşam da herpazar olduğu gibi çok aranmakta. Biz de sizleriçin Arıza 16. bölüm izle linki ile birlikte Arıza son bölüm neler olduğunu paylaşacağız. Arıza 27 Aralık izle. Arıza 16. bölüm full izle… 13 Eylül tarihinde vurdulu kırdılı diziler arasındaki yerini alan ve mafya hesaplaşmalarının çok sevilerek ilendiği dizisi Arıza son bölüm yani Arıza 16. bölüm özeitini sizlere sunacağız.

Arıza 16. bölüm izle izle. Arıza 27 Aralık son bölüm izle. Arıza 16. bölüm izle full izle.  Show tv dizisi Arıza son bölüm izle.  Alirıza nın kafasının karıtığı Arıza 16. bölüm tek parça kesintisiz izle.  Arıza 16. bölüm izle! Arıza 16. bölüm izle  tamamı izle!  Arıza son bölüm izle. 27 Aralık Arıza son bölüm izle! Arıza yeni bölümü izle! Arıza son bölüm tek parça izle! Arıza yeni bölüm seyret! Arıza 16. bölüm izle Arıza izle Arıza son bölüm izle, Arıza 27 Aralık 2020 Pazar izle, Arıza 16. bölüm full izle. Arıza 16. bölüm tek parça izle aramaları bu akşam da herpazar olduğu gibi çok aranmakta. Biz de sizleriçin Arıza 16. bölüm izle linki ile birlikte Arıza son bölüm neler olduğunu paylaşacağız. Arıza 27 Aralık izle. Arıza 16. bölüm full izle… 13 Eylül tarihinde vurdulu kırdılı diziler arasındaki yerini alan ve mafya hesaplaşmalarının çok sevilerek ilendiği dizisi Arıza son bölüm yani Arıza 16. bölüm özeitini sizlere sunacağız.

Arıza 16. bölüm izle  27 Aralık

Bir dargın bir barışık aşıklar Halide ve Ali Rıza aşkının ilmek ilmek işlendiği Arıza 16. bölüm izle… Haşmet Ağa gibi büyük bir engelin var olduğu Arıza 16. bölüm izle de de ikili kavuşamayacak. Bakalım Arıza 16. bölüm izle linkinde Haşmet kızı ile Arıza için negibi engeller çıkaracak. Arıza 16. bölüm izle linkinde büyük bir bomba patlayacak ve büyükbir savaş başlayacak. Haşmet Ağa ve Halide gerçek katilleri öğrenmesi ile birlikte herşeyin birbirine gireceğini sizlere söyleyebiliriz.

Haşmet Ağa Ali Rıza’ya tepki verecek

Arıza 16. bölüm izle linkinde Ali Rıza ve Halide  birlikteyken Haşmet Ağa’nın verdiği tepki görüyoruz . Haşmet Ağa’nın henü öğrendiği gerçekler fragmanda aslında karşımıza çıkarken, Melek ya da Mithat da olmadığını varsaydığımızda Ali Rıza b usırrı paylaşmış g,b, durmakta. Bildiğiniz üzere Burak’ın Mithat ile olan konuşmasına geçtiğimiz bölümde değinerek, Burak tan bir seçim yapması istenmişti ve Arıza 16. bölüm izle linkinde Burak’ıbabasını adeta satacağı anlara şahitlik edeceğiz.

Kaydı dinleyemeden hastaneye koşmuştu

Arıza son bölümde Halide’nin vurulması acısıyla hastaneye koşan Haşmet Ağa, melek tarafından kendisine sunulan videoyu izleyememişi.

melekte kayıtları mithat’a dinlettiği Arıza 16. bölüm izle linkinde Haşmet ailesinin katilini bakın ne şekilde öğrenecek. Fakat Mithat Bu kayıtlar üzerinden çok güzel bir oyun kurmak üzere .  işte Tam da bu yüzden Burak’a bir seçim yapmasını söylediği bölüm olan ve kızıyla gönderdiği telefona da habersiz bir şekilde ses kaydının yer aldığı anların heyecan dolu sahnelere ortaklık ettireceği Arıza 16. bölüm izle deaylarında Melek ve Mithat’ın Ali Rıza ile iş birliğine girdiği söyleniyor.

Kızımdan uzak dur demişti

Arıza 16. bölüm izle linkinde de Haşmet Ağa Ali Rıza’ya ”benden de kızımdan da uzak dur ‘ cümlesinin arkasında duracağını göreceğiz.  Ali Rıza’nın her şeyin altında bir planı daha var . En sonunda Burak için hükmün verildiğine şahitlik etmiştik.

Burak ölecek mi?

Arıza 16. bölüm izle linkinde Burak’a ne olacağı sorusu çok soruluyor. Öyle ki Burak’ın babasının ^^seni kaçıracağım Fikri her şeyi hallediyor ”demişti Ve bunun üzerine de son anda Benzinli arabaya binen Ali Rıza herkesi şok etti. Arıza 16. bölüm izle de Burak gerçekten Ölüme mi gidiyor . Bu soru bu akşamçok sorulacak iken yanıtı ise tabbiki de hayır olacak. Ve Burak ölmeyecek Fuat Burak’ın almanın bir yolu bulacak

Burak babasını satacak

Arıza 16. bölüm izle de dikkat çeken bir detay da hainliği il bilinen Burak’ın babasını satacağı sahneler olurken, bölümün son sahnesinde Arıza’nın Fiko adamlarını indirip arabaya bindiği zaman söyledikleri ise Burak’ın babasını satmasını sağlayacak

 

Arıza son bölüm izle. 27 Aralık Arıza son bölüm izle! Arıza yeni bölümü izle!  sizler için derledik. Eylül ayında ilk bölümü ile başlayan ve pazar gününü kendine reyting rekabet günü seçen Arıza 16. bölüm izle linki ve taylar ile birlikte Arıza 16. bölüm özetini sizlere sunduk. Başrollerini Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can gibi birbirinden başarılı oyuncuların eşlik ettiği Arıza dizisi hakkındaki detaylar sizlerle olmuşken, Arıza dizisine 2 yeni oyuncu dahil oldu. Arıza Seda ve Arıza YAvuz diziye renk katacak iki oyuncu olurken,  Ali Rıza’nın  acı dolu hayatı ile Arıza 16. bölümü ile sizlerle.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı