Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

4 Ekim 2020 Pazar 22:57:37

Arıza 4. bölüm izle 4 ekim 2020 Show tv tek parça kesintisiz puhutv Arıza izle (Arıza 5. bölüm fragmanı çıktı mı)

Arıza 4. bölüm full izle linki bu akşam Show TV resmi sayfasında şu sıralar aktif edilmiş iken Show TV Arıza 4. bölüm Show TV'nin 1 ay önce başlayan ve arıza lakaplı Ali Rıza'nın hayatını anlatıldığı ve bu hafta 4. bölümü ile karşımıza çıkacak olan Arıza 4. bölüm izle meraklı araştırılıyor. Arıza 4. bölüm tamamı izle Arıza 4. bölüm tek parça izle Arıza 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 4 Ekim 2020 son bölüm izle!

Arıza 4. bölüm full izle linki bu akşam Show TV resmi sayfasında şu sıralar aktif edilmiş iken Show TV Arıza 4. bölüm Show TV’nin 1 ay önce başlayan ve arıza lakaplı Ali Rıza’nın hayatını anlatıldığı ve bu hafta 4. bölümü ile karşımıza çıkacak olan Arıza 4. bölüm izle meraklı araştırılıyor. Arıza 4. bölüm tamamı izle Arıza 4. bölüm tek parça izle Arıza 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 4 Ekim 2020 son bölüm izle!

Yaz sezonunda başlayan yaz dizileri, eski sezondan yeni sezona geçiş yapan diziler, ve yepyeni yapımlar Eylül ayının gelip Çatması ile birlikte her kanalda dizi kuşağında ki diziler yerini almaya başladı. Ve eylül başı itibari ile Show TV ekranlarında başlayan ve yayınlandığı ilk gün ile akıbetini kendi kendine belli eden Arıza 4. bölüm izle linki sıralar öyle çok araştırılıyor ki… Yeni sezon dizisi olmasına rağmen adeta izlenme rekorlarını en üst sırada takip eden Arıza 4. bölüm full izle linki bu hafta da geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi en çok aranan tabirlerden olmakta iken, Biz de sizler için Arıza 4. bölüm linkini Araştırdık

Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Tolga sarıtaş’ın yer aldığı Arıza dizisi 4. bölümünde neler yaşandı çok merak edildi.

Ilk bölümünde düğününde iken kendi kardeşinin düşmanı tarafından öldürülmesi sonrasında arızaya bağlayan Ali Rıza, Artık herkesten İntikam almaya başlıyor . Arıza 4. bölüm full izle linkinde karşımıza çıkan detaylarda ortalık adeta Savaş alanına dönüyor Arıza 4 Ekim 2020 tarihinde yaşananlarda, Burak ile Ali Rıza’nın birbirine Meydan okumaları bölüme damgasını vururken, Haşmet ve Murat’ın emniyette oldu bilgesi geliyor. Geçtiğimiz bölümde Sabri’nin Burak tarafından ele geçirilmesi konsorsiyum üyelerine rahatsız etmekte iken Bunu da açık bir sözle dile getirmektedirler. Haşmet’in amacı ise Sabri’yi kurtaran Ali Rıza ile yakınlaşmak ve bu yakınlaşmasında ki amaç ise Ali Rıza’nın arkasında kim olduğunu öğrenmektir.

Arıza 4. bölümde Haşmet ile Ali Rıza yakınlaşacaktır.

Arıza 4. bölüm 4 Ekim yeni bölüm

Yeni başlayan diziler ile alakalı her zaman akıllarda olan soru acaba bu diziyi izlemeye başlasam mı başlamazsam mı acaba dizi tutar mı tutmaz mı ? soruları olmakta iken Arıza dizisi için hiçbir zaman böyle kaygılar olmadı. Çünkü Arıza dizisi yayınlandığı ilk gün itibarı ile öyle çok izlenildi ki Arıza 4. bölüm full izle linki geldi çattı. Show TV Arıza 4. bölüm izle Show TV’nin bu akşam 4. bölümü ile karşımıza çıkacak olan Arıza 4. bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor.

Arıza 4. bölüm tamamı izle! Arıza 4. bölüm tekparça izle! Arıza 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 4 Ekim 2020 son bölüm izle sorularına şu sıralar izleyiciler defalarca kere araştırırken Arıza 4. bölüm fragmanı yaşananları da Arıza 4. bölüm 4 Ekim yeni bölüm fragmanı da sizlerle

Arıza dizisi 4 Ekim 2020 5. bölümü ile ekranlardaydı

Her hafta pazar Akşamları dizi saatinde Show TV ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkan ve Show TV’yi adeta reytinglerde ekstraya çıkartan Arıza 3. bölüm izle araması geçtiğimiz hafta revaca ulaşmış iken Bu akşam da Arıza 4. bölüm izle linki sizlerle. Sizler de reytinglerde en üst sıralarda yer alan Arıza 4. bölüm full izle yazarak sitemize ulaşacaksınız ve verdiğiniz bilgiler doğrultusunda Arıza 4. bölüm yönlendireceksiniz . Eğer ki Arıza 4. bölüm full izle linkine ulaşmak istiyorsanız Show TV resmi sayfasındaki diziler kısmından Arıza dizisinin sayfasına bağlanarak Arıza 4. bölümünü izleyebilir ve yeni bölüm fragmanlarını ulaşabilirsiniz. Eğer ki Show TV kanalı ile eş zamanlı olarak Arıza 4. bölüm full izle ulaşmak isterseniz Show TV canlı yayından diziye eş zamanlı izleyebilirsiniz.

Arıza dizisi geçmiş bölümlerinde yaşananları sizler için Araştırdık

Kulaksız Mahallesi’nde Ali Rıza gayet sakin bir hayat sürmek teyken kardeşinin Düğün telaşı ile bir yandan da uğraşmaktadır. Ve kardeşinin düğün akşamı gelip çatmıştır. Birkaç gün öncesinde ise Ali Rıza ve Halide’nin yollarını yetiştiren kişi ise Halide’nin belalısı Burak olmaktadır. Burak’ın Halide’yi Taksiden çekip almaya çalıştığı gün, Ali Rıza başına çok büyük iş açacaktır. Düğün akşamı kardeşi vurulup öldürülmüştür. Kız kardeşi öldürülen Ali Rıza ise artık hiç olmadığı kadar arızaya bağlamıştır. Bu akşam Arıza 4. bölüm full izle linki ile dizinin son bölümünü izleyeceksiniz Dizinin ikinci bölümünde ise kardeşinin ölümü sonrasında Burak’a olan düşmanlığı iyice artan Ali Rıza adeta arızaya bağlamış ve hiç girmediği ortamlarına tekrardan girmeye başlamıştır.

Halide ile ortak düşmanları vardır. Burak… Halide de annesinin katledilmesine ardındaki sır perdesini aralamak üzeredir. Bu durum arıza ile Halide’yi daha da yakınlaştıracak tır. Sizlerde Arıza 4. bölüm tek parça full izle,  son bölüm YouTube puhu TV izle gibi aramaları yaparken bizde sizler için Arıza izle! Arıza 4. bölüm tek parça izle, full izle , Arıza son bölüm YouTube puhu TV izle gibi araştırmalarınızı cevabını sunacağız

Arıza 4. bölüm de haşmet’in amacı Ali Rıza’nın arkasında kim olduğunu öğrenmek iken Ali Rıza ya teşekkür etmek amacıyla Taksi durağına gittiğinde Yaşar ların saldırısına uğrar ve ortalık adeta Savaş alanına döner. Ozan Aksungur tarafından senaryosunun yapıldığı ve Recai Karagöz’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Arıza dizisinin başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan paylaşmakta iken Ahmet Mümtaz, Olgun Toker,  Levent Can,  Dilara Akyürek gibi önemli isimler de yer almaktadır. Merakla beklenen Arıza 4. bölüm bu akşam 20.00 da Show TV ekranlarında yayınlandı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı