Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

18 Ekim 2020 Pazar 02:10:28

Arıza 6. bölüm izle 18 Ekim 2020 tek parça kesintisiz puhutv Arıza izle (Arıza 7. bölüm fragmanı çıktı mı)

Pazar günleri rakibinin bir tek kendisi olduğunu söyleyebileceğimiz emin yollarda ilerleyen dizi arıza 6. Bölüm full izle linki yayınlandı Her yeni başlayan dizinin akıbetinin ne olacağı konusu arıza dizisi için hiç sorulmadı bile. Bu hafta arıza 6 bölüm izle linki de aktif edildi. Show TV arıza altıncı bölüm izle Show TV'nin bu akşam 6. bölümü ile karşımıza çıkacak olan arıza 6. bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor arıza 6. bölüm tamamı izle . Arıza 6. bölüm tek parça izle. Arıza 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 18 ekim 2020 son bölüm izle! Arıza 7. bölüm fragmanı neler oldu? Arıza 6. bölüm 18 ekim yeni bölüm fragmanı sizlerle.

Pazar günleri rakibinin bir tek kendisi olduğunu söyleyebileceğimiz emin yollarda ilerleyen dizi arıza 6. Bölüm full izle linki yayınlandı Her yeni başlayan dizinin akıbetinin ne olacağı konusu arıza dizisi için hiç sorulmadı bile. Bu hafta arıza 6 bölüm izle linki de aktif edildi. Show TV arıza altıncı bölüm izle Show TV’nin bu akşam 6. bölümü ile karşımıza çıkacak olan arıza 6. bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor arıza 6. bölüm tamamı izle . Arıza 6. bölüm tek parça izle. Arıza 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 18 ekim 2020 son bölüm izle! Arıza 7. bölüm fragmanı neler oldu? Arıza 6. bölüm 18 ekim yeni bölüm fragmanı sizlerle.

Eylül ayının gelmesiyle tüm sezon dizileri başlamış bulunmakta olup yaz dizilerinin gidişatı konusunda da henüz bir açıklama yapılmamışken yeni başlayan diziler de çok meraklı araştırılıyor. Show TV dizileri yeni sezona merhaba dedi ve Show TV ekranlarında adeta geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümü ile reytinglerde tavan yapan arıza dizisi  Eylül ayı ortası itibari ile başladı. 

Çiçeği burnunda dizi arıza, Arıza 5. Bölüm full izle linki geçtiğimiz hafta en çok aranan kelimelerden olurken arıza dizisi 6. bölüm full izle linki de bu akşamın en çok aranacak olan cümlesine benzemekte. 

Arıza 6. bölüm 18 Ekim yeni bölüm

Dizinin ilk başlaması ile akıllarda kalan soru Arıza dizisi tutacak mı. Bilindiği üzere Tolga Sarıtaş Geçtiğimiz sezon Cansu Dere ile başrollerini paylaştığı dizisi sadece birkaç bölümde yayınlanmış ve acele final kararı alınmıştı. Ancak Arıza dizisinin akıbetinin bu şekilde olmayacağı geçtiğimiz haftalarda  yayınlanan tüm bölümleri ile netleşti. Bu hafta arıza 6. Bölüm izle linki de aktif edildi. Show TV Arıza altıncı bölüm izle Show TV’nin bu akşam 6. bölümü ile karşımıza çıkacak olan arıza 6. bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor. Arıza 6. bölüm tamamı izle . arıza 6. bölüm tek parça izle. Arıza 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 18 Ekim 2020 son bölüm izle! Arıza 7. bölüm fragmanı neler oldu? Arıza 6. bölüm 18 Ekim yeni bölüm fragmanı sizlerle.

Geçtiğimiz hafta Show TV’yi reytinglerde çok büyük bir revaca Taşıyan arıza 5. Bölüm izle linki akabinde bu akşam arıza 6. bölüm izleme linki de aktif edilmiş bulunmaktadır. Sizlerde reytinglerde en üst sıralarda yer alan arıza 6. bölüm full izle yazarak sitemize ulaşacak ve verdiğimiz bilgiler doğrultusunda arıza 6. bölüm izleyeceksiniz.

Halide ile Ali Rıza’nın artık ortak bir düşmanları vardır. Halide Burak’tan hesap sorma yolunda ilerleyecek en Ali Rıza da kendi düşmanını kendi davası’ adına yok etme yolunda ilerleyecektir. 

Ali Rıza, Yaşar’a ulaştığı anlarda karşısında Haşmet’i bulunca ortamda gerilim arttı. Haşmet, aklını kurcalayan soruları sordu ancak şüpheleri olsa da Ali Rıza’yı konsorsiyuma sokabileceğini söyledi. Bunun karşılığında ise Halide’nin can güvenliğini garanti altına almasını istedi. Haşmet Gürkan, Fuat’a baskın yaparak Yaşar’ın, Burak’ın emriyle ateş ettiğini itiraf ettiği görüntüleri izletti. Fuat, bu gerçeğin konsorsiyumda duyulmasını istemeyerek sorunu aralarında çözmeleri gerektiğini anlattı. Bu konuşma sırasında Haşmet, Ali Rıza’nın artık sağ kolu olduğunu söyleyerek Fuat’ı şaşırttı.

Öte yandan Burak’ın yalan söylediğini öğrenen Fuat, oğlunu cezalandırdı. Fikret’e işkence eden Fuat, Burak’a da Halide’den uzak durmasını ve Ali Rıza’yla el sıkışmasını söyledi. Duydukları karşısında Burak kendini kaybetti. Sarhoş halde taksi durağını yakmaya kalkışınca, Ali Rıza ile aralarında gerilim tırmandı. Burak’ı durduran ise abisi Murat oldu. Haşmet, adamlarına Ali Rıza’yı sağ kolu olarak tanıttı. Ali Rıza’nın, Haşmet’in ailesine katılması Halide’yi büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Ailesinin başına gelenleri öğrenmek isteyen Halide, Sadi Aksoy’un peşine düştü. Ali Rıza da farklı bir sebepten Sadi’nin peşindeydi.

Salman ve Sadi’nin peşine düşen Ali Rıza ve Ferit, Sadi’yi yakalamayı başardı. Ali Rıza, Sadi’nin telefonunda “Müdür Bey” ismini görünce Sadi’nin, Muzaffer’i tanıdığı ortaya çıktı. Öte yandan Ali Rıza’nın Haşmet’in sağ kolu olması konsorsiyumda bütün dengeleri değiştirirken Halide ile arasındaki ilişkiyi de etkiledi. Altaylar’ın evine gelen Halide, A.Rıza’nın babasının sağ kolu olduğunu söyledi. Ailesine daha önce davadan vazgeçeceğini söyleyen Ali Rıza, Halide’nin bu söyledikleriyle zor durumda kaldı. İkilinin arasında bundan sonra neler olacağı büyük merak uyandırdı.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza 6. bölüm canlı izlemek için Show TV resmi sayfasından Show TV canlı yayına bağlanabilirsiniz. Gittiğimiz mart ayı itibariyle Tolga sarıtaş’ın yeni dizisi çok merakla aranmak tayken mevcut pandemi sebebiyle başlayamayan ve başlaması da bu sezona bırakılan arıza 6.bölüm izle linki de çok merakla takip edilmekte arıza dizisi konusu ve oyuncuları halen daha çok meraklı aranmakta iken sizler için arıza dizisi hakkında biraz bilgi vereceğiz

Eğer Sizler de merakla beklenen arıza altıncı bölüm full izle linkine ulaşmak istiyorsanız Show TV resmi sayfasından diziler kısmından arıza kısmını seçerek yeni dizi izle ve fragmanlar ına ulaşabilirsiniz.

Arıza dizisi konusu ve oyuncuları

Geçtiğimiz hafta başlayan arıza dizisi hakkındaki araştırmalar hala devam ediyor dizide başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş kendi halinde yaşayan bir taksiciye canlandırırken yaşadığı korkunç bir olay sonrasında adeta şehre ve herkese meydan okuyacak kadar güçleniyor. Ve Tabii bir de Halide var. Yaşanan Zor Aşk ve savaş arasında kalan ikili aşklarını yaşama konusunda kendilerine devamlı erteleyecek Ken arıza 6. bölüm full izle için ister eş zamanlı Show TV canlı yayına bağlanabilir, isterseniz de sonradan izlemek için Show TV resmi sayfasından arıza dizi kısmına seçerek ya da puhu TV aracılığı ile bu gidişatı ortak olabilirsiniz.

Dikkat çeken bir detay da Tolga Sarıtaş’ın SÖz dizisinde iken Savaşçı dizisi ile adeta bir kapışmaya girdikleri konular ortaya atılmaktaydı. Arıza dizisinin Pazar günleri yayınlanması Tolga Sarıtaş’ın Savaşçı dizisine tekrardan savaş açtığı konusu oldu. Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan’ın başrol oynadığı Arıza dizisi fragmanında ise tüyleri diken diken eden görüntüler mevcuttu. Bilinen halden farklı imajları ve tiplemeleriyle dkkat çeken ikili bı sezon Arıza dizisinde çok can yakacağa benziyor. Ozan Aksungur gibi ünlü bir isim varken dizinin tutmaması gibi bir konunun da zor olduğu benimsenmekte. 

ARIZA DİZİSİ HAKKINDA – kONUSU- OYUNCULARI

O3 Medya yapım imzası ile karşımıza çıkan arıza dizisi yönetmenliğini de usta yönetmen Recai Karagöz yapmaktadır. Öte yandan aksiyon ve Dram dizisi olarak karşımıza çıkan arıza dizisi bozan Aksungur tarafından kaleme alınmış. Dizide Tolga Sarıtaş taksici Ali Rıza karakteri ile karşımıza çıkmakta iken Ayça Ayşin Turan ise Dr Halide karakteri ile bizlerle buluştu. Çok farklı dünyaların insanları olan Halide ve Ali Rıza’nın Zorlu Aşk Hikayesi bir gün Ali Rıza taksi görevindeyken başladı haksızlıklar karşısında arkasında kimse olmayan Ali Rıza yaşadığı korkunç bir olay sonrasında mafya krallarının karşısında tek başına ayakta durmaktadır ve bunun ml birlikte yanında ise Halide ve sevdikleri mevcuttur

Oyuncu kadrosu ve karakterler

Tolga Sarıtaş, Ali Rıza Atay

Ayça Ayşin Turan, Halide Gürkan

Ahmet Mümtaz Taylan, Haşmet Gürkan

Olgun Toker, Burak Ersoylu

Levent Can, Fuat Ersoylu

Murat Daltaban, Muzaffer Cura

Dilara Aksüyek, Füsun Yılmaz

Yeşim Salkım, Melek Tekinoğlu

Hazal Benli, Derya Tekinoğlu

Ali Rıza Kubilay, Mithat Tekinoğlu

Cavit Çetin Güner, Murat Ersoylu

Ali Seçkiner Alıcı, Hasan Kırbaş

Yağız can Konyalı, Mert Altay

Yeşim Gül, Rukiye Altay

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı