ATV Kuruluş Osman Kara Şaman Togay kimdir kim oynuyor? gerçekte kim Togay Komutan tarihte var mı

Kuruluş Osman Kara Şaman Togay bomba gibi bir giriş yapıyor. Kuruluş Osman Kara Şaman Togay kim oynuyor? Kuruluş Osman Kara Şaman Togay gerçekte kim? İlk homoseksüel bir filmde karşımıza çıkan ve bu homoseksüel filmi için sokaklarda homo taklidi yaptığını o dönemde açıklayan isim Teoman Kumbaracıbaşı Yazı Tur filmin den sonra en son Kuruluş Osman Kara Şaman Togay olarak karşımıza çıkacağı sosyal medyanın dilinde dolanıyor.

ATV Kuruluş Osman Kara Şaman Togay kimdir kim oynuyor? gerçekte kim Togay Komutan tarihte var mı
Kuruluş Osman Kara Şaman Togay bomba gibi bir giriş yapıyor. Kuruluş Osman Kara Şaman Togay kim oynuyor? Kuruluş Osman Kara Şaman Togay gerçekte kim? İlk homoseksüel bir filmde karşımıza çıkan ve bu homoseksüel filmi için sokaklarda homo taklidi yaptığını o dönemde açıklayan isim Teoman Kumbaracıbaşı Yazı Tur filmin den sonra en son Kuruluş Osman Kara Şaman Togay olarak karşımıza çıkacağı sosyal medyanın dilinde dolanıyor.  Savaşçı dizisinin kadrosunun dağılması sonrası da harekete geçen Kuruluş Osman ekibi ilk Uğur bİçer'i transfer ederken, Uğur Biçer2de rol arkadaşı Teoman Kumbaracı ile birlikte diziye dahil oldu. İşte tam da hal bu iken MAhsun Kırmzıgül ile bir çok yapımda bir arada olan Usta oyuncu Teoman Kumbaracıbaşı Kuruluş Osman Kara Şaman Togay karakteri ile adından bahsettirecek

Osman Bey hayranları tarafından da linç edilecek bir karakter olacak ve Kuruluş Osman 48. bölümünde karşımıza çıkacak. Masa savaşlarından sonra tarihi dizilere de soyunan   ATV kanalının dizileri arasında günlük değil haftalık reytinglerde en üst sırada yer alan ve diğer dizilere adeta ambargo koyan proj gerek tarihi hikayesi, gerekse de oyuncu kadrosunun başaısı ile adından her hafta emin bir şekilde bahsettirirken, Osman Bey'in yeni belası Kuruluş Osman Kara Şaman Togay bu akşam bizlerle olacak. Teoman Kumbaracıbaşı sisler puslar içinde olsa da kendini ilk fragman da ifşa etti. Bu akşam Kuruluş Osman'da Osman' Bey'in başına çorap örecek moğol komutanı Kuruluş Osman Kara Şaman Togay geliyor!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman reytinglerinin hep üst sıralarda olması ile bilinirken, öte yandan yurt dışına taşmış olan ünü, namı da herkesi bir o kadar dikkat çekmekte. Kuruluş Osman'a yılın kötü transfer bombası patladı ve Kuruluş Osman Kara Şaman Togay bu akşam dizide çok konuşuluyor.  Tabii ki herkes gerek kostümden gerekse de makyajdan Kuruluş Osman Kara Şaman Togay kim canlandırıyor Kuruluş Osman Kara Şaman Togay gerçekte kim sorusunu sorarken, Kuruluş Osman Kara Şaman Togay karakteri bu akşam diziye dahil olacak. Geçtiğimiz hafta Alplerin savaşının başladığından bahsetmiştik.  Geçtiğimiz hafta Kuruluş Osman son bölümde yaşanan hazırlık Kuruluş Osman Kara Şaman Togay içinmiş. Osman Bey Obadaki haile uğraşırken diğer taraftan da karşısında Kuruluş Osman Kara Şaman Togay'ı bulacak.Kuruluş Osman 48. bölüm 2. fragmanı yayınlanması sonrasında son bölümde nikolai öldürmek için plan yapan Osman Bey ve alpleri , Dündar'ın ihaneti ile sarsılmıştı. Tuzağa düşen Osman bey Dündar'ın ihanetine uğradığını henüz anlamasa da bu durumu kendisine açıklayan Malhun Hatun olacaktır.  Hem içeride Hem dışarıda hainlerle mücadele eden Osman Bey ve obası yeni bir tehlikeyle karşı karşıya geliyor . İşte  bu büyük tehlike bizlere Kuruluş Osman Kara Şaman Togay komutanı karşımıza çıkarırken, Türklerin başına geçen Göktuğ 'un Kara şaman ile karşı karşıya cenk ettiği sahnelerde Göktuğ'un ağır yaralandığı anlara şahitlik edeceğiz.

Kuruluş Osman Togay'ı Teoman Kumbaracıbaşı mı?


Peki Kuruluş Osman Kara Şaman Togay kimdir? Kuruluş Osman Kara Şaman Togay kim oynuyor? Kuruluş Osman Kara Şaman Togay gerçekte kim aramalarınızın yanıtı  Teoman Kumbaracıbaşı olurken, birçok projede yer alan kumbaracıbaşı Arjantinli bir anneyle Türk Bir babanın oğlu olarak Arjantin'de dünyaya gelmiştir.1971 yıllık doğumlu olan Teoman kumbaracıbaşı 2003 senesindeki homoseksüel bir karakteri canlandırdı filmi ile kariyeri başlamıştır. Sonrasında Kuruluş Osman  ile karşımıza çıkan kara şaman Togay'ı Teoman kumbaracıbaşı Eyvah Eyvah 2, Evim Sensin, Kördüğüm ,Vatanım Sensin, bir deli rüzgar gibi birçok yapımda rol almışken 2018 yılında Avlu dizisinde başrol oyuncusu Hakan Demir karakterii bizlere sunmuştur.

Kuruluş Osman dizisinde de adından sıkça söz ettireceğe benzeyen Kuruluş Osman Kara Şaman Togay, fragmanda karşımıza çıktığından beri çok konuşuluyor.  Osmanbey'e obasına büyük zararlar verecek bir karakter olan Togay, karakteri sosyal medya hesabında da  yaptığımız araştırma d Kuruluş Osman'a dahil olmasının öncesinde at binicilik dersleri aldığını sizlere söyleyelim.

Vikipedi'de onayladı
İnternet ansiklopedisi Wikipedia son dakika güncellemesi ile Teoman Kumbaracıbaşı filmografisinde


Kuruluş Osman - 2021 (Togay) açıklamasını sundu.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2021, 20:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER