Babil 11. bölüm izle Star TV 11 Eylül 2020 Babil son bölüm tamamı tek parça Puhutv (Babil 12. bölüm fragmanı)

Babil 11. bölüm izle. Star TV ekranların sevilen dizisi Babil 11. bölüm tek parça izle! Babil 11. bölüm tamamı seyret. Babil 11. son bölümü puhutv yayınlandı. Babil 12. bölüm fragmanı çıktı mı? Babil 12. bölüm fragmanı 18 Eylül 2020 cuma günü Star TV'de. Babil yeni bölüm tamamı izle! Babil 11. bölüm seyret.

Babil 11. bölüm izle Star TV 11 Eylül 2020 Babil son bölüm tamamı tek parça Puhutv (Babil 12. bölüm fragmanı)

Babil 11. bölüm izle. Star TV ekranların sevilen dizisi Babil 11. bölüm tek parça izle! Babil 11. bölüm tamamı seyret. Babil 11. son bölümü puhutv yayınlandı. Babil 12. bölüm fragmanı çıktı mı? Babil 12. bölüm fragmanı 18 Eylül 2020 cuma günü Star TV'de. Babil yeni bölüm tamamı izle! Babil 11. bölüm seyret.

Babil 11. Bölüm izle

Star TV’nin sevilen dizisi Babil yeni sezona hızlı bir giriş yapmayı başardı. Heyecanla beklenen Babil 11. Bölümü ile nefes kesti. Peki, Babil 11. Bölümünde neler yaşandı? İrfan ve Eda boşandı mı? Süleyman, Ayşe’nin polis olduğunu öğrenecek mi? Onur Saylak nasıl bir karakteri canlandıracak? İşte detaylar…

Babil 11. Bölüm izle 11 Eylül 2020 son bölüm!

Sezonunun en iddialı dizilerinden Babil de heyecan ve gerilimin dozajı artmaya devam ediyor. 2’nci sezon bölümleriyle ekran yolculuğuna devam eden dizi oyuncu kadrosunda önemli değişikliklere gitti. Deniz Bulutsuz’a şiddet uyguladığı iddialarıyla gündeme gelen Ozan Güven, Babil’den ayrılma kararı aldı. Adli süreç tamamlanana kadar diziye araya veren Ozan Güven’in yerine Onur Saylak kadroya dahil edildi. Güçlü oyuncu kadrosunda Halit Ergenç, Aslı Enver, Mesut Akusta, Nur Fettahoğlu ve Birce Akalay’ı barındıran Babil dizisi farklı konusuyla da merak uyandırmayı başardı. Korona virüsü salgını nedeniyle geçtiğimiz sezon erken final yapmak zorunda kalan dizi yeni sezona bomba gibi girdi.

Merakla beklenen Babil 11. Bölümüne İrfan ve Eda ilişkisi damga vurdu. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Babil yeni bölümünde Ayşe’nin polis kimliğini gizleme çabasına tanıklık ettik. İrfan ile arasında özel bir bağ kurulan Ayşe, onu ve ailesini korumak için mücadele etmektedir. Süleyman, Ayşe’nin geçmişini öğrenmek için farklı bir yol kullanmaya karar veriyor. İlay ve Süleyman arasındaki ilişkide de ciddi sorunlar yaşanıyor. İlay’a deli divane aşık olan Süleyman gözünü karartıyor. Kudret’in de dahil olduğu olaylar serisi İrfan’ı çıkmaza götürüyor. Eda’dan boşanma kararından vazgeçmeyen İrfan, tüm bağları koparmak için adım atıyor. İlay, İrfan’ın eşinden ayrılacağını duyduğunda içinde umutlar yeşeriyor. Lakin, İrfan’ın geçmişin karanlık raflarından çıkamayacağına olan inancı tazeleniyor. Egemen ve İrfan arasındaki dostluk ciddi bir sınavla karşılaşıyor.

Babil 12. Bölüm Fragmanı

Star TV’nin fenomen dizisi Babil de heyecan dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Merakla takip edilen Babil 12. Bölüm fragmanı yayınlandı. Babil 12. Bölüm fragmanında neler yaşandı? Süleyman, İlay’ı neden tehdit ediyor? İrfan ve Ayşe arasında neler yaşanacak? Eda’nın yeni planı ne olacak? İşte detaylar…

Babil 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı konusuyla dikkatleri üzerine çeken Babil dizisi yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Cuma akşamları yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkan dizi de aşk, fedakarlık ve nefret temaları başarılı bir şekilde işleniyor. İrfan idealist ve saygın bir üniversite hocasıyken; oğlu Deniz’in hastalığı nedeniyle bambaşka bir insan haline dönüşüyor. Deniz’in hayatını kurtarmak için her şeyi yapmaya hazır olan İrfan, eski arkadaşı Egemen’in de yardımıyla saadet zinciri kuruyor. Mafya babası Süleyman ile çalışmak zorunda kalan İrfan, eski aşkı İlay ile karşılaşıyor. Heyecan ve gerilimin bir an olsun eksik olmadığı Babil 12. Bölüm fragmanı yayınlandı.

İrfan, Egemen ile yollarını ayırma kararı alıyor. Eda’dan boşanmak için harekete geçen İrfan, hayatındaki insanları sorgulamaya başlıyor. Deniz’in sağlığını her şeyin önüne koyan İrfan, saadet zincirinden çıkmak için farklı bir yöntem kullanmaya karar veriyor. Nefes kesen Babil 12. Bölüm fragmanında aşkın en koyu haline de tanıklık ediyoruz. Yıllar boyunca İrfan’a olan aşkını gizlemek zorunda kalan İlay, artık sabretmek ve susmak istemiyor. Süleyman’ın ne kadar tehlikeli bir adam olduğunu bilmesine rağmen aşktan güç alıyor. Süleyman, İrfan ve İlay’ın hareketlerinden kuşkulanmaya başlıyor. Diğer yandan ise şirket içerisindeki köstebeği aramaya koyuluyor. Ayşe’nin gerçek kimliğinin açığa çıkması an meselesi haline dönüşüyor. Ayşe, polis olduğunu saklamak için başka birini tehlikeye atıyor. Egemen, yeni bir plan yaparak Süleyman’ı oyunun dışına çıkarmaya çalışıyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2020, 00:21
YORUM EKLE