Baraj 5. bölüm izle 15 Eylül 2020 FOX TV Baraj izle son bölüm FOX play (Baraj 6. bölüm fragmanı yayınlandı)

FOX TV'nin sevilen dizisi Baraj da heyecanın dozajı artmaya devam ediyor. Heyecanla beklenen Baraj 5. bölümü yayınlandı. Peki, Baraj 5. bölümünde neler yaşandı? Nazım'ı bekleyen tehlike nedir? Nehir ve Tarık arasında neler olacak? Nehir neden değişiyor? İşte detaylar...

Baraj 5. bölüm izle 15 Eylül 2020 FOX TV Baraj izle son bölüm FOX play (Baraj 6. bölüm fragmanı yayınlandı)

FOX TV'nin sevilen dizisi Baraj da heyecanın dozajı artmaya devam ediyor. Heyecanla beklenen Baraj 5. bölümü yayınlandı. Peki, Baraj 5. bölümünde neler yaşandı? Nazım'ı bekleyen tehlike nedir? Nehir ve Tarık arasında neler olacak? Nehir neden değişiyor? İşte detaylar...

Baraj 5. bölüm izle

Yeni sezona hızlı bir giriş yapmayı başaran Baraj dizisi seyirciden tam not almaya devam ediyor. Salı akşamlarına damga vuran dizi, aynı ismi taşıyan Yeşilçam filminden uyarlandığı için seyircide farklı duyguların canlanmasını sağlıyor. Nazım, Nehir ve Tarık arasındaki aşk üçgeninde gerilim, ihanet ve nefret temaları başarılı bir şekilde işleniyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Baraj 5. bölümü ile seyirci karşısındaki yerini aldı. Nazım, gerçekleri Nehir'e açıklamıştı.

Nehir, büyük bir yalanın içerisinde olduğunu öğrenince hayal kırıklığı yaşadı. Nazım ve Nehir yüzleşmesi aşkın farklı bir yönünü keşfetmemizi sağladı. Nehir, Nazım'ın fiziksel görüntüsünden utandığı için karşısına çıkmaktan korktuğunu anlamaya çalıştı. Lakin, Tarık'ın da olaylara dahil olduğunu öğrenmesi sinirlenmesine neden oldu. Nazım, hayatında ilk kez aşkı tatmıştı. Fakat, söylediği yalanlar ve oynadığı ikili oyun aşkını kaybetmesine neden oldu. Öte yandan Tarık da Nehir'e karşı yoğun duygular beslediğini itiraf etti. Nazım, Tarık'ı tır içerisinde İstanbul'a gönderme planını başarılı bir şekilde uygulamıştı. Lakin, Tarık artık geri dönmek istemiyordu. Nehir'e aşık olduğunu itiraf etmişti.

Tarık ve Nazım arasındaki gerilim her geçen gün artıyordu. Gururunu hiçe sayan Nazım, sırf Nehir'i korumak için gerçekleri itiraf etme yolunu tercih etti. Tarık'ın güvenilmez bir insan olduğuna inanıyordu. Nehir'in acı çekmesini istemediği için kalbine taş bastı. Nehir, Tarık ve Nazım'ın oynadığı oyunu öğrenince evi terk etti. Nehir farklı bir kimliğe bürünerek geri döndü. Bu sefer oyun oynama sırası Nehir'e geçmişti.

Baraj 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların sevilen dizisi Baraj yeni bölümleriyle nefes kesmeye devam ediyor. Heyecanla takip edilen Baraj 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Baraj 6. bölümünde neler yaşanacak? Nehir, intikam almak için nasıl bir plan yaptı? Nazım, Nehir'in oyununu bozacak mı? İşte detaylar...

Baraj 6. bölüm fragmanı 22 Eylül 2020!

FOX TV yeni sezon dizileriyle ekranda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Hafta içi her gün yeni dizilerini seyirci karşısına çıkaran kanal, Baraj dizisiyle de dikkat çekmeyi başardı. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi, insana özgü en temel duyguları başarılı bir şekilde işliyor. 1977 yılında yayınlanan Baraj filminin dizi uyarlaması güçlü oyuncu kadrosuyla ekrana yansıtılıyor. Tarık, Nazım ve Nehir arasındaki aşk ve nefrete dayanan ilişkinin anlatıldığı yapım da heyecan hiç eksik olmuyor. İlgiyle takip edilen Baraj 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Nehir, Nazım'ın gerçekleri itiraf etmesinin ardından hayatıyla ilgili yepyeni kararlar almıştır. Kalbi kırılan ve gururuna yenik düşen Nehir, Nazım ve Tarık'a güzel bir ders vermek için geri döner. Bambaşka bir kimliğe bürünen Nehir, asıl oyunu başlatır. Nazım, hayatının ilk ve tek aşkını kaybettiği için çok mutsuzdur.

Yüzündeki yara izinin hayatını alt üst ettiğine inanmaktadır. Tarık'a karşı da derin bir kıskançlık ve nefret duymaktadır. Tarık'ın hayatta her şeye sahip olmasına rağmen, neden mutlu olamadığına anlam veremez. Tarık ise oynadıkları oyunun kurbanı olduğunu düşünmektedir. Nazım'a yardım etmek ve barajda zaman geçirmek için başladığı oyun, hayatındaki dengelerin değişmesine neden olmuştur. Nehir'e ulaşmak için çok çaba gösterir ama başarılı olamaz. Nehir'in geri dönmesi ve farklı bir kimlikle karşılarına çıkması Nazım ve Tarık'ı derinden etkiler. İnatla Nehir'in gerçekleri açıklaması için çaba gösterirler. Lakin, Nehir artık başka bir insan olmuştur. İntikam planını uygulamak için şirketin içerisine girmesi gerekmektedir. Nazım'ın mutsuzluğunu hissetmesine rağmen ona karşı taviz vermemeye kararlıdır.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 00:30
YORUM EKLE