Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

24 Eylül 2020 Perşembe 13:51:59

Benim Adım Melek 32. bölümü izle ile reytinglerde tutunacağa benziyor

Nehir Erdoğan ile Kutsinin başrollerinde yer aldığı TRT 1'in Geçtiğimiz sezon başlayan dizisi Benim Adım Melek dün akşam 32. bölümü ile ekranlara geldi. Melek ile Halil'in duygusal ve neşeli sahnelerinin yaşandığı izleyicileri adeta ekrana bağlayan Benim adım Melek dizisi bilindiği üzere ilk sezonun sonlarına doğru reytinglerini kaybetmeye başlamıştı. Ailenin önemini her seferinde vurgulayan Benim Adım Melek dizisi ilk sezon kaybettiği reytingleri şu sıralar 2. Sezonunun başlaması akabinde tekrardan kazanmaya başladığı gözler önüne serilirken bunun en büyük sebebinin Benim adım Melek dizisi konusunun biraz daha heyecana bağlanması ve ilginç noktalara doğru sürüklenmesi olarak gösteriliyor. 

Nehir Erdoğan ile Kutsi nin başrollerinde yer aldığı TRT 1’in Geçtiğimiz sezon başlayan dizisi Benim Adım Melek dün akşam 32. bölümü ile ekranlara geldi. Melek ile Halil’in duygusal ve neşeli sahnelerinin yaşandığı izleyicileri adeta ekrana bağlayan Benim adım Melek dizisi bilindiği üzere ilk sezonun sonlarına doğru reytinglerini kaybetmeye başlamıştı. Ailenin önemini her seferinde vurgulayan Benim Adım Melek dizisi ilk sezon kaybettiği reytingleri şu sıralar 2. Sezonunun başlaması akabinde tekrardan kazanmaya başladığı gözler önüne serilirken bunun en büyük sebebinin Benim adım Melek dizisi konusunun biraz daha heyecana bağlanması ve ilginç noktalara doğru sürüklenmesi olarak gösteriliyor. 

Nehir Erdoğan’ın Melek, Kutsi’nin ise Halil karakteri ile karşımıza çıktığı Benim Adım Melek 32. bölümü de TRT1 izleyicilerinden çok fazla takdir gördü. Izleyiciler TRT 1 Benim Adım Melek dizisine daha çok sahip çıkacağı benziyor öte yandan Nehir Erdoğan ve Kutsi’nin de neşeli sahneleri , romantik hikayeleri dizisinin reyting oranlarının yükselmesinde önemli bir rol oynuyor.

Benim Adım Melek 32. bölüm reytinglerinde totalde 4.22 reyting elde etmesi,  Önümüzdeki hafta başlayacak olan Doğduğun Ev Kaderindir 2. Sezonu ile birlikte düşecek mi diye çok meraklı araştırılıyor. Öte yandan Benim Adım Melek dizisi 7 Ekim’de Kanal D’nin dizisi Sadakatsiz ile aynı güne dek gelirken, öte yandan Kuruluş Osman’ın da yeni sezonu ile aynı günü yayınlanması beklenirken, Çarşamba akşamlarının reyting rekabetleri nin çok fazla olacağı Fox TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı ile rakip olacağı göz önünde bulundurulursa, bu durum Benim Adım Melek dizisinin akıbetinin çok merak ettiriyor.

Sezon finali yapan geçen sezon dizilerinin henüz başlamamış olması ve Benim adım Melek 32. bölümü ile reytingleri bir arada toplaması ve dizinin gidişatının daha heyecanlı bir uç noktaya gelmesi Aslında akıbetini belirlemeye yetiyor. Benim adım Melek 33. bölümü ile de çok izlenilecek benziyor.

Benim Adım Melek Oyuncuları

Nehir Erdoğan (Melek) Kutsi (Halil) Kaan Çakır (Alpay) Şerif Sezer (Nefise) Mustafa Mert Koç (Ömer Şirhan) Rabia Soytürk (Defne) Ulvi Kahyaoğlu ( Kerem) Poyraz Ar (Seyit Ali) Ece Özdikici (Funda) Zeyno Eracar (Zümrüt Şirhan) Nizam Namidar (Cumaali Şirhan) Hande Kaptan (Kadriye) Muharrem Türkseven (Mahmut) Saim Güveloğlu (Mithat Karadağ) Mehmet Çevik (Seyit Ali Karadağ) Zeynep Özder Birde (Başak) Murat Danacı (Avukat İhsan) Yağmur Özbasmacı Mermer (Eczacı Seyran) Dilara Yeşilyaprak (Meryem) Gamze Doğanoğlu (Zehra)

Benim Adım Melek Konusu

Aile kavramına bizlere tekrardan öğreten dizi olarak karşımıza çıkan Benim adım Melek,  anneliğin Bütün zorluklarına karşı vazgeçmek olmadığını çocukları için hayata sımsıkı tutulması gereken bir görev olduğunu bize vurgulayacak. Melek’in ailesi ve çocuklarıyla Sil Baştan başlayacağı yeni hayatlarının konu edindiği Benim Adım Melek dizisinde bir anne ve 3 çocuğu ile birlikte verdiği yaşam mücadelesi konu ediniyor. 3 çocuğu ile birlikte Baba ocağına geri dönen Melek, kızı Defne ile mücadele ederken oğlu Kerem’in futbol Sevdası ile de savaşacaktır. En küçük oğlu Seyit’in ise karakteri En ufacık bir şeyden bile mutlu olacak bir tarzı ve annesinin her daim yanında olması ile gösterdiği sıradışı mücadele, Benim adım Melek dizisinin konusuna işlenmiştir.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı