Bir Zamanlar Çukurova 87. Bölüm Fragmanı! Züleyha Ölecek Mi?

Ekran Resmi 2021-03-08 23.45.58

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisinde şok gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 87. bölüm fragmanını yayınladı. Her hafta perşembe günü izleyicisi ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölüm fragmanı ise izleyenleri adeta şok etti. Geçtiğimiz hafta 86. bölümü ile ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova izleyenlere heyecan dolu saatler yaşatmıştı. Bir Zamanlar  Çukurova 86. bölümü ile izleyenleri merakta bırakmıştı. Dizi yeni bölüm fragmanını yayınladı ve merakı kat kat arttırmayı başardı. Bir Zamanlar Çukurova 87. bölüm fragmanı geçtiğimiz bölümden bile daha heyecanlı. Bir Zamanlar Çukurova 87. bölüm fragmanında Züleyha ormanlık alanda bulundu ve görenler Züleyha öldü mü, ölecek mi diye merak etmeye başladı. Bir Zamanlar Çukurova 87. bölüm fragmanı! Züleyha ölecek mi?

Başrollerinde usta oyuncuların yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova, konusu ve oyuncu kadrosu ile izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Bu sene 3. sezonunu yayınlayan Bir Zamanlar Çukurova her bölümde ilk günki heyecanı ve merakı korumaya devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde yaşanan olaylar ve gelişmeler izleyenleri epey şaşırtmayı başarmıştı. Bununlu birlikte ise dizinin izleyenleri yeni bölümde neler olacağını merak etmeye başladı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanını yayınladı. Bir Zamanlar Çukurova 87. bölüm fragmanını izleyenler gördüklerine inanamadı. Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ölecek mi, diziden çıkacak mı soruları sorulmaya başladı.

Bir Zamanlar Çukurova 87. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Bir Zamanlar Çukurova 87. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova 87. bölüm fragmanında neler oluyor bir bakalım. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Demir ve Ümit arasındaki aşk alevlenmeye başlıyor. Demir, geçtiğimiz haftaki bölümde Züleyha’dan ayrılacağını kafaya koymuştur. Züleyha ile boşanıp Ümit ile evlenmek isteyen Demir, Ümit ile daha sık görüşmeye başlar. Ümit ile daha fazla ayrı kalmak istemeyen ve artık Ümit ile mutlu bir hayat isteyen Demir, Ümit ile aşk dolu zamanlar geçirir. Ümit ve Demir birbirlerine sevgi sözleri söylerler.

Bu sırada ise Fikret ve Züleyha arasında gerilim dolu olaylar yaşanır. Fikret ve Züleyha ormanlık bir alana gider. Fikret Züleyha’yı köşeye sıkıştırır ve ağaca dayar. Sonrasında ise Züleyha’yı ormanlık alanda tek başına bırakarak konağa döner. Fikret’i konakta sorguya çekerler. Tam bu olaylar olurken Demir ise Ümit ile birliktedir. Her şeyden habersiz sevgilisi Ümit ile vakit geçiren Demir’e bir telefon gelir. Züleyha en son görüldüğü günden beri ortada yoktur. 2 gündür ortalarda olmayan Züleyha’yı herkes merak etmeye başlar. En sonunda dayanamayan Sevda, Züleyha’nın 2 gündür olmadığını ve canından endişe ettiğini Demir’i arayarak söyler. Sevda Demir’e telefon açar ve sonrasında Demir’den Züleyha’yı aramasını ve bulmasını ister. Züleyha’nın ortalarda olmadığını ve tehlikede olabileceğini duyan Demir hemen apar topar Züleyha’yı aramaya başlar.

Tüm kasaba halkı kaybolan Züleyha’yı arar. Ellerinde meşaleler ile ormana gelen insanlar bağıra bağıra Züleyha’yı arar. Ormanda ellerinde ateşlerle Züleyha’yı arayanlarla birlikte Demir’de Züleyha’yı arar. Ormanda tek başına yerde yatan Züleyha’yı gören Demir, şaşkına döner. Yerde kendisinden geçmiş halde hareketsiz yatan Züleyha’yı Demir hemen yerden alır. Züleyha’yı kucağına alan Demir koşarak Züleyha’yı hastaneye götürür.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha Ölecek Mi?

Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölüm fragmanını izleyenler adeta şok oldu. Bir Zamanlar Çukurova 87. bölüm fragmanında Fikret, Züleyha’ya tuzak kurar. Fikret’in tuzağına düşen Züleyha, ormanda bir başına kalır. 2 gündür ortalarda olmayan Züleyha’yı merak edenler ise Züleyha’yı aramaya çıkar. Demir Züleyha’yı ormanda yerde hareketsiz yatarken bulur. Züleyha’nın 2 gündür ortada olmaması ve ormanda yerde baygın bulunması ise Züleyha’nın öleceğini düşündürür. Bir Zamanlar Çukurova Züleyha’nın ölme durumu söz konusu. Züleyha’nın ölüp ölmeyeceğini Bir Zamanlar Çukurova 87. bölümde göreceğiz.

Bir Zamanlar Çukurova’da başrol oyuncularının öldüğüne daha önce de 2 kere şahit olduk. Bir Zamanlar Çukurova’da başrollerden ana karakterlerden olan Hünkar Yaman ve Yılmaz’da diziden ölerek çıkmıştı. Geçtiğimiz günlerde de Bir Zamanlar Çukurova’dan Behice çıkmıştı. O yüzden Bir Zamanlar Çukurova Züleyha’da ölebilir ve diziden çıkabilir. Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha hem sevdiği adam olan Yılmaz’ı kaybetti hem de kocası Demir’i kaybetmek üzere. Dizide oldukça kötü bir halde olan Züleyha’nın dizideki süresi de doluyor gibi görünüyor.