Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm fragmanı Züleyha Fekeli’den sonra ölecek

bir-zamanlar-cukurova

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm fragmanı Fekeli ve züleyha adına düzenlenmiş sanki. Bir Zamanlar Çukurova a Züleyha ölecek mi ? sorusu günlerdir Bir Zamanlar Çukurova 87. bölüm fragmanının yayınlanması ile birlikte Çok merak ve araştırılmaktaydı.  Fikret’in çıkardığı büyük savaşta çok büyük kayıpların olacağı ve Fekeli’nin ölerek diziye veda edeceğini sizlere söyleyebiliriz.  Herkes şu sıralar merakla Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm fragmanı araştırıyor. Geçtiğimiz günlerde Bir Zamanlar Çukurova  Züleyha ölecek açıklamasını ilk Biz yapmıştık ve o dakika Sonrasında da Züleyha’nın ayrılığının da kesinleştiğini sizlere söyleyebiliriz . Peki Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bildiğiniz üzere Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha’nın ana karakter olarak nasıl çıkar sorusu sorulurken yerine Ümit’in geldiğini ve böylece Ümit’in başrol olacağı söylenmektedir. Zatenöyle ki BZÇ Ümit diziye ilk girdiğinde zaten kalıcı bir karakter olacağını söylemişti. Bir Zamanlar Çukurova Züleyha diziden ne zaman ayrılacak sorusunun yanıtı Fikret’in korkunç planlarını devreye sokması sonrasında başlayacak ve Fikret’in planları yüzünden dizinin 2 başrol oyuncusu veda edecek.  Demir’in babasını geçmiş zamanda yaptığı kötülüklerin ortaya çıkması sonrasında çok büyük bir savaşın başlayacağı Bir Zamanlar Çukurova 88 bölüm fragmanında Demir’in imkansız aşkının üzerine yürümesi ve Fikret ile Ümit’in de bir planın olması dizinin gidişatına etkilemekteydi. Fikret’in açtığı savaşın sebebi ise Ümit’in Demir’e gerçek anlamda Aşık olmasıydı. Ümit’in Demir’e aşık olması bu planları bozacaktır. Detaylar Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm fragmanında oluştrulacaktır.

Sosyal medya ortamında aylar öncesinde Züleyha karakterinin Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılacağı iddia edilmişti. Sonrasında Züleyha yani Hilal altınbilek’in Diziye devam etme kararı aldığı iddiaları diziyi bugüne kadar getirmişti. Ancak şu sıralar ortada dolanan iddialarda bu akşam yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 87. bölümde Züleyha’nın ölüp ölmediği merakla araştırılırken elimize geçen bilgilerde Züleyha’nın ölmesine daha birkaç bölüm olduğunu söyleyelim. Ancak daha öncesinde fekeli’nin ölümüne şahitlik edeceğiz ve dahasını izleyeceğiz Çünkü Bir Zamanlar Çukurova Fekeli Kerem Alışık TRT 1 ekranlarında yepyeni bir programı sunucusu oldu ve çekimleri de İstanbul’da devam ediyor . Adana’da çekilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Adana İstanbul arasında mekik dokuyan Kerem Alışık’ın bu duruma daha fazla dayanamadığı ve TRT 1 ekranlarında ki programına Seçtiğini sizlere söyleyelim.  Kerem Alışık’ın TRT 1’de yayınlanması beklenen yabancı bir formattan uyarlanacak olan program Kerem Alışıkla Seneye Bu Zamanlar programı olmakta iken programa başvuruların bile başladığı da aşikar ortada. Yani Bir Zamanlar Çukurova dizisi Züleyha karakterinden önce fekeli’nin ölme durumunun söz konusu olduğunu Kerem Alışık’ın diziden ayrılma durumunun söz konusu olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi biliyorsunuz ki stok bölümlerini bol bol çekmeye devam ediyor.  Yani öteden 6-7 seanslık bölümde olmakta yani Yılmaz’ın ölümü sonrasında Züleyha ve fekeli’nin de dağıldığı ortada iken, Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm fragmanı da bu akşamın en çok araştırılan konusu olacak.

Yani dilimize geçen bilgilere göre Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ve fekeli dizinin 3. Sezonunda bizlerle birlikte olmayacak.  Bir Zamanlar Çukurova final yaptıracak olan yepyeni ayrılıklar Bir Zamanlar Çukurova 87. bölümünde olmaz iken Yılmaz’ın sonrasında behice’nin ayrılığı peşi sıra fekeli ve züleyha’yı da getirecek.  BEhice’nin trajikomik ayrılığı sonrasında bu iki oyuncunun da diziden ayrılacağını sözleri söyleyebiliriz . TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kerem Alışık’ın yeni programının çekimleri süre gelirken bunun ortaya çıkması sonrasında dizinin gidişatı zaten birebir değişti . Hatta konusu bile değişen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yeni gelen oyuncuların ölen oyuncuların yerine geldiğini söyleyelim . Yani Hünkar’ın yerine gelen isim zaten Sevda Çağlayan olmuş iken Züleyha’nın yerine ise Ümit karakteri dahil olmuştu . Yılmaz’ın boşluğunun Fikret doldururken Bakalım Fekeli’nin yerine gelecek olan isim kim olacaktı?

Bir Zamanlar Çukurova tarihçesi şu şekildeydi

  • Bir Zamanlar Çukurova dizisi 17 Eylül 2020 Perşembe günü yayınlanacak 64. Bölümüyle 3. Sezonuna başlayacak.
  • Bir Zamanlar Çukurova dizisi 19 Eylül 2019 Perşembe akşamı yayınlanacak 36. Bölümüyle 2. Sezonuna başlayacak.
    Bir Zamanlar Çukurova dizisi 30 Mayıs 2019 Perşembe akşamı yayınlanan 35. Bölümüyle 1. Sezon finalini yaptı.
  • Bir Zamanlar Çukurova dizisine 17. bölümle birlikte Melike İpek Yalova katılıyor.
  • Bir Zamanlar Çukurova dizisine 6. bölümle birlikte “Fekeli” rolüyle Kerem Alışık katılıyor.