Camdaki Kız Reytingleri? Camdaki Kız İzlendi Mi? 8 Nisan Perşembe Reytingleri

Camdaki Kız 8 Nisan ilk bölüm izlendi mi? Camdaki Kız Kanal D 8 Nisan Perşembe 2021 reytingleri.. Camdaki kız reytingleri nasıl? Camdaki Kız kaçıncı oldu?

camdakı-kız

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kanal D’nin büyük reklamını yaptığı ve reyting rekorları beklediği yeni dizisi Camdaki Kız başladı. Camdaki Kız 8 Nisan 2021 perşembe ilk bölümü izlendi mi? Burcu Biricik’in başrolünde olduğu dizi Camdaki Kız izlendi mi? Reytingde kaçıncı oldu?

Kadrosunda Burcu Biricik, Devrim Yakut, Hande Ataizi, Selma Ergeç, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek’in yer aldığı Camdaki Kız dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi.

Bu sezon en çok izlenen işler Gülseren Budaycıoğlu’nun eserlerinden biri daha uyarlandı. Önce Doğduğun Ev Kaderindir, ardından Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı ile Yaşanmış Gerçek hikayeler denilerek bolca dramın yer aldığı dizilerin etkisi sürüyor. Son olarak Kanal D’de Camdaki Kız adlı eseri uyarlayarak büyük beklenti yarattı.

Burcu Bircik’li tanıtım fragmanları bir süredir dönen ve büyük bir reyting oranı beklenen Camdaki Kız dizisi ilk bölümü ile 8 Nisan Perşembe günü ekranlara geldi. Peki 8 Nisan Perşembe Camdaki Kız izlendi mi? 8 nisan Perşembe reyting oranları nasıl?

8 Nisan Perşembe reytinglerinde kim birinci oldu? Fox Tv’de Mucize Doktor, Show Tv’de Alev Alev, ATV’de Bir Zamanlar Çukurova ev TRT’de Bir Zamanlar Kıbrıs dizisine rakip olan Kanal D, Camdaki Kız ile kaçıncı oldu merak edildi. 8 Nisan reytingleri henüz tamamlanmadı. Tamamlanır tamamlanmaz sizlerle paylaşacağız.

Camdaki Kız Konusu

Dizinin ilk bölümü ekranlara geldi. Dizide annesi tarafından katı kurallarla büyütülen Nalan rolü ile Burcu Biricik kendisine hayran bıraktı.

Peki Camdaki Kız konusu ne?

Büyük bir sırrı olan Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nda mimar olarak çalışmaktadır. Çok naif bir kız olan Nalan, ailenin tek çocuğudur. Varlıklı bir ailede üzerine çok düşülerek büyümüş ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Annesinin geçmişte yaşadığı bir travması yüzünden annesi tarafından çok çekmektedir.

Koroğlu şirketinin veliahtı Sedat ise kendisinden yaşça büyük sosyetik ve evli bir kadın Cana ile uzun yıllardır yasak aşk yaşamaktadır. Sedat’ın babası ise oğlunun şımarıklığından bezmiş ve ailesinin adı lekelenmesin diye oğlunu Cana’dan ayırmak için, zorla başka biriyle evlendirmeye karar verir.