Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

19 Eylül 2020 Cumartesi 14:33:34

Çukur 4. sezon 2. bölüm izle 14 Eylül 2020 son bölüm Çukur izle yeni bölüm Puhutv

Çukur 4. sezon 2. bölüm izle. Çukur 14 Eylül 2020 Pazartesi günü ekranlara gelen bölümü yine nefes kesti. Hem sosyal medya hem televizyon en çok izlenen dizi olan Çukur 4. sezon 2. bölüm izle. Çukur 14 Eylül son bölümü Puhutv ekranlarında yayınlanacak. Çukur izle 14 Eylül son bölüm tamamı izle. Çukur yeni bölüm nefesleri kesti. Çukur 4. sezon 2. bölüm seyret.

Çukur 4. sezon 2. bölüm izle. Çukur 14 Eylül 2020 Pazartesi günü ekranlara gelen bölümü yine nefes kesti. Hem sosyal medya hem televizyon en çok izlenen dizi olan Çukur 4. sezon 2. bölüm izle. Çukur 14 Eylül son bölümü Puhutv ekranlarında yayınlanacak. Çukur izle 14 Eylül son bölüm tamamı izle. Çukur yeni bölüm nefesleri kesti. Çukur 4. sezon 2. bölüm seyret.

Çukur 4. sezon 2. bölüm izle!

Show TV ekranların en çok sevilen dizisi Çukur yeni bölüm yayınlandı. Cumali Koçavalı’nın Yamaç Koçavalıyı vurması sonrası artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Ancak Seren Erdenet karakteri Cumali Koçavalı shoplu görüntüleri izlettiği henüz kisme bilmiyor. Çukur 4. sezon 2. bölüm tek parça bölümüne Selim Koçavalı’da damga vurdu. Selim Koçavalı söylediği Türkü de Akın Koçavalı’da zor anlar yaşadı. Çukur 4. sezon 2. bölüm tamamı izle. Çukur 4. sezon 2. bölüm tek parça izle!

Yamacı kim kaçırdı?

Çukur’da Yamac’ı kaçıran kişi Cengiz Erdenet çıktı. Aliço ve çaycı gibi isimler lanse edilse de Yamaç Koçavalı kaçıran kişi Cengiz Erdenet’ten başkası değil. Çukur 4. sezon 2. bölüm tek parça izle’de. Derdim Çoktur Hangisine Yanayım şarkısıyla geceye ve bölüme damga vuran Çukur’da Cengiz ve Yamaç dönemi başlıyor.

Azer Karaca kavuştu!

Azer Karaca buluşması Çukur’a damga vurdu. Çukur’da Azer ve Karaca aşkına Yamaç olmadığı için kimse karşı da çıkmadı.

Çukur 95. Bölüm izle

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur yeni sezonda da heyecan yaratmaya devam ediyor. Merakla beklenen Çukur 95. Bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Çukur 95. Bölümünde neler yaşandı? Yamaç, Çukur’a geri dönecek mi? Kim, Yamaç’ı kaçırıyor? Cumali ve Salih arasında neler olacak? İşte detaylar…

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Çukur yeni sezona heyecan ve aksiyon dolu bölümleriyle giriş yaptı. Çukur 4. Sezon bölümleri ile ekran yolculuğunu sona erdirecek. Bu nedenle heyecanın dozajı hiç eksilmeden seyirciye sunulacak. Oyuncu kadrosuna Barış Arduç ve İrem Sak’ı dahil eden Çukur, Erdenet ailesi ve Koçovalılar arasındaki mücadeleyi anlatıyor. Merakla takip edilen Çukur 95. Bölümü ile nefes kesti. Cumali, Yamaç’ın babalarını öldürdüğünü öğrenmiştir.

Derin bir acı hisseden Cumali, öfke ile hareket etmeye başlar. İlk olarak Yamaç’ı vurur. Yamaç’ın vurulduğu haberi Çukur’da bomba etkisi yaratır. Sultan, oğulları arasındaki kavgadan haberdar olunca deliye döner. Lakin, Cumali’nin taviz vermeyen tavrı karşısında neler olduğunu öğrenmeye çalışır. Cumali, İdris Koçovalı’nın katilinin Yamaç olduğunu herkese söyler. Çukur’da da yayılan bu haber herkesin Yamaç’a olan bakış açısını değiştirmiştir. Yamaç, babasını vurduğu günden sonra ilk kez rahatlamıştır. Gerçeklerin açığa çıkması ve ağabeyi tarafından cezasının kesilmesini sakinlikle karşılar. Yamaç, Çukur’dan kovulmuştur. Vartolu Sadettin kardeşini korumaya çalışır ama Cumali ona da tepki gösterir.

Öte yandan Erdenet ailesi de olaylara dahil olur. Arik Böke, Yamaç’ın aile içerisine girmesini istememektedir. Cumali’nin kardeşini öldürmediği haberini alınca hayal kırıklığı yaşar. Efsun’da ortadan kaybolmuştur. Yaşanan olaylar Azer ve Karaca ilişkisini de etkiler. Karaca, ailesine sırtını dönerek aşkı için mücadele etmeyi seçer. Lakin, ailenin reisi Cumali olduğu için Yamaç’ın vereceği tepkiyi göstermez. Azer’i öldürmek pahasına da olsa Karaca’yı eve getirmeye kararlıdır.

Çukur 4. sezon 3. bölüm fragmanı! (Çukur 96. bölüm fragmanı 21 Eylül 2020)

Ekranların sevilen dizisi Çukur yeni bölümleriyle ilgi odağı olmaya devam ediyor. Heyecanla beklenen Çukur 96. Bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Çukur 96. Bölümünde neler yaşanacak? Yamaç ve Cumali yüzleşmesinde neler olacak? Vartolu Sadettin kimden yana taraf tutacak? Yamaç, Çukur’a geri dönecek mi? İşte detaylar…

Çukur 96. Bölüm fragmanı

Show TV ekranında seyirci karşısına çıkan Çukur dizisi yeni sezonuyla heyecan yaratmaya devam ediyor. Pazartesi akşamlarına damga vuran dizi aksiyon ve gerilimi bir arada sunuyor. Güçlü oyuncu kadrosuna her sezon yeni isimler dahil eden Çukur, yüksek reyting oranlarını korumayı başarıyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Çukur 96. Bölüm fragmanı yayınlandı. Cumali, Yamaç’ı kimin kaçırdığının peşine düşüyor. Lakin, Yamaç’ı affetmeyeceği mesajını herkese net bir şekilde vermekten de geri durmuyor.

Yamaç, bir kez daha Çukur’dan kovuluyor. Ailesiyle arasındaki bağın çok sert bir darbe aldığının farkına varıyor. Diğer yandan Azer ve Karaca içinde yolun sonu yaklaşıyor. Koçovalı ailesi Azer’i damat olarak kabul etmeyeceğini söylüyor. Karaca’nın eve dönmesi için her şeyi göze alan Selim, kızıyla konuşuyor. Lakin, Karaca’yı ikna edemeyeceğini fark ediyor. Akın, olaylara dahil oluyor. Cumali ve Akın bir plan yaparak Azer’in evine baskın düzenlemek için harekete geçiyor. Selim’in tüm çabalarına rağmen olaylar kaosa dönüşüyor. Bu esnada Erdenet ailesinin Çukur üzerindeki baskısı da artıyor. Yamaç’ın denklemden çıkarılmasıyla birlikte Koçovalı ailesi dağılmanın eşiğine geliyor.

Yamaç, Erdenet ailesinin içerisine girmeyi kabul ediyor. Bu sayede düşmanını içeriden yıkma planları yapıyor. Ortalarda görünmeyen Efsun’da yeniden dönüyor. Yamaç, Efsun’un şifalı ellerinde derdine derman arıyor. Efsun ve Yamaç arasındaki ilişkiyi öğrenen Arık Böke, bunu kullanmaya karar veriyor. Çağatay’ın Efsun’a olan takıntısını bildiği için olayların kızışmasını istiyor. Arık Böke’nin hamlesini fark eden Yamaç, önlem alarak durumu kurtarıyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Gündem

Halil Sezai Serbest Bırakıldı!

← yazdı30 Ekim 2020
Yukarı