Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

19 Ekim 2020 Pazartesi 01:04:05

Çukur 4. sezon 7. bölüm full izle PuhuTV Çukur 100. bölüm kesintisiz HD youtube PUHUTV- Çukur'a çığ düşecek

Show TV ekranlarında 4 sezon önce başlayan ve en çok izlenilen diziler arasında yer alan Çukur 4. sezon 7. bölüm izle Çukur 4. sezon 7. bölüm tamamını izle! Show TV ekranları ile birlikte puhu TV'de yayınlanan Çukur dizisi 100. bölüm izle! Ekranların en çok izlenilen sezon lardır damgasını vuran dizisi Çukur 19 Ekim 2020 Pazartesi bölümünde neler olacak? Çukur yeni bölüm izle!

Show TV ekranlarında 4 sezon önce başlayan ve en çok izlenilen diziler arasında yer alan Çukur 4. sezon 7. bölüm izle Çukur 4. sezon 7. bölüm tamamını izle! Show TV ekranları ile birlikte puhu TV’de yayınlanan Çukur dizisi 100. bölüm izle! Ekranların en çok izlenilen sezon lardır damgasını vuran dizisi Çukur 19 Ekim 2020 Pazartesi bölümünde neler olacak? Çukur yeni bölüm izle!

Çukur 4. sezon 7. bölüm izle çukur 99 bölüm izle

Show TV ekranlarının en çok izlenilen ve izleyicisi tarafından da en çok sevilen çukur dizisi yine heyecan dolu bir bölümle ekranlara geldi. Bu akşam Çukur son bölümde neler oldu? Çukur 4. sezon 7. bölüm izle! Çukur 19 Ekim 2020 Pazartesi bölümü de diğer bölümlerde olduğu gibi çok araştırılmak da. Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur puhu TV kanalında da yayınlanmakta iken Çukur 4. sezon 7. bölüm puhu TV izle linki de çok sorulmakta.

Çukur ayrılıklara da transferlere de doymuyor

Sezonların transfer dosyasını en bol olarak kullanan Çukur dizisi geçtiğimiz bölümlerde ayrılan karakterleri ile birlikte diziye dahil olan karakterler de bir o kadar konuşuluyor iken Çukur 4 sezon 7 bölüm D Çağatay Erdenet diziye dahil olduğu açıklandı. Geçtiğimiz sezonda Çağatay Erdenet dizisi belirlenemeyen bir şekilde diziden ayrılmıştı. Geçtiğimiz sezon Çağatay Erdenet rolünü Nejat İşler canlandırmıştı Peki başarılı isim Nejat İşler diziye dahil olacak mı ? Geçtiğimiz bölümlerde Mahsun karakteri ile karşımıza çıkan Berkay Ateş’in diziden ayrıldığı belirlenmiş idi . Sonrasında Azer’in öldürüleceği açıklaması yapılmıştı. Azerin de diziden ayrılması sonrasında çukur Makbule karakterinin Ayrılık haberi ve en son olarak da sadece 8-bölüm bizlerle olabilen Arık Böke erdenet karakteriyle karşımıza çıkan Barış Arduç olmuş iken Cumali ile kıran kırana bir savaşa giren Arık Böke Erdenet bu savaşın cezasına en ağır şekilde ödemişti. Cumal. Koçovalı bildiğiniz üzere Arık Böke erdenet i Kurşun yağmuruna tutmuştu. Rol icabı cumali koçovalı tarafından adeta Kurşun yağmuruna tutulan Arık Böke Erdenet karakteri Böylece dizide son bulmuş iken karaktere hayat veren Barış Arduç ise sosyal mecra hesabından ”her şey şahaneydi” paylaşımını yapmıştı.

Erdenetler ve Koçovalılar birbirine girecek

 Yamaç’ın, Erdenetler’e karşı Çukur’u uyarmaya çalıştığı tanıtımda Cumali, “Gerekirse düşmanıma bıçağı sokarım, gerekirse kendi kafama sıkarım!” sözleriyle gözünü ne kadar kararttığını gösteriyor. Erdenetler, Arık’ın intikamı için harekete geçerken Yamaç’ın, ailesini ve mahallesini korumak için ne yapacağı merakla bekleniyor. 

Gizemli Adama bir adım daha

Arık ın ölüm haberi Erdenet ailesini adeta çıldırmış Ken Bunun hesabını yamaç’tan sorulacağı gözler önüne çıkıyor. Yamaç Cumali’nin suçlanmaması için elinden geleni yapacak iken yaptığı araştırmada gizemli adama bir adım daha yaklaşıyor. Yamaç’ın Nedim’in gerçek kimliğini belirlemesi ile alakalı girdiğim macera çukur 4 sezon 7 bölümüne damgasını vuruyor.

Nejat İşler Diziye dahil olacak mı?

Koçovalılar’ın düşmanları bitmiyor! Çağatay Erdenet’ten koltuğu devralan kardeşi Arık Böke’nin mahalleye gelip Yamaç Koçovalı’nın karşısına çıkması yepyeni bir fırtınanın başlangıcı oldu. Koçovalılar ile Erdenetler arasındaki mücadele çok daha çetinleşirken Çukur’un dördüncü sezonunda büyük merakla beklenen Cengiz Erdenet’in ipleri eline alması oyunun kurallarını tamamen değiştirecek.

Çukur’da kıyamet kopacak

Çukur’da 19 Ekim pazartesi adeta kıyamet kopacak. Cengiz Erdenet hem kendi intikamı hem eşinin intikamıyla Çukur’da çok kan dökecek. Bu kanı engellemek yine Yamaç Koçavalı’ya düşecek ancak işi o kadar kolay değil. Çukur’da Çağatay Erdenet en az bir Koçavalı ölüme sürükleyecek. Ya selim Koçavalı ya Salih Koçavalı diziden ayrılacak.

Show TV Çukur 100. bölüm tek parça izle

Show TV ekranlarına Zirve yaptıran, pazartesi gününün rekorunu 4 sezondur elinden bırakmayan çukur 99. bölümü yani Çukur 4. sezon 7. bölümü ile bu akşam ekranlara geldi. Çukur izleyemeyenler ve çukur dizisi izleyip de detayları kaçıranlar için ve yeniden seyretmek için araştırma yapanlar için hazırladığımız haberimizde Çukur’un 100 bölümü ile alakalı tüm Detaylara ulaşabileceksiniz. www.showtv.com.tr çukur 100. bölüm full tek parça izle izleyebilecek, isterseniz de kanalın YouTube adresinden Çukur 4. sezon 7. bölüme ulaşabileceksiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı