Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

7 Ekim 2020 Çarşamba 22:27:45

Doğduğun Ev Kaderindir 14. bölüm izle TV8 7 Ekim Son bölüm tamamı

Doğduğun Ev Kaderindir 14. bölüm izle. Doğduğun Ev Kaderindir 7 Ekim son bölüm izle. Doğduğun Ev Kaderindir 7 Ekim 2020 yeni bölümü izle. Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Doğduğun Ev Kaderindir 14. bölüm tamamı izle! Doğduğun Ev Kaderindir 14. bölüm tek parça izle.

Doğduğun Ev Kaderindir 14. bölüm izle. Doğduğun Ev Kaderindir 7 Ekim son bölüm izle. Doğduğun Ev Kaderindir 7 Ekim 2020 yeni bölümü izle. Yayınlandığı her hafta rekorlar kıran Doğduğun Ev Kaderindir 14. bölüm tamamı izle! Doğduğun Ev Kaderindir 14. bölüm tek parça izle.

Doğduğun Ev Kaderindir 14. bölüm izle

TV8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir heyecan dolu bölümleriyle ekrana geliyor. Merakla beklenen Doğduğun Ev Kaderindir 14. bölümü yayınlandı. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir 14. bölümünde neler yaşandı? Zeynep, Mehdi’den ayrılacak mı? Mehdi, kimi seçecek? Doğduğun Ev Kaderindir tek parça izle! Doğduğun Ev Kaderindir 14. bölüm tamamı izle. TV8 ekranlarında Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü izle.

Doğduğun Ev Kaderindir 14. bölüm izle 7 Ekim 2020 Çarşamba

Sezonun iddialı dizilerinden Doğduğun Ev Kaderindir de heyecan ve gerilim bir arada sunulmaya devam ediyor. Gerçek bir hayat hikayesine dayanan senaryosu nedeniyle seyircinin dikkatini çekmeyi başaran dizi Çarşamba akşamları ekrana geliyor. Aşk, ihanet, fedakarlık, aile bağları ve psikoloji temalarının işlendiği dizi de Mehdi ve Zeynep’in aşkına tanıklık ediyoruz. Heyecanla takip edilen Doğduğun Ev Kaderindir 14. bölümü ile seyirci karşısına çıktı.

Zeynep, Benal ile aynı evde yaşamak istemiyordur. Bu durumu Mehdi ile paylaşmaya karar verir. Hayatı boyunca kimsenin en sevdiği insan olamamıştır. Bu nedenle de hayatındaki insanlara karşı fedakarlık yapmak zorunda olduğunu hissetmiştir. Mehdi’nin çocuğu ve Zeynep arasında seçim yapması gerektiğinde kimi seçeceği merak konusu olur. Emine, Zeynep’in yüzüne gerçekleri bir tokat gibi çarpar. Zeynep, içinde bulunduğu durum nedeniyle strese girmiştir. Psikolojik destek almaya başlamıştır. Diğer yandan Mehdi’de içinden çıkılmaz bir kördüğümde boğulmaktadır. Zeynep’e duyduğu büyük aşkın tüm sorunların üstesinden geleceğine inanmaktadır. Fakat, Benal’in evden gitmesine müsade etmeye niyeti yoktur. Ne olursa olsun çocuğuna babalık yapmak istemektedir. Zeynep, Emine’nin kendisini affetirme çabalarına olumsuz yanıt verir.

Diğer yandan işe başladığı için hayatında yeni bir sayfa açılmıştır. Özel hayatındaki sorunlarını işyerine yansıtmamak için çaba gösterir. Yeni patronu ile tanışmak için heyecanlı bekleyişi devam etmektedir. Mehdi, Zeynep’in işe başlamasından mutlu olmuştur. Lakin, aralarındaki sosyal statü farkı kendisini hissettirmeye başlar. Müjgan ve Zeynep arasındaki çatışmada artmıştır. Müjgan, her fırsatta Benal’i korumaktadır. Zeynep’in evdeki varlığının huzursuzluk yarattığını ima eder. Zeynep, evi terk ederek hayatlarından çıkmaya karar verir.

Doğduğun Ev Kaderindir 15. Bölüm Fragmanı

Ekranların dram yüklü dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Merakla beklenen Doğduğun Ev Kaderindir 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir 15. bölüm fragmanında neler yaşandı? Zeynep ve Mehdi boşanacak mı? İşte detaylar…

TV8 ekranında seyirci karşısına çıkan Doğduğun Ev Kaderindir yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Dram ve komedinin birlikte sunulduğu dizi gerçek bir hayat hikayesine dayanıyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde kader motifi başarılı bir şekilde işleniyor. Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı dizi de aile ilişkileri önplana çıkartılıyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Doğduğun Ev Kaderindir 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Zeynep ve Mehdi ilişkisi yeni bir sınavın eşiğine geldi. Zeynep, kocasını çok sevmesine rağmen yaşadığı hayatı kabullenmekte zorluk yaşamaktadır. Mehdi’nin çocuğuna babalık yapma isteğini anlayışla karşılasa dahi Benal ile aynı evde yaşamak istemez. Bu nedenle başka bir eve çıkmak istediğini söyler. Babasının ölümünden sonra ailesinin reisi ünvanını alan Mehdi ise evden ayrılmamaya kararlıdır.

Zeynep’in iş hayatına atılması ise aralarındaki sorunlara yenisinin eklenmesine neden olur. Müjgan, Benal’in en büyük destekçisi olmaya devam etmektedir. Benal ve Mehdi’nin evlenerek çocuklarını birlikte büyütmesi  gerektiğini savunur. Zeynep’in evde fazlalık olduğunu ve gitmesi gerektiğini her fırsatta duyurmaya başlar. Zeynep, Nermin annesine de yardımcı olmaya çalışmaktadır. Ekrem’in yurt dışına kaçmasıyla birlikte zorluk yaşayan ve maddi gücünü kaybeden Nermin, hayata tutunmaya çalışmaktadır. Tek dayanak noktası ise Zeynep olmuştur. Emine, mahalleye dönmek için annesi ile konuşur ama beklediği sıcaklığı bulamaz. Zeynep, yeni patronuyla nihayet tanışır. Onun ne kadar genç bir erkek olduğunu görünce de hayal kırıklığı yaşar. Mehdi’nin kıskançlık krizine girerek sorun çıkarmasını istememektedir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı