Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

22 Aralık 2020 Salı 23:57:30

Son Güncelleme: 29/12/2020 04:54:27

EDHO 177. bölüm izle ATV 22 Aralık EDHO son bölüm izle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm izle İdris ölecek

Derin devlet dizisi olarak karşımıza çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölümüyle her salı olduğu gibi bu salı da en merakla beklenen isimlerden olmuştur. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm Youtube yeni bölümü çok merakla takip edilen Alparslan ın piyasa yapması ile birlikte bu akşam daha da bir sorulmaya başlayacak gibi duruyor

Derin devlet dizisi olarak karşımıza çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölümüyle her salı olduğu gibi bu salı da en merakla beklenen isimlerden olmuştur. 2015 senesinden beridir bizlerle birlikt ATV kanalaında olup hiç kan kaybetmeyen diziler arasında yerini almış bulunan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm izle kısacası EDHO 177. bölüm izle Edho son bölüm izle gibi etyalar Hızır’ın hız kesmeyen performansı ilebirlikte adeta yok satıyor. senaryosunu Bahadır Özdener ve Berna Aruz’un birlikte oluşturduğu  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm izle. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm Youtube yeni bölümü çok merakla takip edilen Alparslan ın piyasa yapması ile birlikte bu akşam daha da bir sorulmaya başlayacak gibi duruyor.  3 kere yönetmen değişikliği yapan EDHO son bölüm 22 Aralık akşamında da çok konuşulacak. . Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm neler oldu gibi detayalrı incikcıncık kpsamında sizlere sunuyoruz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm izle 22 Aralık 2020!

5 senedir yayınlanan Edho daha da hız kesmeden randumanına devam edeceğe benziyor dedirten  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölümüyle ekranlara geldi.   Bir çok ölüm ve diziye dahil olan oyuncu kapsamında heyecanında bir nem olsun eksilmeyen ve dizi tarihinin fenomeni olacak olan hata olan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm izle linki çok merak ediliyor.

EDHO 177. bölüm de de ilklere imzasını taşıyacak

Edho 177. bölüm izle linki her hafta olduğu gibi  yeni bölümünde de izleyicinin ağzını açık bırakacak ortaklık edecekç Yayınlanan efsanevi Edho 177. fragman ön izlemesi sonrsında nihayet günü geldi dedirten EDHO 177. bölüm izle araması sonrasında izlenmeler tavan yapacak ve reytinglerde 9 un üzerinde olacağını şimdiden sizlere söyleyebiliriz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü için koltuklarınıza tutunun

Sosyal medyadan da destek alarak izleyicilerimizin yorumları kapsamında oluşturduğumuz EDHO 17.. bölüm izle linkinde yine çok alengerli sahneler olacak. Yılbaşı öncesi son bölümü olduğu söylenen EDHO da diğer gibiler reklam anlaşmaları sebebiyle yılbaşından sonraki  1 ya da 2 bölüm olmayacak. EDHO 177. bölüm izle aramanızda karşınıza ilan365 olarak çıktıkve tüm detayları paylaşacağız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde nefes kesen bir operasyonda bitti . EDHO yeni bölümde

neler olacak.  Alparslan ‘ın masa üyeleri ile savaşında gidişat ne olacak, onları yanından defedebilecek mi? Paralelci lakabıyla Fethi Ağabey diziye ne zaman girecek gibi soruların bu akşam Edho 177. bölüm izle linkinde sorulacak. Bildiğiniz gibi Rafet Tip’ye ihanet etmişti. Tipi’nin bu akşam kendisine yapılan ihaneti öğreneceğini ön görürsek yaşanacak olan olaylar hepimizin adenalini arttırcağa benziyor.

Alparslan kurduğu tuzak ne olacak

Geçtiğimiz bölümde yani Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm son sahnesinde Alparslan masa üyelerine tuzak kurmuştu. Alparslan’ın yapacağı saldırıdan hem Korkmazlar Ailesi hem de Yavuz sağ salim kurtulacak Yani EDHO 177. bölüm izle linkinde Korkmazlar’a bir şey olmayacak.  bunlara hiçbir şey olmayacak.

Yavuz zırhlı araç almıştı

Toplantı öncesi bilgi alan Yavuz toplantının olduğu sabah zırhlı araç aldı . zırhlı araçlar Havuzun hem de Korkmazlar ailesinin Hayatını kurtaracağı bölümde onlarla birlikte hareket eden cihan’da bu saldırıdan yara almadan kurtulacak.

İdris hayatını kaybedecek

Alparslan’ın düzenlediği bu saldırıda hayatını kaybedecek  isim İdris olacaktır. Oğlu Kaya’nın Alparslan tarafından alınacağı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm izle linkinde Tufan ise olay yerine sonradan gelecek.

Masa da ipler kopacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm izle linkine damgasını vuracak olan olay İdris’in ölmesi olurken, masada işler iyice karışacak, ipler kopacak. Kaya babasının ölümünden Alparslan’ı sorumlu tutacağı bölüm de ilerleyen zamanlada Yavuz’un sözlerine inanacak olan Kaya AlpArslan’a karşı büyük bir savaş başlatacak

Bütün aileler bir araya gelecek

EDHO 177. bölüm izle linkinde karşılaşacağımız bir deay da tufanda arkadaşını kaybetmenin verdiği acıyla  Alparslan’ın üstüne gidecek . Çakırbeyli ve façalı aileleri hepsi karşı karşıya gelecek ve adeta ortalık svaş alanına dönmüştür.

Tipi ihaneti öğrenecek mi?

Tipi Rafet’in kendisine ihanet ettiğini öğrenmesi sonrasında sosyal medya da Tipi Rafer tarafından öldürüleceği söylenmişti. Ancak başka bir kesimde Tipi’nin Rafet’i öldüreceği söyleniyor hangisi olursa olsun EDHO 177. bölüm izle linkine damgasını vuracak .

Rafet’in ölümü sonrasında Hızır çakırbeyli’nin masaya geri döneceği gözle önüne serilecek iken her şey  çakırbeylilerin aleyhine dönmüş olacaktır.  Hızır Çakırbeyli’nin dönme sebebi olarak ise bozulan dengeleri düzeltmek olacaktır.

Hızır Reis’in İChan’a geçmişi hatırlatacağı bir bölüm olarak karşımıza çıkmış olan EDHO 177. bölüm izle linkinde Hızır,  ona geçmişi hatırlatacak.  Geçmişte sende Hatalar yaptım diyerek Hızır Reis son hamle olarak masaya ihanet  içerisinde olan Yavuz ve Kaya’yı öldürecek . Yavuz’un paralelciler ile işbirliği içerisinde olduğu artık bilinen bir gerçek iken Kaya ise Yavuz’un sözlerine inanarak masaya ihanet edeceği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm izle linkinde olmasa bile bir daha bölüm de Hızır Reis de her ikisini birden öldürecek.

Doğan Baba gelecek

Ali Sürmeli geçtiğimiz hafta içerisinde  bir magazin programına yapmış olduğu açıklamada diziye geri döneceği tarihi açıklamıştı.  Yani şöyle ki yılbaşı haftasında reklam anlaşmalarının sürdüğünü ön görürsek o reklam arasının bittikten sonra Ali Sürmeli Yani Doğan Baba EDHO’a geri dönecek.  Yani  usta oyuncu Ali Sürmeli ara Tatil sonrası yani Şubat başı gibi yeniden diziye dahil olacak.  Doğan baba dizide Türkiye turnesine çıktı diye gösterilmişti.  yaşanan gelişmeler sonrası Alparslan’ın zor duruma düştüğü Doğan babanın kulağına gidecek doğan baba da İstanbul’a geri dönerek Alparslan’ın yanında yer alacak.

Rafet’in koltuğuna oturacak

Rafetten boşalan koltuğa doğan baba oturacak. Doğan baba zaten Masa üyelerinden biriydi ve Bu nedenle kimse Doğan babanın masaya gelmesine itiraz edemeyecek. Öte yandan  Kurtlar Vadisi Pusu’da canlandırdığı Poyraz karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Yıldırım Memişoğlu da dizi kadrosuna dahil oluyor. Herkesin merakla beklediği paralelci Fethi karakterini usta oyuncu Yıldırım Memişoğlu canlandıracak . Yavuz’un ölümü sonrası ondan boşalan koltuğa Fethi oturacak.

Siz de EDHo 177. bölüm izle linkine ATV ekranlarından ulaşabilirsiniz. EDHO 177. bölüm izle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. bölüm full izle gibi detaylara ulaşmak için ATV kanalının resmi adresini takip edebilir ya da Eşkıya Dünyaya Hülümdar Olmaz youtube kanalından dizinin izleyemediğiniz EDHO 177. bölüm izle linkine ulaşabilirsiniz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı