Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

27 Kasım 2020 Cuma 20:48:08

Son Güncelleme: 27/11/2020 20:48:37

Emanet 60. bölüm izle 27 Kasım Kanal 7 youtube 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ya seher…

Emanet 60. bölüm izle kanal 7 youtube aramalarınıza başladığınızı farkettik ve sizler için Emanet 60. bölüm neler olduğua bir göz atalım istedik. Kanal 7 kanalının hafta içi kuşağaında yayınlanan ve haber saatinde yayınlasa da reytinglerden ödün vermeyen Emanet akşam kuşağında yer alan dizisi Emanet 60. bölümü ile bu akşam ekranlarda idi . Peki Emanet 60. bölümde neler yaşandı? Emanet 61. bölüm fragmanı detayları neler yaşandı? Emanet 61. Bölüm fragmanında karşımıza neler çıkacak. Emanet 27 Kasım Cuma izle Emanet 60. bölüm izle

Emanet 60. bölüm izle kanal 7 youtube aramalarınıza başladığınızı farkettik ve sizler için Emanet 60. bölüm neler olduğua bir göz atalım istedik. Kanal 7 kanalının hafta içi kuşağaında yayınlanan ve haber saatinde yayınlasa da reytinglerden ödün vermeyen Emanet akşam kuşağında yer alan dizisi Emanet 60. bölümü ile bu akşam ekranlarda idi . Peki Emanet 60. bölümde neler yaşandı? Emanet 61. bölüm fragmanı detayları neler yaşandı? Emanet 61. Bölüm fragmanında karşımıza neler çıkacak. Emanet 27 Kasım Cuma izle Emanet 60. bölüm izle kanal 7 aramaları işi olup da diziyi izlyemeyen ve hafta sonu araya girip de ne olacak diye bekleyemeyen izleyicimize özel haberimizde Emanet 60. bölüm neler olacak sorusunun da yanıtına ulaşabilirsiniz.

Emanet 60. bölüm izle

Peki Emanet 60. bölüm izle linkinde ulaştığınız Emanet 60. bölüm detayları neler? Seher ve Yaman aşkının arasına girmeye çalışan hapishane duvarları çifti ayıracağa benzemyor. İkbal2in planları da ikiliyi ayıramıyor.

Yaman ile Seher evlenecek mi sorusunun Özellikle merak edildiği Emanet dizisi hakkında yayınlanan 60. bölüm detayları sizlerle.

Kanal 7 ekranlarında çok izlenen Emanet dizisi gün gün izleyici toleransını doldurmaıp yoluna devam etmektedir. Bu akşam cuma olması ve hafta sonu dizinin yayınlanmaması da dizinin bu akşam ki reytinglerini bi o kadar arttıracak. Emanet dizisi bu akşam 60. bölümü ile ekranlara gelmiş iken Kendisine emanet edilen yeğenlerine sahip çıkan Yaman ile Seher’in başlayacak olan aşklarını ve umutlarının konu edindiği öte yandan Ali ile Kiraz’ın da hikayesinin çok merakla takip edildiği Emanet dizisinde Her akşam bir sonraki bölüm fragmanı neler olacağı araştırılırken Bugün de emanet 60. bölüm izle linkini yanı sıra emanet 61. Bölüm fragmanı detayları meraklı araştırılıyor.

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

 

Yukarıdaki resme tıklayarak Emanet dizisinin tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Emanet son bölüm özeti

Emanet dizisinin yeni bölümünde Seheri’i zorlu günler beklemektedir.  Çünkü Seher hem tutuklanacak hem de kiralık katil onu öldürmeye çalışacak.  ama son anda Yaman Seher’i kurtarmıştır. Yaman’ın seher için herşey, yapacağına emanet 60. bölüm izle linkinde görebilirsiniz. Bu fedakarlıklar sonrasında Seher’le Yaman hayatına yeni bir başlangıç yapacağı artık aşikar karşımızda. Ayrıca Yaman sürekli seher’i düşünür halleri karşımıza çıkarken bunun sebebibin de Seher e aşık olduğu gerçeğidir.

Bu yüzden yakında Yaman ve Seher’in  sevgili olduklarını göreceğiz .Bu birliktelikten bir tek İkbal memnun değildir.  ikbal’i sinirden çılgına çevirecek olayların yaşanacağı Emanet 60. bölümünde İkbal onları ayırmak için çok uğraşmış Ancak bu çabaları sonuçsuz kalmıştır.

Ali ise Kiraz ‘ı abisinden korumaya çalışmaktadır. Çünkü Ali kirazı çok seviyor ve yakında Ali Kirazlı aşkını itiraf edecek. Şu sıralar olarında aralarında engel olsa da Ali ve Kiraz aşkı da başlayacak.

Bu akşam 60. Bölümü ile karşımıza çıkan Emanet dizisi 62. bölüm fragmanı dizinin hemen bitmesi akabinde yayınlanacaktır. Haberimizi takip ediniz İyi seyirler dileriz…

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı