Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. bölüm full izle ATV HD 16 Mart EDHO son bölüm full izle YouTube tek parça

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle, 16 Mart Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. yeni bölüm izle,  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugünkü bölümü seyret,  EDHO 16 Mart 2021 Salı son bölüm tamamı izle, 

edho

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. bölüm izle, EDHO son bölüm full izle , Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. bölüm tamamı izle!  Bir yayınlanacak bir yayınlanmayacak dedirten ve en sonunda da 16 Mart Akşamı yeni bölümü ile bizlerle birlikte olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle, 16 Mart Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. yeni bölüm izle,  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugünkü bölümü seyret,  EDHO 16 Mart 2021 Salı son bölüm tamamı izle,  Alpaslan’ın çöküşe geçişi İlyas’ın ise tırmanışa başlamasının gözler önüne serildiği  EDHO 186. bölüm tamamı izle, ATV dizilerinden olan ve 6 sezondur ekranlara kilitleyen Salı günlerini diğer dizilere bırakmayan EDHO son bölüm seyret.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 16 Mart 2021 yeni bölümü yayınlanması hemen sonrasında izleyici EDHO  son bölüm izle EDHO son bölüm özeti detaylarını merakla araştırırken,  biz de sizler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm yaşananlar ve özetini sunacağız

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. bölüm izle ATV 16 Mart 2021

123. bölüm sonrasında Senarist koltuğuna Raci Şaşmaz’ın yerine Berna Aruz’un oturduğu ve Zübeyr Şaşmaz ile Baran Özçaylan ın yönetmen koltuğunu beraber paylaştığı aksiyon drama dizilerinin şahı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi son bölümde de bütün ilgiyi üzerine toplamış bulunuyor . ATV ekranlarında 6 sezondur bizlerle birlikte olan ve Oktay Kaynarca’nın Hızır Çakırbeyli karakterini canlandırdığı, Sanem Çelik’in Ceylan çakırbeyli karakteri ile bizlerle birlikte olduğu Yunus Emre yıldırımer’in ise Alpaslan Çakırbeyli gibi dinamik bir karakter ile karşımıza çıktığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi nice sezonlar bizlerle birlikte olacak dedirten bir gidişata sahip iken, Tam da bu sırada EDHO 186. bölüm tamamı izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. bölüm tek parça izle,  EDHO 16 Mart 2021 bölüm tamamı izle,  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16 Mart yeni bölüm izle detayları bu akşam yayınlanan dizinin bitmesi ile birlikte şu sıralar aranması revaca çıkmış bulunmaktadır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. yeni bölümde neler oldu?

Geçtiğimiz haftalarda vurulan Alparslan’ın çöküşünü izlerken diğer bir taraftan da İlyas’ın agresifliğine şahit olduğumuz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. bölüm izlesin de senaristin öyle değişik bir senaryo ile bizlerle birlikte geldiğini sizlere söyleyelim ki, dizi adeta Alparslan üzerine kurulacak olup alemin kralının ise kendisinin olacağını göreceğiz . Diziye dahil olan oyuncu Zeynep Elçin’in fizyoterapist Pınar karakteri ile Alparslan’ın tekrardan hayata bağlayacağı gerçeği ortada iken Tam da bu sırada Alparslan ile Pınar arasında başlayacak.  Aşk herkesi şaşırtacak diziye şöyle bir göz atacak olursak , dizide herkesin partnerinin olması Alparslan’ın ise sadece çocuğu ile ilgilenmesi tek eksik taraf iken ,  fizyoterapist Pınar’ın bu eksikliği tamamlayacağını ve Alparslan’ın kendisini iyi eden kadına aşık olacağını sizlere söyleyebiliriz.  Alparslan’ın iyileşme vaktine kadar devrede olacak olan İlyas, adeta fırtınalar estirecek.  Contra gerilla döneminin başlaması ile birlikte fedailerin senaryosunun yavaşladığını sizlere söyleyelim. Zaten sezon finaline doğru Alparslan’ın iyileşmeye başlaması ile birlikte fedailer de tekrardan devreye dönecek.  Öyle ki masanın başında olan Alpaslan herkesi korkutacak ve herkesin çekileceği bir kişi olarak dönüşü muhteşem olacak.

Doğan Baba veda mı edecek?

EDHO 186. bölüm izle detaylarında olmasa bile Doğan Baba’nın diziden bu sezon ayrılacağı detayları ile buluşacağımız söyleniyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz dönemde Bir rahatsızlık atlatan Ali Sürmeli’nin rahatsızlığının devam etmemesi adına diziden ayrılacağı çok konuşulurken, Beyin kanaması geçiren Ali Sürmeli’nin dinleneceği ve Doğan baba’nın diziye veda edeceği gerçeği bakalım ne zaman olacak? Sosyal medyada EDHO son bölüm izle detaylarında olmasa da birkaç bölüm içinde Doğan babaya veda edeceğiz.  Öyle ki geçtiğimiz hafta gündeme çıkan Yusuf Çakırbeyli karakterinin Doğan Baba olduğu söylentileri de çok konuşulurken,  acaba Doğan Baba gerçekten Alparslan’ın babası Yusuf çakırbeyli olarak karşımıza çıkacak mıydı? Senaristlerin sürekli olarak ters köşe yaptırması dizinin gidişatı hakkında bilgi verdirmez iken yeni bir örgütün ortaya çıkacağını Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. bölüm izle sin de gördük.

İsrail destekli bir örgüt olduğunu öğrendiğimiz, derin devlet konusu ile birleşeceği tahmin edilen bu yeni grubun kontrgerilla ile birlikte hareket edecekleri de EDHO son bölümde karşımıza çıktı.

Korkmaz ların yavaş yavaş çökmeye başladığı bir döneme girmiş bulunmaktayız. Masanın başına geçen İlyas’ın tepki toplaması sonrasında İlyas’ın masadan çekildiği ve masanın başına Hızır Ya da Haşmet’in hgeçtiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümlerden birinde masadayken kendisinin reaktif durduğu ancak masadan kalkması ile birlikte tozu dumana katacağını sizlere söyleyebiliriz.

Yavuz gözden çıkarıldı

Örgütün Yavuz’u gözden çıkarma olayı ise Yavuz’un kontrgerilla ile hareket etme olayı olurken, Bahar’dan yardım isteyen Yavuz, Hızır’a bile ulaşmayı talep edecek ancak gözden çıkarılan bir karakter olarak bilinen Yavuz,  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. bölüm izle sinde değil de birkaç bölüm içerisinde diziye veda edecek

Şaha kalkacak

Yaman karakterinin tutulması Yavuz karakterinin Sonunu getirdiğie iddiaları  kuvvetlendirirken bir başka iddia da Yaman ile Hızır’ın dost olma ihtimali olarak karşımıza çıkıyor.  Alparslan’ın vurulması sonrasında herkes şok geçirirken,  Alparslan’ın Pınar sayesinde ayağa kalkması arkasına Pınar aşkını alması ve adeta şahlanışı gibi sahnelerin yakın olduğunu sizlere söylüyoruz ve bu Şahlanış sonrasında ise masadan bir kişinin öleceği iddia edilirken İşte bu kişi de karşımıza Yavuz olarak çıkıyor…

Fetö lerin asıl amacının Fedaileri bitirmek olduğu gözler önüne serilirken,  Alparslan’ın geri dönüşü İntikam alevini adeta şahlandıracak. Yani öyle bir şey ki Alpaslan’ın adeta Polat Alemdar’a dönüşeceği dönemler ve bunun da fizyoterapist Pınar sayesinde geleceği dönemler çok yakın olarak söyleniyor.

Bir süre daha Kurtlar Vadisi dizisinde olduğu gibi kontrgerilla yapılanmasının, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle detayında karşımıza çıkacağı bu eylemlerin artacağı söylenirken Doğan baba nın işte hal tamdabu iken rahat durmayacağı ve bir tuzağa düşeceği söyleniyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. yeni bölüm izle EDHO 16 Mart 2021 izle Atv

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. bölümü ile bu akşam bizlerle birlikte oldu.  Biz bu haberimizde sizler için EDHO yeni bölümlerine bir göz atmak istedik. Sosyal medya destekli olarak hazırladığımız haberimizde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. bölüm full izle detaylarını ve EDHO 187. bölüm fragman detaylarını sunarak haberimizi sonlandıracağız.  ATV resmi internet sitesi üzerinden EDHO sekmesinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. bölüm izle kısmına ulaşabilir,  isterseniz EDHO ya da atv’ nin YouTube kanalından izle yemediğiniz dizinin son bölümünü izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 186. bölümü ile bizlerle birlikte olmuş iken EDHO 186. bölüm izle detayları sonrasında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. bölüm fragmanının henüz yayınlanmadığını sizlere söyleyelim.  Bildiğiniz üzere dizisinin yeni bölüm fragmanı cuma günleri yayınlanırken, 19 Mart Cuma günü EDHO yeni bölüm fragmanını sizlere sunacağız.