Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm izle 6 Nisan EDHO son bölüm tek parça! İlyas ölecek mi?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle! ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hamdi Baba ölecek mi? EDHO 189. bölüm izle. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm izle! EDHO 189. bölüm izle. EDHO 6 Nisan 2021 son bölüm izle. EDHO 6 Nisan son bölüm izle!

edh

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle! ATV ekranlarında yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Hamdi Baba ölecek mi? EDHO 189. bölüm izle. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm izle! EDHO 189. bölüm izle. EDHO 6 Nisan 2021 son bölüm izle. EDHO 6 Nisan son bölüm izle!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm izle

ATV fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölüm! EDHO 189. bölüm tamamı izle! ATV fenomen dizisi EDHO son bölüm izle! 6 Nisan 2021 EDHO tamamı izle! EDHO son bölüm tek parça izle! Eşkiya 189. bugünkü bölüm tamamı izle!

Alpaslan Çakırbeyli ayaklandı!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm büyük sürpriz! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alpaslan Çakırbeyli ayağa kalktı! Teyzesi kaybetmesiyle şok olan Alpaslan yürümeyi geçerek silahla tış yaptı! EDHO yeni bölüm Alpaslan damga vurdu! Alpaslan Çakırbeyli yeni bölümde ekrana kitleyecek!

Hamdi baba ölecek mi?

ATV Fenomen dizisi EDHO 189. bölümde Hamdi baba ölüyor mu sorusu yanıt arayacak! EDHO Hamdi Baba ölecek mi yaman Korkmaz babasını koruyacak mı merak ediliyor! 6 Nisan EDHO son bölüm Hamdi baba karakteri veda edebilir! Hamdi baba vedası tüm EDHO seveleri yasa boğsa da beklenen ayrılık gerçekleşecek!

Tuncay veda etti!

ATV fenomen dizisi Eşkiya dünyaya Hükümdar Olmaz Tuncay veda etti! Hızır, Ceylan intikamını hızlı aldı! Kafasına sıkarak EDHO’da bir ayrılık daha yaşandı! EDHO Tuncay sevilse de rolü gereği ölerek diziye veda etti!

Behzat deliye döndü!

EDHO 189. bölümde Behzat façalı deliye döndü! Behzat, EDHO son bölümde Ebru ve Yaman aşkını öğrendi! Benim evleneceğim kızdı diyerek ateş püskürttü! Behzat sahneleri sonrası İlyas ve Yaman gerildi! İlyas ve Yaman gerilmesi görülmeye değerdi!

Abbas fedai mi kimsesiz mi?

EDHO 6 Nisan 2021 tarihinde yeni bölümde bir gerçek daha ortaya çıkıyor! EDHO 189. bölüm Abbad Fedai mi çıkacak? Abbas Kimsesiz mi çıkacak hayranları merak ediyor! Özellikle Hızır’a olan bakışları sonrası Abbasla ilgili büyük bir sır EDHO yeni bölümde ortaya çıkacak! Hayranları abbas öğrenmek için bir hafta bekleyecek!

İshak, Hızır ve İlyas’ı aldı!

EDHO’da 189. bölüm büyük bir şok yaşandı! İshak hem Hızır Çakırbeyli hem İlyas Çakırbeyli aldı! Çatışmaya mı hasretiz derken çatışmanın ortasında kaldı! Ancak Hızır ve ilyas yine kurtacak gibi belli oldu! Alpaslan Çakırbeyli plakayı aldı. Hızır reis ölecek mi İlyas ölecek mi sorularını bir hafta sordurmadan Alpaslan Çakırbeyli geliyor!

Ömür racon kesiyor!

EDHO son bölümde İlyas kaçırılması sonrası Ömür Façalı raconu geldi! Ömür evde Façalı olduğunu hatırlatan sahneleriyle EDHO 189. bölümde çok sevildi! Ömür Façalı özellikle Pınarla olan sahneleri ayrı bir zevkliydi! EDHO 6 Nisan 2021 yine rekor kıran sahnelerle geldi!