Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da şok ayrılık!

Beğeniyle takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ceylan karakterini canlandıran oyuncu Sanem Çelik diziden ayrıldı. Instagram hesabından ayrılığa dair fotoğraf paylaşan Sanem Çelik'e rol arkadaşı Oktay Kaynarca da destek oldu.

eşkiya_hükümdar_olaz_ayrılık

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlk kez yayınlandığı 2015 yılından beri milyonlarca izleyici tarafından beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da bir ayrılık yaşandı. ATV ekranlarından yayınlanan dizide Ceylan karakterini canlandıran oyuncu Sanem Çelik, dizinin 187. bölümünde Hızır Çakırbeyli’nin (Oktay Kaynarca) gözleri önünde vurularak yaşamını yitirdi. Kaçırılan ve rehin alınan Ceylan, büyük bir komploya kurban gitti. Toplantıdan çıkınca bir minibüsten indirilen ve elleri bağlı olan Ceylan’ı gören Hızır Çakırbeyli şoke oldu. Yer indirildiği zaman minibüsteki kişiler tarafından sırtından vurulan Ceylan, Hızır Çakırbeyli’nin kucağında yaşama veda etti.

Dizide bir komploya kurban giderek sırtından vurularak hayatını kaybeden Ceylan karakterine hayat veren Sanem Çelik, 187. bölümde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a veda etmiş oldu. Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, rol arkadaşı Sanem Çelik için bir Instagram paylaşımı yaptı. Paylaşımında “Güzel kadın güzel kal” ifadesine yer veren Kaynarca, rol arkadaşı Sanem Çelik ile sette çektiği bir fotoğrafı paylaştı.

Sanem Çelik’in paylaşımına rol arkadaşlarından yorumlar

İzlenme rekorları kıran diziye veda eden oyuncu Sanem Çelik de resmi Instagram hesabından bir ayrılık paylaşımı yaptı. Dizinin önceki sezonlarındaki bir görüntüsünü paylaşan Sanem Çelik fotoğrafa, “Bir Ceylan geçti iyi ki!” notunu düştü.

Sanem Çelik’in EDHO’ya veda paylaşımına rol arkadaşları Oktay Kaynarca, Ceren Bendirlioğlu ve Melisa Yıldırımıer’den de yorumlar geldi. Ceren Bendirlioğlu’nun “İyi ki seni tanıdım ve üfffffff ya sevdim seni çokkk” ve Ozan Akbaba’nın “Çok seviliyorsun. Ve çok da sevileceksin. İyi ki” yorumları dikkat çekti.