Esra Dermancıoğlu Yeni Sevgilisi Murat Balcı Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

unnamed

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Behice’si Esra Dermancıoğlu’nun yeni sevgilisi Murat Balcı merak uyandırdı. Esra Dermancıoğlu sevgilisi kim? Murat Balcı kim? Murat Balcı nereli? Murat Balcı kaç yaşında? Esra Dermancıoğlu sevgilisi Murat Balcı yaş farkı kaç? Esra Dermancıoğlu eski sevgilileri kimler? Esra Dermancıoğlu kaç yaşında? Murat Balcı kaç yaşında? Afili Aşk Muammer Hoca kendisinden 15 yaş büyük Esra Dermancıoğlu’ya kalbini kaptırdı.

Biz son olarak bir zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Behice karakteriyle ekranlara gelen oyuncu Esra Dermancıoğlu kendisinden 15 yaş küçük yeni sevgilisi Murat Balcı merakla araştırılıyor. 52 yaşındaki Esra Dermancıoğlu 37 yaşındaki yakışıklı oyuncu Murat Balcı ile yanak yanağa poz verdi.

Afili Aşk dizisinde canlandırdığı Muammer Hoca karakteri ile genç kızların sevgilisi haline gelen Murat Balcı kalbini Esra Dermancıoğlu’na kaptırdı. İkili dolu dizgin aşk yaşıyor.

Sosyal medya paylaşımları nedeniyle sürekli olarak hakarete uğrayan Esra Dermancıoğlu geçtiğimiz günlerde kendisine en çok “katır, öküz, yaşına uygun davran” gibi hakaretler edenlerin kadınlar olduğunu söylemişti. Esra Dermancıoğlu bu durumu bir video çekerek anlatmış ve tepkisini dile getirmişti.

Esra Dermancıoğlu’nun tepkisi sonrası pek çok kişi yapılan yorumları tepkiyle karşılanmıştı ve Esra Dermancıoğlu’nun yanında olmuştu.

AŞK CLUBHOUSE’DA ORTAYA ÇIKTI

Genç oyuncu ve müzisyen Murat Balcı, Clubhouse profil fotoğrafına Esra Dermancıoğlu ile çekilmiş karesini koyunca aşk ortaya çıktı. Murat Balcı, fotoğrafı kısa süre sonra kaldırdı. Fotoğrafta da Esra Dermancıoğlu’nun sevgilisi Murat Balcı’yı öptüğü görüldü.

Esra Dermancıoğlu’nun genç sevgilisi Murat Balcı kim merakla araştırılıyor.

Murat Balcı Kimdir?

24 Mayıs 1983 Almanya doğumludur. Aslen İzmirli’dir. Müzisyen ve tiyatro sanatçısıdır. Ege Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunudur. Almanya doğumlu oyuncu 10 yaşında ailesi ile birlikte İzmir’e döndü.

Küçüklüğünden beri besteler yapan Murat Balcı, 17 yaşında İzmir’de bir yerel TV’de Ege Ses Yarışmasında Küçüğüm adlı şarkıyla en iyi erkek sesi seçildi.

Üniversite sorması müzikle ve Tiyatro’ya başladı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio’da eğitim aldı.

İlk olarak 2004 yılında En İyi Arkadaşım adlı dizide yer aldı. 2018 yılında Kanal D ekranlarına yayınlan Tutsak dizisinde ilk tanındı. Murat Balcı daha sonra yine Kanal D ekranlarında yayınlanan romantik komedi dizisi Afili Aşk’ta Muammer Hoca karakterini canlandırdı. Daha sonra ise Sol Yanım adlı dizide yer aldı.

YER ALDIĞI YAPIMLAR

Sol Yanım

Diriliş: Ertuğrul

Afili Aşk

Tutsak

Kiralık Aşk

Günebakan

Saklı Kalan

Kod Adı K.O.Z.

Kanıt

Dedektif Biraderler

Doktorlar

En İyi Arkadaşım

Yorumlar kapalı.