Gain Ne Kadar? Gain’de Hangi İçerikler Ücretsiz?

Gain ne kadar oldu? Gain kaç para? Gain ücretli mi oldu? Gain hangi içerikleri ücretsiz? Gain On Bin Adım ücretli mi?

2926113_1200x627

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dijital platform dünyasına sessiz bir şekilde giren ancak kaliteli içerikleri ile kısa sürede ilgi çeken Gain bir süredir tanıtım amacıyla ücretsiz olarak yayınlanıyordu. Kötü haber geldi. Gain artık ücretli üyelik döneme geçiyor. Peki Gain ücreti ne kadar?

Özellikle Engin Günaydın ve Devin Özgün Çınar’ın yer aldığı On Bin Adım dizisi ile konuşulan içerisinde İlber Ortaylı ile Zaman Makinesi, Ahmet Mümtaz Taylan ile İstanbul Hesabı, Bir Şifa Bağımlısının İtirafları gibi içerikleri ile oldukça beğenilen Gain ücretli döneme geçtiğini duyurdu.

GAİN NE KADAR OLDU?

Gain, aylık Premium üyeliğin fiyatını 21,90 TL olacağını duyurdu. Gain’in bu fiyatı yüksek bulunarak tartışma yarattı. Netflix’in giderek pahalı bir ücret tarifesi uygulaması dijital platformları nasıl etkileyecek merak konusu. Şu ana kadar en uygun fiyatlı dijital platform Amazon olarak yer alıyor. Amazon hem düşük ücreti hem de aynı zamanda Amzon’un diğer kolları Amazon Shopping’de ücretsiz kargo verilmesi ve Amazon Gaming’de bedava oyunlar ve oldukça kaliteli içeriklerle açık ara önde. Ancak az içerik ve Türkçe dil seçeneğinin sınırlı olması az kesimin ilgisini çekmekle yetiniyor.

Gain’de geçerli olan 21,90 TL ücretinin ve banka kartında geçerli olduğu ve uygulama içi ödemelerde ise fiyatın 23,99 TL olacağı açıklandı.