Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

12 Ekim 2020 Pazartesi 12:02:26

Gelinim Mutfakta kaynana Havva kimdir? Havva Dinçer kaç yaşında? Nereli

Gelinim Mutfakta bu hafta yeni kaynana belli oldu. Gelinim Mutfakta programında kaynana Havva Dinçer katıldı. Havva hanım Nurcan Dinçer'in kayınvalidesi. Gelinim Mutfakta programına bu hafta katılan Havva Dinçer programda ses getirmek istiyor.

Gelinim Mutfakta bu hafta yeni kaynana belli oldu. Gelinim Mutfakta programında kaynana Havva Dinçer katıldı. Havva hanım Nurcan Dinçer’in kayınvalidesi. Gelinim Mutfakta programına bu hafta katılan Havva Dinçer programda ses getirmek istiyor.

Gelinim Mutfakta Havva Dinçer kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta programına bu hafta katılan isimler Nurcan Dinçer ve kaynana Havva Dinçer oldu. 12 Ekim pazartesi programa katılan iki isim programda ses getirmek için yarışıyor. Burdan gönderdikleri kaynanadan çok farklı olacağım diyen Havva hanım merak uyandırdı.

Gelinim Mutfakta Kaynana Havva kimdir?

Havva Dinçer, Gelinim Mutfakta en yeni kaynanası. Erzincanlı olan yarışmacı, 16 yıllık evliliği olan oğlu ve eşini çok seviyor. Oldukça zor dönem geçiren Havva hanım oğlunu tek büyütürüyor. Oldukça şık olan Havva hanım bu haftaya damga vuracak.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Kredi

Gelir belgesiz 38000 TL kredi müjdesi!

← yazdı31 Ekim 2020
Yukarı