Gönül Dağı Dilek’i Gülsim Ali İlhan Herkesi Şaşırttı!

gdag

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu nedenle yaptığı her hareket söylediği her cümle magazin gündemi magazin gündeminde olay olmaya devam etmektedir. Son zamanlarda oyuncunun kişisel özelliklerini araştırmaya başlayan fan kitlesi ise boyu boy uzunluğunu öğrendikten sonra şaşkınlığını dile getirmiştir.

Gülsüm Ali İlhan kimdir?

Gülsüm Ali İlhan kimdir? Sorusu da Gönül dağı dizisini fanları tarafından sıklıkla yönetilmeye devam etmektedir Gülsüm Ali İlhan uzun zamandır Gönül Dağı dizisinde rol alan oyunculardan bir tanesidir. Dilek karakteri ile ilgileri üzerine toplamayı Başaran Gülsüm Ali’nin gerçek mesleği mankenliktir. Mankenlikten oyunculuğa geçen Gülsüm Ali İlhan 56 kilo ve 176 boyundadır. Aynı zamanda aslen Bulgaristanlı olan ünlü oyuncu 1995 yılın 18 Şubat tarihinde dünyaya gelmiş ve kova burcudur.

Gülsim Ali İlhan oyuncular başlama sebebini ise Bulgaristan’da Türk dizilerinin sıklıkla gündeme gelmesinden kaynaklandığını belirtmiştir. Bulgaristan’da dizilere sıklıkla takip eden Gülsüm Ali İlhan en büyük hayalinin oyunculuk yapmak olduğunu her fırsatta söylemeye devam etmektedir. Gülsim Ali İlhan’ın ilk oynadığı dizi ise son yaz Balkanlar olarak bilinmektedir. Daha sonra ise; Seddülbahir 32 saat dizisinde yer almış ve daha sonra ise hanım köylü dizisi ile adını daha fazla duyurmayı başarmıştır.

Gülsim Ali İlhan’ın adından en çok bahsettiği dizi ise Diriliş Ertuğrul olmuştur. Şimdilerde ise Gönül Dağı dizisinde oynayan Gülsim Ali İlhan birçok kişinin beğenisini kazanmıştır. Gönül Dağı dizisinden önce yüzleşme dizisinde kısa bir süre rol alan Gülsim Ali İlhan oyunculuğunu her geçen gün geliştirmeye ve kendilerine bir şeyler katmaya devam etmektedir.

Gönül Dağı dizisinde de rol arkadaşlarından birçok şey öğrendiğini söyleyen Gülsüm Ali İlhan yeteneklerini her fırsatta geliştirmeye çalıştığını ve bu konuda önemli adımlar attığını da söylemeye devam etmektedir.

Gülsim Ali İlhan Neden Fanlarını Şaşırttı?

Gülsim Ali İlhan neden fanlarını şaşırttı? Sorusu da diziyi takip eden kişiler tarafından ve Gülsim Ali İlhan seven fanları tarafından sıklıkla sorulmaya ve merak edilmeye devam etmektedir. Gülsim Ali İlhan’ın sevenlerini şaşırtmasın sebebi ise boy uzunluğundan kaynaklanmaktadır. 1.76 boyunda olan Gülsüm Ali İlhan boyunun fazla uzun olmasından dolayı görenlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Gülsim Ali İlhan Hayatı

Gülsim Ali İlhan hayatı başlığı da fan kitlesi tarafından sıklıkla araştırılmaya merak edilmeye devam etmektedir. Daha önce herhangi bir oyunculuk deneyimi olmayan Gülsim Ali İlhan mankenlik ile bu mesleğe başladığını ve daha sonra oynadığı diziler sayesinde kendini günden güne geliştirdiğini belirtmiştir. Aynı zamanda oynadığı diziler deve birlikte çalıştığı arkadaşlarından birçok bilgi edindiğini her fırsatta belirten Gülsüm Ali İlhan zaman içerisinde kendini daha fazla geliştireceğini de fanlarını açıklamıştır.

Gülsim Ali İlhan Kaç Yaşında?

Gülsim Ali İlhan kaç yaşında?  Sorusu da dizinin fanları tarafından sıklıkla sorulmaya devam etmektedir. Gülsüm Ali İlhan beklenenin aksine oldukça genç ve başarılı bir oyuncudur. 1995 tarihinde dünyaya gelen Gülsim Ali İlhan henüz 26 yaşındadır. Her geçen gün başarılı oyuncularla çalışmaya devam eden Gülsüm Ali İlhan rol arkadaşları sayesinde set ortamında rahat ve huzurlu olduğunu da verdiği röportajlarda belirtmiştir

Yorumlar kapalı.