Hekimoğlu 17. bölüm izle Kanal D 15 Eylül 2020 Salı son bölüm tamamı Hekimoğlu izle (Hekimoğlu 18. bölüm fragmanı yayınlandı)

Hekimoğlu 17. bölüm izle! Hekimoğlu 17. bölüm tamamı izle. Hekimoğlu 15 Eylül 2020 son bölümü izle. Kanal D ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu 15 Eylül 2020 salı son bölüm izle. Hekimoğlu izle Kanal D 15 Eylül 2020 salı! Hekimoğlu son bölüm tanıtımı sizlerle!

Hekimoğlu 17. bölüm izle Kanal D 15 Eylül 2020 Salı son bölüm tamamı Hekimoğlu izle (Hekimoğlu 18. bölüm fragmanı yayınlandı)

Hekimoğlu 17. bölüm izle! Hekimoğlu 17. bölüm tamamı izle. Hekimoğlu 15 Eylül 2020 son bölümü izle. Kanal D ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu 15 Eylül 2020 salı son bölüm izle. Hekimoğlu izle Kanal D 15 Eylül 2020 salı! Hekimoğlu son bölüm tanıtımı sizlerle!

Hekimoğlu 17. Bölüm izle

Kanal D'nin fenomen dizisi Hekimoğlu yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Heyecanla beklenen Hekimoğlu 17. bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Peki, Hekimoğlu 17. bölümünde neler yaşandı? Ateş, Selin'in kocasını iyileştirebilecek mi? Selin ve Ateş arasında neler olacak? İşte detaylar...

Hekimoğlu 17. Bölüm izle 15 Eylül 2020!

Hekimoğlu yeni bölümlerinde heyecan ve gerilim dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Salı akşamlarının en yüksek reyting oranına sahip olan dizisi Hekimoğlu'nda doktor hasta ilişkilerine tanıklık ediyoruz. Farklı ve renkli senaryosunu güçlü oyuncu kadrosuyla desteklemeyi başaran dizi de insan hayatının önemi ve doktorların mücadeleci yapısı gözler önüne seriliyor. Son olarak Belçim Bilgin'in oyuncu kadrosuna Selin karakteriyle katıldı. Ateş'in eski eşi Selin'in ortaya çıkmasıyla hastanedeki dengeler değişti. Ateş'in karakteri ve aşka olan bakış açısı daha net anlaşılır oldu. Merakla takip edilen Hekimoğlu 17. bölümü ile seyirciyle buluştu. Selin'in kocasını iyileştirmek için her yolu deneyen Ateş, çaresiz kalmıştır. Eski eşine duyduğu aşkın izleri ortaya çıkar. Duygusal kırılmalar yaşamaya başlayan Ateş, Zeynep ve İpekle de sorunlar yaşar. Zeynep, Ateş'in kimseye aşık olamayacağına inanmıştır.

Lakin, Selin'i tanıyınca ve aralarındaki ilişkiyi görünce farklı düşünür. Ateş'in başka bir kadını sevebileceği düşüncesi bile yıkılmasına neden olur. Bu durumu içinde tutamayarak Ateş ile konuşur. Ateş ve Zeynep yüzleşmesinde duygusal anlar yaşanır. Selin'de Ateş'i görünce onu hiç unutamadığını anlamıştır. Lakin, kocasının hastalığı tüm dengeleri değiştirecek önemli bir faktördür. Ateş, Selin ve kocasıyla yemeğe çıkar. Selin'in kocasını tedaviye onay vermesi için ikna etmeye çalışır. Ekip, dört bir koldan hastayı tedavi etmek için kolları sıvamıştır. Selin'in varlığından rahatsız olan diğer kişiyse İpektir. Ateş'ten umudunu kesmek istemesine rağmen duygularının altında ezilmektedir. Ateş'in empati yeteneğini geliştirmesi için tenkitlerde bulunur. Lakin, Ateş'i doktor olarak kontrol etmesi imkansızdır.

Hekimoğlu 18. bölüm fragmanı

Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümleriyle izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Heyecanla beklenen Hekimoğlu 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Hekimoğlu 18. bölümünde neler yaşanacak? Ateş, Zeynep'in kalbini kazanmak için ne yapacak? Memmet Ali kime sinirleniyor? İşte detaylar...

Hekimoğlu 18. bölüm fragmanı 22 Eylül 2020!

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Hekimoğlu'nda heyecan katlanarak artmaya devam ediyor. Yabancı bir dizinin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu, doktorların hayatlarına pencere açıyor. Toplumsal mesajlarında verildiği dizi de Ateş'in ve ekibinin hastalarını iyileştirme mücadelesine tanıklık ediyoruz. İnsana özgü duyguların başarılı bir şekilde işlendiği yapımda aşk, ihanet ve gurur temaları senaryonun temelini oluşturuyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Hekimoğlu 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Selin'in hayatına yeniden girmesi Ateş'i çok etkilemiştir. Geçmişin tozlu raflarında kaldığına inandığı duyguları ortaya çıkar. Selin'in kocasını iyileştirmek için gösterdiği çaba yorulmasına neden olur. İpek, hastanenin kontrolünü yeniden ele almıştır. Hastanedeki sorunlarla boğuşurken bir yandan da Ateş ile uğraşmak zorunda kalır. Ateş ve İpek arasında duygusal bir konuşma geçer.

İpek, Ateş'in kendisine yardımcı olmasını istemektedir. Genç doktorlara ders vermeyi kabul ettiğini hatırlatan Ateş, İpek'in beklentilerini karşılamaktan uzaktır. Öte yandan hastaneye yeni ve zorlu vakalar gelmiştir. Ateş hastalarıyla kendine özgü şekilde ilgilenmektedir. Ateş ve Zeynep arasındaki duygusal ilişki ekip içerisinde kırılmaların yaşanmasına neden olur. Özellikle Mehmet Ali'nin rahatsızlığı artmaya başlamıştır. Zeyneple arasındaki rekabetten dolayı gerginlik yaşar. Selin, Zeynep'e uyarılarda bulunmuştur. Ateş'in bağımlılık yapan bir yapısı olduğunu söyler. Zeynep'in çok dikkatli olması gerektiğini de ekler. Lakin, Zeynep duygularının tek taraflı olduğunu kabul etme noktasına gelmiştir. Hastanedeki işlerinin artmasını sağlar. Bu sayede aşkı geri plana iteceğine inanmaktadır. Ateş'i gördüğü her an Zeynep'in zorluk yaşamasına neden olur. Duygusal patlamanın eşiğine geldiğinin farkındadır.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 00:30
YORUM EKLE