Kağıt Ev dizisinin çekimleri devam ediyor!

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu'nun yer alacağı Kağıt Ev dizisinin çekimleri devam ediyor. Helin Kandemir, Nejat Uygur ve Tuvana Türkay gibi isimlerin kadrosunda yer alacağı dizinin konusu merak ediliyor. İşte Kağıt Ev dizisine dair detaylar...

kağıt_ev_dizisi_geliyor

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Nejat Uygur, Nur Fettahoğlu ve Tuvana Türkay’ın yer alacağı Kağıt Ev adlı dizinin çekimleri devam ediyor. Ünlü oyuncuları kadrosunda barındıran Kağıt Ev dizisinin Star TV’de ekranlara geleceği aktarıldı. O3 Medya tarafından yapılacak ve yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği dizinin kadrosu reyting rekorları vadediyor. Helin Kandemir, Tuğçe Aykut, Bülent Gültekin, Yaşar Üzer ve Bulut Teker’in de kadrosunda yer aldığı dizinin yayın tarihine ilişkin bilgi verilmedi.

Kadrosunda yıldızlar var!

Dizinin başrollerinde yer alacak Erdal Beşikçioğlu’nun “Cihan Fırtına” ve Nur Fettahoğlu’nun ise “Aylin Fırtına” rollerini üstleneceği kaydedildi. Merakla beklenen dizinin çekimlerinin İstanbul’da devam ettiği ifade edildi. Dizinin setinden gelen kareler ise konusunun merak edilmesine neden oldu. Dizide 3 çocuklu evli bir çifti canlandıracak Erdal Beşikçioğlu ile Nur Fettahoğlu’nun başlarından geçecek çeşitli olaylar işlenecek. Başrolünde Behzat Ç. karakterine hayat veren Erdal Beşikçioğlu’nun bulunmasının iyiye işaret olduğu ve dizinin klasik konuları işlemeyeceği belirtildi.

Kağıt Ev’in konusu

Kadrosunda bulundurduğu başarılı oyuncular ve heyecanlı konusuyla merakla beklenen dizide Cihan ve Aylin karakterlerinin çocuklarını Nejat Uygur (Mert), Helin Kandemir (Cemre) ve Bulut Teker (Melisa) canlandıracak. Mutlu bir hayat süren ve kariyerlerinde de başarılı olan bu ailenin hayatı küçük bir yanlış anlama yüzünden tepetaklak olacak.

Verilen kötü bir karar neticesinde hayatları allak bullak olacak Fırtına Ailesi’nin mutluluk tablosu bir gecede tersine dönecek. Hayatlarını ve ailelerini korumak isteyen Cihan ve Aylin ise önemli kararlar almak zorundadır.