Kağıttan Hayatlar Filminin Ali’si Gerçekte Kimdir? Emir Ali Doğrul Kimdir? Dizileri

MV5BNjI0NmU5NjAtZDVjZS00Y2ExLTk5ZjMtYzk4ZTQ2M2U3ZGE1XkEyXkFqcGdeQXVyMTIyMjI4OTkx._V1_FMjpg_UX1000_

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çağatay Ulusoy ile Emir Ali Doğrul’un başrollerinde oynadığı Kağıttan Hayatlar filmi, Netflix’te yayına giriyor. Kağıttan Hayatlar filminin fragmanının yayınlanması ve filmin başlayacağının duyurulmasıyla birlikte film hakkında merak edilenler araştırılmaya başlandı. Netflix’te yayınlanacak olan Kağıttan Hayatlar filminin dram yüklü konusu kadar oyuncuları da ilgi çekti. Kağıt toplayıcısı bir gencin hayatını konu alan filmde gözyaşı, sevinç ve dram yüklü olacak. Kağıttan Hayatlar filminin çocuk oyuncusu ise dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kağıttan Hayatlar filminin Ali’si gerçekte kimdir, kaç yaşında merak ediliyor. Peki, Kağıttan Hayaller Ali kimdir? Emir Ali Doğrul kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

Usta oyuncu Çağatay Ulusoy’un yeni filmi Kağıttan Hayatlar, 12 Mart Cuma günü Netflix’te yayınlanmaya başlayacak. Kağıt toplayan Mehmet adındaki bir gencin hayatını anlatan filmde, Mehmet’in hayatının bir anda nasıl değiştiği konu edilmektedir. Sokaklarda kağıt toplayan ve pek çok gence ekmek kapısı açan Mehmet, bir gece kağıt toplama arabasından çıkan çocukla birlikte hayatı bambaşka bir yöne evrilir. Kağıt toplama arabasının içinden çıkan 8 yaşındaki Ali, Mehmet’in hayatında çok önemli bir yer edinecektir. 8 yaşında ve sokaklarda ailesinden uzakta olan Ali, Mehmet ile birlikte yeni bir hayata başlar. Ali, annesini çok özlemektedir. Büyük, para kazanmak ve annesini yanına almak ister. Ali’nin bu hayallerine ise Mehmet yardım edecektir. Mehmet, Ali’yi ailesine kavuşturmak için elinden geleni yapacaktır. Kağıttan Hayatlar filminin Ali’si gerçekte kimdir merak ediliyor. Kağıttan Hayatlar’da Ali rolünde olan çocuk oyuncunun adı ne, kaç yaşında araştırılmaya başlandı. Peki, Kağıttan Hayatlar’ın Ali’si gerçekte kimdir? Kağıttan Hayatlar Ali kimdir? Emir Ali Doğrul kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

Kağıttan Hayatlar Ali Kimdir?

Netflix’te yayınlanacak olan yeni film Kağıttan Hayatlar, izleyicisinin karşısına çıkıyor. Filmde 8 yaşındaki Ali rolünü oynayan çocuk oyuncu ise izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Kağıttan Hayatlar filminde Çağatay Ulusoy’a eşlik eden rol arkadaşı Emir Ali Doğrul, Ulusoy’dan daha fazla dikkat çekti. Kağıttan Hayatlar filminin Ali’si kimdir?

Kağıttan Hayatlar filmindeki Ali karakteri, filmde 8 yaşında bir çocuğu canlandırmaktadır. Ali çok sevecen, neşeli ama bir o kadar da korkak bir çocuktur. Yaşadıkları, hayatı Ali’yi çekingen bir çocuk haline getirmiştir. Evden kaçan Ali, annesini bulmak ve yanına almak ister. Kağıt toplayıcısı Mehmet ile yolları kesişen Ali, bambaşka bir hayata geçecektir. Kağıttan Hayatlar filminde Mehmet ve Ali’nin hem duygu ve dram yüklü hem de yüzleri gülümseten sahnelerine şahit olacağız.

Emir Ali Doğrul Kimdir?

Şimdilerde Çağatay Ulusoy ile Kağıttan Hayatlar filminde başrol oynayan çocuk oyuncu Emir Ali Doğrul, gündeme gelmeye başladı. Kağıttan Hayatlar filminde Ali rolünü oynayan çocuk oyuncunun gerçekte kim olduğu merak edildi. Kağıttan Hayatlar’ın Ali’si Emir Ali Doğrul, geleceğin yıldızlarından olacaktır. Emir Ali Doğrul, 13 Nisan 2011 yılında İzmir’de doğmuştur. Henüz 10 yaşında olan Emir Ali Doğrul, İzmirlidir. Emir Ali Doğrul, ilkokulda eğitim görmektedir. Başarılı çocuk oyuncu Emir Ali, İzmir Güzeli Ajans’a bağlıdır. İzmir Güzeli Ajans’a bağlı olarak oyunculuk yapmaktadır. Emir Ali Doğrul, kamera karşısına ilk kez 2018 yılında geçmiştir. Emir Ali’nin ilk dizisi TRT 1 ekranlarında yayınlanan Egenin Hamsisi olmuştur. Egenin Hamsisi dizisinde Eşrefcan Kuru karakterine hayat vermiştir. Eşrefcan Kuru karakteriyle büyük beğeni toplayan Emir Ali, şimdide Kağıttan Hayatlar filminde başrol oynuyordur. Kariyerinde daha küçük yaşta emin adımlarla ilerleyen Emir Ali Doğrul’u önümüzdeki yıllarda da pek çok dizi ve filmlerde göreceğiz.

Emir Ali Doğrul Rol Aldığı Diziler& Filmler

Egenin Hamsisi- Eşrefcan Kuru

Kağıttan Hayatlar- Ali