Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

3 Ekim 2020 Cumartesi 16:11:30

Kırmızı Oda 5. bölüm Full izle tek parça youtube TV8 Meliha herkesi ağlattı

Gerçek yaşam hikayelerinden uyarlanarak dizi haline getirilmiş ve Geçtiğimiz ay yayınlandığı ilk bölümü itibarı ile çok izlenilen dizi Kırmızı Oda 5. bölümü bu akşam ekranlarda ydı. Kırmızı Oda 5. bölüm full izle linki ile birlikte Kırmızı Oda 6. bölüm fragmanı da çok meraklı araştırıldı. Kırmızı Oda 5. bölüme damgasını vuran bir çok olay yaşanmakta iken, bu hafta yaşanan ihanetler ve tüyler ürperten olaylar yaşandı. Bizde sizler için Kırmızı Oda 5. bölüm izle linkini ve Meliha'nın kızı Melek'in başına gelenler ile birlikte pirayenin yaşamını sizler için Araştırdık.

Gerçek yaşam hikayelerinden uyarlanarak dizi haline getirilmiş ve Geçtiğimiz ay yayınlandığı ilk bölümü itibarı ile çok izlenilen dizi Kırmızı Oda 5. bölümü bu akşam ekranlarda ydı. Kırmızı Oda 5. bölüm full izle linki ile birlikte Kırmızı Oda 6. bölüm fragmanı da çok meraklı araştırıldı. Kırmızı Oda 5. bölüme damgasını vuran bir çok olay yaşanmakta iken, bu hafta yaşanan ihanetler ve tüyler ürperten olaylar yaşandı. Bizde sizler için Kırmızı Oda 5. bölüm izle linkini ve Meliha’nın kızı Melek’in başına gelenler ile birlikte pirayenin yaşamını sizler için Araştırdık.

Şu sıralar Kırmızı Oda 5. bölüm full izle, Kırmızı Oda 5. bölüm izle TV8, ve TV8 Kırmızı Oda 5. bölüm izle linkleri çok aranmakta iken Bizlerde sizler için Kırmızı Oda 5. bölüm izleyemeyenler için vereceğimiz link ile TV8 kırmızı oda dizisi izle kısmına ulaşacak ve Kırmızı Oda 5. bölümü izleyeceksiniz.

Usta isim Binnur Kaya’nın başrolünü oynadığı ve bir psikoloğa Hayat verdiği Kırmızı Oda dizisinin başarılı oyuncu kadrosu çok meraklı araştırılıyor. Tülin Özen, Burak Sevinç, Halit Özgür ,Sezin Bozacı gibi ünlü isimlerin yer aldığı ve Geçtiğimiz sezon akabinde mevcut pandemi sebebi ile Geçtiğimiz ay başlayan Kırmızı Oda 5. bölüm full izle ve Kırmızı Oda 6. bölüm fragmanı detayları sizlerle

Kırmızı Oda psikoloğu gözyaşlarına boğuldu

Dizide Evrim Alasya karşımıza Meliha karakteri ile çıkmıştı. Meliha’nın kızının ölüm hikayesi herkesi duygulandırırken, psikoloğu da adeta gözyaşlarına boğdu. Meliha’nın kızı Melek’in geçmişte başına gelen korkunç bir olay izleyiciler dahil herkesi gözyaşlarına boğdu. Kırmızı oda dizisinin çok dikkat çeken karakteri Meliha ile doktor hanımın konuşmaları herkesin tüylerini ürpertti. Melek’in Keşke ölsem de bu evden kurtulsam diye isyan etmesi sonrasında evlerinde çıkan bir yangın ile yanarak hayatını kaybettiği açıklaması herkesi kahretti . Özellikle de Meliha karakterinin hayat bana ne etti acının en büyüğünü verdi 16 yaşındaki gül gibi kızım cayır cayır yandı sözleri herkesin yüreğini burktu.

Kırmızı Oda 5. bölümüne damga vuran olay ise Meliha’nın hiç beklenmedik sırlarının gün yüzüne çıkarılması ve Ahmet Bey’in eşini aldatması ile birlikte yaşadığı psikolojik baskı Kırmızı Oda 5. bölüme damgasını vurdu. Doktor pirayenin eşiyle yaşadığı olaylar ve bunu Doktor hanım ile paylaşması Kırmızı Oda 5. bölümde çok dikkatle konuşuldu.

Psikiyatri kliniğinde yaşanan acı tatlı Hüzün sevinç gibi olayların paylaşıldığı ve gerçek yaşam öykülerinden esinlenerek oluşturulmuş Kırmızı Oda dizisi Milyonlarca kişi tarafından çok sevilerek izleniyor. Özellikle de gerçek Öykü olması ve kendilerine itiraf edemedikleri olaylar ile yüz yüze gelmeleri izleyicilerin dikkatini çekerken, İstanbul’da çekilen dizi için mekanların da güzelliği gözler önüne seriliyor.

Kırmızı Oda 5. bölümü ile Yani bu akşam 2 Ekim Cuma akşamı sevenleri ile buluştu. Kırmızı Oda 5. bölümüne damgasını vuran olay Meliha’nın yaşadıkları ve Ahmet’in kendi kendine kalınca yaşadığı pişmanlıklar olmakta. 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı