Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

7 Ekim 2020 Çarşamba 01:29:47

Kuruluş Osman Cüneyt Arkın hangi rolde oynuyor, Hangi karakter, Cüneyt Arkın sahnesi

Kuruluş Osman Cüneyt Arkın hangi rolde ekranlarda olacak? olduğu araması geçtiğimiz haftalarda Kuruluş Osman dizisinde Cüneyt Arkın'ın rol alacağı açıklanması akabinde herkesi meraklandırmıştı. Televizyona Uzunca bir süre Ara veren Cüneyt Arkın'ın Muhteşem Dönüşü Kuruluş Osman'a denk geldi. Kuruluş Osman Cüneyt Arkın hangi rolde? cevabı olarak Aksakallılar rolü ile karşımıza çıkacağı açıklanırken, Aksakallılar kimdir? aramaları da bu akşam Atv ekranlarında yayınlanan kuruluş Osman yeni sezon tanıtımında çok meraklı araştırıldı.

Kuruluş Osman Cüneyt Arkın hangi rolde ekranlarda olacak? olduğu araması geçtiğimiz haftalarda Kuruluş Osman dizisinde Cüneyt Arkın’ın rol alacağı açıklanması akabinde herkesi meraklandırmıştı. Televizyona Uzunca bir süre Ara veren Cüneyt Arkın’ın Muhteşem Dönüşü Kuruluş Osman’a denk geldi. Kuruluş Osman Cüneyt Arkın hangi rolde? cevabı olarak Aksakallılar rolü ile karşımıza çıkacağı açıklanırken, Aksakallılar kimdir? aramaları da bu akşam Atv ekranlarında yayınlanan kuruluş Osman yeni sezon tanıtımında çok meraklı araştırıldı.

Kuruluş Osman yeni sezon bu akşam Atv ekranlarında yayın hayatına başlamış iken Cüneyt Arkın Kuruluş Osman’da hangi karakteri canlandıracak ve Kuruluş Osman Cüneyt Arkın hangi rolde? sorularının cevaplarını sizler için Araştırdık

Aksakallılar kimlerdir

Osman Bey’in Yoldaşı olarak karşımıza çıkan Aksakallılar diğer bir tabirle Aksaçlılar Türklerin en eski yandaş teşkilatlarının dandır. Türklerin yanında olduğu bilinen Aksakallılar ya da Aksaçlılar Teşkilatı Börü budun olarak da tanınmaktadır.

Kuruluş Osman Cüneyt Arkın hangi rolde

Kuruluş Osman dizisinin senaristi ve tasarımcısı Mehmet Bozdağ bir süre önce sosyal medya hesabından Cüneyt Arkın’ın dizideki bir karesinden çekilen fotoğrafı paylaşarak herkesin kahramanı yorumu ile Hoşgeldin Cüneyt Arkın paylaşımında bulunmuştu. Yeşilçam müdavimi Cüneyt Arkın Özellikle de Kara Murat filmleri ile bir halk kahramanı olmuş iken kuruluş Osman dizisinde ise Osman Bey’in Yoldaşı olarak karşımıza çıkacak

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı