Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

4 Ekim 2020 Pazar 22:03:45

Masterchef 4 Ekim kim elendi? Eray mı? Sefa iste! İşte Mastechef elenen isim!

Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8 ekranlarında rekorlara doymayan bir yarışma programının bu akşam yani 4 Ekim eleme gecesi de kimin elendiği sorusu ile tamamlandı . Peki 4 Ekim masterchef bu akşam kim elendi? 4 Ekim'de Masterchef'te kim gitti? soruları cevaplandı.

Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8 ekranlarında rekorlara doymayan bir yarışma programının bu akşam yani 4 Ekim eleme gecesi de kimin elendiği sorusu ile tamamlandı . Peki 4 Ekim masterchef bu akşam kim elendi? 4 Ekim’de Masterchef’te kim gitti? soruları cevaplandı.

Gerek birbirinden leziz yemeklerin  , lezzetlerin tariflerini öğrenmek, gerek Şef adaylarının heyecanına ortak olmak, gerekse de yarışma severler için yerinin çok farklı olduğunu bildiğimiz Masterchef yarışmasının ortasına gelindi bile.

Master Chef Türkiye 70. bölüm birincisi kim oldu? Master Chef Türkiye 70. bölüm kim elendi? bu akşam masterchef kim elendi? kim gitti ? gibi sorular şu sıralar yarışmanın bitmesi akabinde çok araştırılırken Biz de çok severek izlediğinizi bildiğimiz masterchef yarışması hakkında detayları Araştırdık . Eğer ki Masterchef 4 Ekim kim elendi ? sorusunu soruyorsanız sitemize ulaşacaksınız ve kolayca hiç yorulmadan MasterChef Türkiye 4 Ekim kim elendi? sorusunun cevabını bulacaksınız.

Bilindiği üzere, geçtiğimiz gün MasterChef yarışmasında kırmızı takım ile mavi takım arasındaki yarışmada dokunulmazlığı elde eden isim mavi takımdan Özgül olmakta iken Kimin eleneceği ile alakalı oylama yapılmıştı . Yapılan oylamada Eray ve Sefa eleme adayı olarak tahta çıkmıştı. Son dakika 4 Ekim Masterchef kim elendi? sorusunun cevabı da belirlendi

4 Ekim Masterchef bu akşam kim elendi?

Yayınlandığı her bölümünde eş zamanlı olarak başlayan dizileri alt eden MasterChef yarışmasının Özellikle de eleme Geceleri çok merakla araştırılıyor. TV8 ekranlarına rekora Taşıyan MasterChef yarışmasında gerek yapılan lezzetli yemekler gerekse de o lezzetlerin sunum şekilleri ünlü ve İşinin ehli Şef jürilerin oylaması ile puanlanırken, 3 Ekim akşamı da belirlenen isimler Eray ve Sefa olmak da iken Master Chef 4 Ekim Eray mı elenecek Sefa mı elenecek sorusu cevabını bulmak üzere….

4 Ekim masterchef eleme adayları kimler?

3 Ekim Masterchef yarışmasında dokunulmazlık oyunlarında ilk oyunları kırmızı takım kazanırken son yarışmada da mavi takım kazanmıştır. Kırmızı takımda bulunan Esra ve Duygu elenecek isimler listesinde yerini alırken mavi takımda da Uğur Didem Sefa ve Eray yerini almıştı. Bu 4 isimden ise Eray ve Sefa arasında kimin eleneceği açıklanacak. Masterchef Türkiye kimin elendiği sorusu çok sorusu ve masterchef 4 Ekim kim elendi sorularının cevapları açıklandığı anda haberimizde olacaktır…

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı