MasterChef Ayyüce kimdir? Ayyüce Kamit nereli, kaç yaşında? Ayyüce Kamit? sevgilisi var mı

MasterChef Ayyüce kimdir? MasterChef Ayyüce Kamit kim, nereli, kaç yaşında? TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef'te ana kadro belirlendikten sonra heyecan dolu bir ilk hafta yaşanıyor. Mavi takım kaptanı olan Tanya, kendine rakip olarak Ayyüce'yi seçti. Ancak genel anlamda pek de başarılı bir kaptan olamayan ve oyun serisinde 3-2 kaybeden Ayyüce ve kırmızı takım iki kez eleme oyunu oynadı. 22 Ağustos akşamı oynanan eleme oyunundan galip çıkan Serhat, Ayyüce'yi potaya yolladı. Peki MasterChef Ayyüce kimdir? Ne iş yapıyor? Ayyüce Kamit kaç yaşında?

MasterChef Ayyüce kimdir? Ayyüce Kamit nereli, kaç yaşında? Ayyüce Kamit? sevgilisi var mı

MasterChef Ayyüce kimdir? Ne iş yapıyor? Ayyüce Kamit kaç yaşında  çok merak edildi. MasterChef yarışmasında yeni sezon heyecanı yaşanırken, yarışmacılar da her yerde araştırılmaya başlandı. Son 16'ya kalan isimlerden biri olan ve ilk kırmızı takım kaptanı olan Ayyüce'nin hayatı araştırılmaya başlandı. Özellikle eleme potasıan giren MasterChef Ayyüce kim? Ayyüce Kamit nereli

MASTERCHEF AYYÜCE KİMDİR?

Ayyüce Kamit, 24 yaşında ve aslen Sakaryalı. Yarışmaya İstanbul’dan katılan Kamit, dört yıldır aşçılık yapıyor. Rakipleri geçerek adını final turuna yazdıran Ayyüce; ilk turda, Danilo şef, Mehmet Şef ve Somer Şef'ten evet oyu almıştı.

Tanya'nın seçimiyle ilk haftanın kırmızı takımına kaptan olan Ayyüce elinden geleni yaptı. Duygu ile kurduğu arkadaşlıkla da dikkat çeken Ayyüce, yetenekli olduğunu da birkaç kez gösterdi. 

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2020, 16:22
YORUM EKLE