Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

20 Eylül 2020 Pazar 16:27:43

MasterChef Emir kimdir? Emir Elidemir kim nereli sevgilisi var mı, kaç yaşında?

Masterchef Emir kimdir? Emir Elidemir kimdir? Sevgilisi kim? MasterChef 2020'nin ana kadrosu oluştuktan sonra yarışmacılar arasındaki rekabet devam ediyor. Bu sezonun öne çıkan yarışmacıları arasında olan ve sosyal medyada da oldukça konuşulan Emir Elidemir ise ilk elemeden bu yana yarışmanın favori isimlerinden biri oldu. Yakışıklılığıyla da dikkat çeken Emir'in hayatı bir hayli merak ediliyor. Peki MasterChef Emir Elidemir kimdir? Sevgilisi var mı, kaç yaşında? Emir hangi üniversiteden mezun? İşte MasterChef Emir hakkında merak edilen her şey…

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef’te bu yıl birbirinden iddialı isimler yer alıyor. İlk elemeden bu yana hem yakışıklılığı hem de becerisiyle dikkat çeken Emir Elidemir ise sezonun şampiyonluk favorilerinden biri olarak gösteriliyor. İkinci elemeden bu yana kendisini istenilen ölçüde gösteremeyen Emir, sosyal medyada da bir hayli dikkat çekiyor. Hal böyle olunca MasterChef Emir Elidemir kim? Yaşı kaç? Hangi üniversitede okumuş? Emir’in sevgilisi var mı merak ediliyor. Biz de sizler için bu bilgileri haberimizde derledik.

MASTERCHEF EMİR ELİDEMİR KİMDİR? SEVGİLİSİ VAR MI, KAÇ YAŞINDA

MasterChef Emir, 1994 yılında İzmir’de doğdu. Emir Elidemir Bornova Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.Özyeğin Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünde üniversite eğitimini aldı.

Elidemir, Florida ve Amsterdam’da stajlar yaptı. MasterChef Emir, bu stajlardan birisini ise 2 Michelin yıldızlı restoranda gerçekleştirmiştir. Kariyerine Cunda Adası’nda bir restoranda devam eden Emir, sevgilisi olmadığını söyledi.

Emir ilk turda yaptığı kabaklı barbunla dikkatleri üzerine çekti. Hatta Somer Şef, yarışmaya katılacak herkesin Emir’i örnek alması gerektiğini ve kendi hata yapmadığı sürece ilk beşte olabileceğini söyledi. Mehmet Şef de Emir’i “Aferin” diyerek tebrik etmişti. İkinci turda da rakiplerini en iyi hamburgeri yaparak eleyen Emir, son 16’ya da yaptığı lezzetli deniz tarağıyla kalmayı başardı.

Emir Elidemir’in Instagram hesabını ise @emirelidemir yazarak bulabilirsiniz.

Öte yandan yarışmayı takip eden Danla Bilic de Emir’in çalışma tarzını çok beğendiğini söyleyerek, Elidemir’i MasterChef 2020’deki favorisi olarak göstermişti. Bilic’in bu paylaşımının ardından ikilinin aşk yaşadığı iddiaları ortaya atıldı. Ancak Danla Bilic bu iddiaları net bir dille yalanladı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı