Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

20 Eylül 2020 Pazar 16:16:52

MasterChef Gülşah kimdir? Gülşah Suna kim nereli Mesleği ne? Sevgilisi var mı

MasterChef Gülşah kimdir? Gülşah Suna kim, nereli, kaç yaşında? Gülşah Suna sevgilisi var mı? Arkadaşlarının oylarıyla potaların lideri olan Gülşah Suna kimdir? MasterChef Gülşah kimdir? Mesleği ne? Gülşah Suna daha önce yarışmaya katıldı mı her yerde aranmaya başladı.

MasterChef Gülşah kimdir? Mesleği ne? Gülşah Suna daha önce yarışmaya katıldı mı çok merak edildi. İlk turda yaptığı künefeyle sosyal medyada gündem olan ardından 2. turda son 16 yarışmacı arasına katılmaya hak kazanan Gülşah Suna, yarışmada ivme göstermeye devam ediyor. Yaptığı yemeklerle günden güne gelişen ve MasterChef jürilerinden iyi yorumlar alan Gülşah çok merak ediliyor. Dün akşam da arkadaşlarının oylarıyla eleme potasına düşen Gülşah Suna merak uyandırdı. MasterChef’i takip eden herkes MasterChef Gülşah Suna kimdir? sorusuna yanıt aramaya başladı. 

MASTERCHEF GÜLŞAH SUNA KİMDİR? EVLİ Mİ

10 Ekim 1992’de doğan Gülşah Suna, Üsküdar’da dünyaya gelmiştir. Terazi burcu olduğunu söyleyen Gülşah Suna, tek çocuktur.

İlkokul eğitimine Hezarfen Ahmet Çelebi’de başlayıp ailesinin işi nedeniyle Kartal/Uğurmumcu’ya taşınan Gülşah, üniversite eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi’nde MYO Atçılık ve Antrenörlüğü üzerine almış; üniversiteden mezun olduktan sonra Türkiye’de belli hipodromlarda antrenörlük yapmasının ardından Pegasus Havayolları’nda 4 yıl yer işletme hostesi olarak çalışmıştır.

MasterChef’e başvurduğunda işsizlik sürecinde olduğunu söyleyen Gülşah, programa kabul edildikten sonra iş aramayı bırakıp programa hazırlandığını ifade ederken; profesyonel olarak herhangi bir aşçılık tecrübesi olmadığının altını çizmektedir.

Hobi olarak arkadaşlarına ve ailesine yemek yaptığını; ailesi hep çalıştığı için ilkokuldan bu yana mutfağa girmek zorunda kaldığını belirten Gülşah Suna, mutfak aşkını içinde taşıdığını; at binmeyi, seyahat etmeyi, alışveriş yapmayı, film izlemeyi çok sevdiğini söylemek ile birikte, yüksek ses ile ciddi kavgaların en büyük fobisi olduğunu belirtmektedir.

GÜLŞAH DAHA ÖNCE MASTERCHEF’E KATILDI MI?

Gülşah, geçen sene de MasterChef’e katılmış fakat ilk turda çok konuştuğu için yemeğe koyması gereken köfteyi tavada unutmuş ve bu yüzden şeflerden hayır oyu almış.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı