Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

4 Ekim 2020 Pazar 23:45:41

MasterChef sabotaj olayı nedir? 4 Ekim MasterChef'te tabağını kim sabote etti

TV8'de yayınlanan MasterChef'te 4 Ekim Pazar akşamı eleme heyecan yaşandı. Esra, Eray, Uğur, Duygu, Didem ve Sefa'nın yarışmada kalmak için çabaladığı akşamda son üçlüye kalan Duygu, Didem ve Sefa oldu. Danilo Şef'in yaptığı balık ekmek tabağını en iyi şekilde yapmaya çalışan yarışmacılar bir hayli başarısız oldu. Ancak şefler, bir yarışmacının kasıtlı bir şekilde yemeğinde hata yaptığını düşündü. Haliyle MasterChef sabotaj olayı nedir? 4 Ekim MasterChef'te tabağını kim sabote etti merak konusu oldu.

MasterChef sabotaj olayı nedir? 4 Ekim MasterChef’te tabağını kim sabote etti her yerde aranmaya başladı. TV8’de yayınlanan MasterChef’te 4 Ekim Pazar akşamı eleme heyecan yaşandı. Esra, Eray, Uğur, Duygu, Didem ve Sefa’nın yarışmada kalmak için çabaladığı akşamda son üçlüye kalan Duygu, Didem ve Sefa oldu. Danilo Şef’in yaptığı balık ekmek tabağını en iyi şekilde yapmaya çalışan yarışmacılar bir hayli başarısız oldu. Ancak şefler, bir yarışmacının kasıtlı bir şekilde yemeğinde hata yaptığını düşündü.

Oyun sonunda Somer Şef, bizlere göre üç eksik tabak yok. İki eksik, bir de kasıtlı olarak yapılmamış ya da hata yapılmış bir tabak var dedi. Hatta Sivrioğlu, özellikle  Duygu, Didem ve Sefa’ya “Tabağında kasıtlı veya bilerek hata yapan var mı?” diye sordu.

MasterChef sabotaj olayı nedir? 

MasterChef’te haftanın eleme potasında son 3’e Duygu, Didem ve Sefa kaldı. Danilo Şef’in yaptığı Balık ekmek tabağını yapmaya çalışan yarışmacılar, tabaklarını yetiştiremedi. Sefa, balığa şekil verilen kasnağı çıkaramazken, Didem şalgamı ve balık derisini koymayı unuttu. Duygu ise soğan parfesini koyamadı ve yemeği aşırı tuzluydu.

Hal böyle olunca şefler, yarışmacılardan birinin tabağını sabote ettiğini düşündü. Özetle MasterChef sabotaj olayı bu şekilde gelişti.

4 Ekim MasterChef’te tabağını kim sabote etti?

Tahminlerimze göre fragmanda da MasterChef 4 Ekim yeni bölümde de büyük merak yaratan sabotaj olayı açığa çıktı. Çünkü morali geçtiğimiz haftadan beri bir hayli bozuk olan Duygu, son üçlü elemeye kaldığında da oldukça isteksiz bir şekilde yemek yaptı. Ancak tabağını tadıma götürdüğünde yemeğinde aşırı tuz olması şeflere inandırıcı gelmedi. 

Defalarca eleme potasına kalmış ve başarılı bir yarışmacı olan Duygu’nun tabağında bu denli tuz olması ve soğan parfenin eksik olması kimseye inandırıc gelmedi. Şefler, Duygu’nun bunu kasıtlı olarak yaptığını düşündü. 

Özetle MasterChef sabotaj olayı; Duygu’nun yemeğine fazla tuz atması oldu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı