MasterChef Sedat kimdir? Sedat Tuncer kim nereli kaç yaşında? Memleketi neresi

Masterchef Sedat kimdir? Sedat Tuncer kaç yaşında nereli? Jüri üyeliğini Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun üstlendiği MasterChef 2020 ekranlara gelmeye devam ediyor. Gerek hırsı gerek naif tavırları gerekse de arkadaş ilişkileriyle ön plana çıkan Sedat, potaya giren isimlerden biri oldu. Hal böyle olunca MasterChef Sedat Tuncer kimdir? Yaşı kaç? Memleketi neresi çok merak edildi. İşte detaylar...

MasterChef Sedat kimdir? Sedat Tuncer kim nereli kaç yaşında? Memleketi neresi

MasterChef Sedat Tuncer kimdir? Yaşı kaç? Memleketi neresi çok merak edildi. TV8'de üç sezondur devam eden bu yıl da birbirinden iddialı yarışmacılarıyla ekranlara gelen MasterChef'te yarışmacılar bir hayli dikkat çekiyor. İlk günden biri tavırlarıyla gönüllerde taht kuran ve yaptığı lezzetli yemeklerle de beğenilen Sedat Tuncer'in hayatı araştırılmaya başlandı. Peki MasterChef Sedat nereli? Ne iş yapıyor, yaşı kaç?

MasterChef Sedat kimdir? Yaşı kaç, nerede çalışıyor

Sedat Tuncer, 32 yaşında ve yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Aslen Kastamonulu olan yarışmacı, özel bir catering firmasında aşçılık yapıyor. 13 yıldır yaptığı aşçılık mesleğini çok sevdiğini söyleyen Sedat Tuncer, MasterChef'te olmak istediğini çünkü bunun hayali olduğunu belirtti. Anadolu mutfağı, Osmanlı mutfağı ile birlikte Uzak Doğu mutfağı bilgisi olduğunu açıkladı.

Sedat Tuncer, borbulan soslu levrek yaptığı ilk turda üç şeften de 'evet' alarak ikinci tura kalmıştı. Ardından yaptığı ekşili pilav ve uykulukla son 16'ya kaldı. Takım oyununda da soğuk kabak çorbası görevini üstlenen Sedat ne yazık ki başarılı olamadı. Arkadaşları da bu nedenle oylamada potaya Sedat'ı yolladı.  Bunun ardından takım arkadaşlarıyla istişare yapan Sedat, Ayyüce'nin 'Sedat, yaktın bizi' demesi, Sedat'ı kızdırdı. Naif bir karakteri olan Sedat, bu konuya kırıldığını ama yine de sorun olmadığını söyledi. 

Öte yandan Sedat, geçtiğimiz yıl masterChef'te yarışan Ekin Eylem Ulaş'ın da yakın arkadaşı. Hatta Sedat'ın önlüğünü bile Ekin giydirdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2020, 16:32
YORUM EKLE