Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

8 Ekim 2020 Perşembe 22:31:12

MasterChef Sefa'ya ne oldu? Parmağı mı koptu

TV8 ekranlarının sevilen yemek yarışması MasterChef 8 Ekim Perşembe akşamı 73. bölümüyle ekranlara geldi. İkinci takım oyununun oynandığı gecede kırmızı takım ikinci kez kaybetti. Ardından Danilo Şef'in imza yemeğini yapmak için tezgah başına geçen yarışmacılardan Sefa herkesi korkuttu. Elini blender'a sokan Sefa'nın sağlık durumu merak konusu oldu. Hal böyle olunca MasterChef Sefa'ya ne oldu? Parmağı mı koptu her yerde aranmaya başladı. İşte detaylar…

TV8 ekranlarının sevilen yemek yarışması MasterChef 8 Ekim Perşembe akşamı 73. bölümüyle ekranlara geldi. İkinci takım oyununun oynandığı gecede kırmızı takım ikinci kez kaybetti. Ardından Danilo Şef’in imza yemeğini yapmak için tezgah başına geçen yarışmacılardan Sefa herkesi korkuttu. Elini blender’a sokan Sefa’nın sağlık durumu merak konusu oldu. Hal böyle olunca MasterChef Sefa’ya ne oldu? Parmağı mı koptu her yerde aranmaya başladı. Detaylar haberimizde…

Salı günkü takım oyununu kaybeden kırmızı takım dokunulmazlık oyunu oynamıştı. Mehmet Şef’in tabağına en yakın yemeği yapan Sefa, dokunulmazlık aldı. Ardından Serhat’ı potaya yolladı. Ancak 8 Ekim Çarşamba günü Sefa’nın elini blendera kaptırması stüdyoda korku dolu anlara sebep oldu. MasterChef Sefa yarışmaya devam edecek mi? 

MasterChef Sefa’ya ne oldu? Parmağı mı koptu

Yemek yaptığı sırada blenderda ürün çeken Sefa, bıçaklı kısımdaki ürünleri almaya çalışırken, blenderı çalıştırdı. O anda arkadaşları çığlık çığlığa bağırırken, Danilo Şefhemen sağlıkçının gelmesini istedi. Haliyle Sefa’nın parmağına ne oldu? Koptu mu çok merak edildi.

MasterChef’te Sefa’nın parmağına ne oldu henüz bilmiyoruz. Ancak parmağı derin bir şekilde kesilmiş belki de kopmuş bile olabilir. Çünkü arkadaşlarının morali çok bozuldu ve çok üzüldüler. Sefa’nın dokunulmazlık oyununa devam edemeyeceği de tahmin ettiğmiz bir diğer konu… Konuyla ilgili detaylar açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

MasterChef Sefa Okyay Kılıç kimdir? Kaç yaşında

24 yaşında olan Sefa Okyay Kılıç, Gazi Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümü mezunu. Londra’da aşçı olarak çalışıyor. Yarışmacı ilk seçmede erik soslu bademli somon füme yemeği yapmış, Danilo Şef, Somer Şef ve Mehmet Şef’ten evet oyu almıştı.

Daha sonra final turunda elenen Okyay yedeklerden yarışmaya geri döndü. Londra’da sahibi Türk olan Akdeniz restoranında aşçı olarak çalışan Sefa Kılıç, iddialı olduğunu belirtiyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Kredi

Gelir belgesiz 38000 TL kredi müjdesi!

← yazdı31 Ekim 2020
Yukarı