MasterChef Uğur kimdir? Masterchef Uğur Yılmaz Deniz kim nereli? Kaç yaşında? Sevgilisi Var mı?

MasterChef Uğur kimdir? TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef programında Uğur Yılmaz Deniz kimdir? Uğur Yılmaz Deniz nereli, kaç yaşında? TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef'in ikinci haftasında eleme günü geldi çattı. Mavi takımın bütün hafta boyunca adeta hezimete uğradığı yarışta takım kaptanı Uğur, Berk ve Gülşah eleme potasındaki üçlü oldu. Hal böyle olunca MasterChef Uğur kimdir? Nerden geldi, kaç yaşında? çok merak edildi. İşte detaylar...

MasterChef Uğur kimdir? Masterchef Uğur Yılmaz Deniz kim nereli? Kaç yaşında? Sevgilisi Var mı?

MasterChef tüm heyecanıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. İkinci haftanın sona erdiği yarışmada bu hafta Mavi takım adeta hezimete uğradı. Altı eleme adayının da aynı takımdan çıktığı haftada eleme potasına girenlerden biri kaptan Uğur oldu. Hal böyle olunca MasterChef Uğur kimdir? Kaç yaşında? çok merak edildi. Biz de sizler için bu soruları haberimizde derledik.

MasterChef Uğur kimdir? Nereden geldi, mesleği ne

MasterChef yarışmacıları arasında yer alan Uğur Yılmaz Deniz 26. yaşında. Yarışmaya Antalya’dan katılan MasterChef Uğur aşçılık mesleğini yapıyor. Uğur en son Katar Doha'da 2 yıl aşçılık üzerine çalışmış. Lezzet konusunda başarılı ancak sunum konusunda kendisini geliştirmesi gerektiğini söyleyen MasterChef Uğur, Bodrum’da da çalışmış.

MasterChef 30 Ağustos yayınlanan yeni bölümde eleme heyecanı yaşandı. Ayyüce, Emir, Duygu, Gülşah, Berk ve Uğur'un eleme adayı olduğu haftada ön elemeyi geçen Ayyüce, Emir ve Duygu oldu. Böylece eleme potasında  Gülşah, Berk ve Uğur kaldı. 

Somer Şef'in yaptığı perde pilavına en yakın pilavı yapmayı başaran Uğur kendini kurtaran ilk isim oldu. Uğur Yılmaz Deniz Masterchef programına damga vurması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2020, 16:13
YORUM EKLE